Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Subliminal (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=270)
-   -   Subliminal Kayıt Programı (subliminal record 8)) versiyonu. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=18555)

ilhany 05-05-2009 11:34 PM

Cevap: Subliminal Kayıt Programı (subliminal record 8)) versiyonu.

linkte ve serialde sorun yok daha 15 dk önce indirdim.

atlantea 26-05-2009 11:05 PM

off ya nolur ya birisi şu Subliminal Recorder nasıl kullanılıyo iyice bir anlatsın resimli falan, çözücem diye beynim patladı ingilzce zaten sıfır. Ben delirmeden nolur. Yapana bi dolu hayır duva etcem

exceed 27-05-2009 08:29 PM

linkten indirme yapılmıyor sanırım...

dejaa 27-05-2009 08:58 PM

arkadaşlar bu işi herkes yapamaz aman ha dikkatli olun her cümle hatta her kelime dikkatli seçilmeli aksi halde farklı ve istenmeyen sonuçlar çıkabilir.

atlantea 28-05-2009 01:43 AM

Kimseye güvenmiyorum kendim yapmak istiyorum. Ama Nasıl kullanacağımı bilmediğim bir programla zaten bi şey yapamam.Seçilecek kelimeler ve cümleler için tabiki profosyenel arkadaşlardan yardım isterim mesela sigarayı bırakmak için nasıl bir cümle ve kelime kullanmalıyım gibi.
Ama önce nasıl kullanlıyo bu şey lütfen bilen biri ayrıntılı ve güzelce anlatsın rica ediyorrum uğraşmaktan gına geldi

ChosenOne 09-08-2009 01:59 AM

Alıntı:

ticum Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 436258)
ChosenOne ben de vista kullanıyorum girdiğim seriali kabul etmediği için dediğin hatayı veriyor ve başka serial de bulamadım. Ben 5.1 versiyonunu kullanıyorum, o da sitede mevcut.

Vermiş olduğun cevap için biraz geçte olsa teşekkürler........ Zaten vista neyi çalıştırıyor ki. Sorun sorun sorun..............

ohayyam 04-10-2009 10:54 PM

Alıntı:

dreamland Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 309440)
Arkadaşlar kullanımı şöyle. önce sesinizi kaydedin rec ile. 1. kanala yükleyin ve ses yükseliğini ses osiloskobunda yandaki bölümde ekran göstergesindeki ses dalgalanma çizelgesinde kırmızılar görünmeyecek şekilde yeşil ve mavi değerlerde olacak şekilde ses yüksekliğini düşürün yaklaşık %10 ve civarı olabilir.sonra subliminal brain wawe hz. ayarlarını yapın mesala alfa beta teta vs. mantıklı ve amaca göre bideğer olsun olurmu! sonra müziğimizi 2. kanala yükleyip ses ossiloskoptan yine yükseklik ayarını yapın seskaydını örtecek şekilde kırmızı değerlere ulaşabilir. En son rec tuşu kaydı başlatıp , 1.2. kanalı veya daha çok ses dosyasını oynatın kayıt bitiminde istediğiniz formatta kayıt yapın. Master ses kayıtlarınızı yüksek birate ses değerinde kayıt yapmalısınız. Sonra istediğiniz gibi dönüşüm yapa bilir siniz.
Muhabbet ve selamlarımla Dreamland... (hayal ülkesinin, mütevazi sakini.)

HERSEY OK !!! Ama waw formatinda yaptigim kayit calarken hic ses cikmiyo !!!! Oneri ve yardimlariniz icin simdiden cok tesekkurler ....96kl

hacikocan 01-12-2009 07:56 PM

Linkler ölü.Tekrar yükleyebilirmisiniz bu programı.

haletuba 08-12-2009 08:17 PM

bu progrmı nereden indirebiliriz acaba?

Herr_Mannelig 08-12-2009 09:29 PM

bende boy uzatmayla ilgili bişiler diyip kayıt edip sürekli dinlesemmi dicektimde hiçbişey bildiğim yok yanlış bişey derim yaparım fln fena olur cat56

evet gerçekten dikkatli olunması lazım,düşünsenize kayıt sırasında farkında olmadan başka bişey diyiverdiniz ne kötü bi durum

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:14 PM.