Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Subliminal (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=270)
-   -   Bir Mp3'e Subliminal telkin ekleyebileceğim bir program arıyorum..LÜTFEN YARDIM! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=14686)

Sensible 16-11-2008 12:26 AM

Bir Mp3'e Subliminal telkin ekleyebileceğim bir program arıyorum..LÜTFEN YARDIM!

Arkadaşlar ben bir mp3'e kendim subliminal telkin eklemek istiyorum...Yani bi mp3 şarkının üzerine onun kulaklarının duyamayacağı ama bilinçaltının algılayacağı mesaj...Çok önemli arkadaşlar....Lütfen yardımcı olun....Atakan Bey hangi programı kullanıyo acaba?O yardımcı olursa daha  çok sevinirim..Tabi onun gibi profosyenel çalışmalar yapamayız zaten bende onun yapmış olduğu şeyleri kullanıyorum...Ama benim özel bi amacım var.... Başka birisi için anlarsınız ya kiss3
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok ama çok teşekkürlerimi sunuyorum....
Saygı ve sevgilerimle...

NOT:Sitede araştırdım ama bulamadım...Bi tane verilmiş o da denildiği işe yaramıyor:S

ruhsal 16-11-2008 01:16 AM

Ynt: Bir Mp3'e Subliminal telkin ekleyebileceğim bir program arıyorum..LÜTFEN YARDIM!

selam, "digital sound recorder" adında bir program indirmiştim. çok oldu adresi hatırlamıyorum. netten bulabilirsin. 1 yada 2 dakikalık yükleme yapabiliyorsun. aynı etkiyi gösterir mi bilmiyorum. müzikle karıştırabiliyorsun. arka arkaya çok sayıda kayıt yapıp birleştirebilirsin. sevgiler...

dreamland 19-11-2008 08:00 PM

Ynt: Bir Mp3'e Subliminal telkin ekleyebileceğim bir program arıyorum..LÜTFEN YARDIM!

Selam arkadaşlar. İlk olarak anlaşılır bi kayıt programı bilen bir arkadaş yardımcı olabilrimi konusuna iki adet program önerisinde bulunmuştum. Subliminal konu başlığında bula bilirsiniz. Nasıl yapılır?
1) Ses kaydı rec özelliğinden kaydı yapılır. Ses(mikrofon) ayarlarınızı ve spdif (ses kanal ve capture) ayarlarınızı kontrol edin.
2) Sonra zaman ciçzelgesine ekleyin. Veya render (kayıt) yaparak ta kullana bilir siniz sonra.
3) Müzik veya subliminal binural sesleri seçip yükleyin.
4) Ses kayıt sesini solo olarak ancak duya bileceğiniz seviyeye kadar indirin. Üst ses ile alt ses arasında enaz 10 db fark olmalı. Mutlaka kayıdı standart kulaklıkla 70-100 db arasında dinlendiğinden emin olun. O anda hoporlor kısık ise kayıttan sonra sesiniz bangır bangır ortada olur. Dikkat edin.Sonra diğer sesleri üzerine import (aktarıp ekleyerek) ederek kaydınızın ses değerlerini yapın.
5) En son olarak render -kayıt- ile istediğiniz formatta kaydınızı gerçekleştirin.
6) Bütün mix programlarında olay budur değişmez. Birini bilen teferruat hariç her mixi yapar. Fx ve studio efektleri biraz sizi uğraştıra bilir.(Ama bunlar şimdilik işiniz için gerekli değil.)

dreamland 19-11-2008 08:03 PM

Kayıtların için birçok program var. En küçük mix, kayıt ve edit programı (reaper) dir. Brain wawe programından kayıt ettiğin sesleri seçtiğin mp3 ile mixleyip sonradan sesini rec (kayıt) ederek, seslerin şiddetini ayarlayarak yapabilirsin.
Alın size kurulumu
linki:http://www.reaper.fm/files/2.x/reaper2108-install.exe

şifre ise: name:dreamland key:PM2LOX-ALLUR3-FHGJR6-V4FILH-YMQQYQ-J4TDLS-DQL4T3-FNEARH

Kayıtları sony acid studio ile de yapabilirsiniz(Sayın Hayalayaz abla öyle yapıyor), fakat kolay olan reaper (tırpan) öneririm acid 100mb reaper sadece 3 mb.
Umarım işinizi görür. Selam ve esenlikle.
Ayrıca acustica mix craft programını keşfettim buda küçük ve kullanışlı. Bu programı da subliminal kayıt, mixleriniz, ses kayıt, düzenlemeleriniz ve efektleri için bunuda tafsiye ederim.

http://rapidshare.com/files/87315298...t_3.0.1.41.rar
Program portable(kurulumsuzdur). Dosya boyutu 7.7 mb dir.
Tıklayın çalıştırın ve ses düzenleme konusunda her ihtiyacınızı karşılıyacaktır. İster reaper ister audiomixcraftı kullanın.

Baris 19-11-2008 09:24 PM

Alıntı:

Sensible Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar ben bir mp3'e kendim subliminal telkin eklemek istiyorum...Yani bi mp3 şarkının üzerine onun kulaklarının duyamayacağı ama bilinçaltının algılayacağı mesaj...Çok önemli arkadaşlar....Lütfen yardımcı olun....Atakan Bey hangi programı kullanıyo acaba?O yardımcı olursa daha çok sevinirim..Tabi onun gibi profosyenel çalışmalar yapamayız zaten bende onun yapmış olduğu şeyleri kullanıyorum...Ama benim özel bi amacım var.... Başka birisi için anlarsınız ya kiss3
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok ama çok teşekkürlerimi sunuyorum....
Saygı ve sevgilerimle...

NOT:Sitede araştırdım ama bulamadım...Bi tane verilmiş o da denildiği işe yaramıyor:S

Aslında yapmaya çalıştığın şeyi önermem. Ben zamanında kendi telkinlerimi yapmya çalışmıştım ama pek başarılı olamamıştım. O yüzden en iyisi Atakan Bey'in yapması. Ama anladığım kadarıyla niyetin farklı. Sanırım bir insana normal şartlarda istemediği bir şeyi yaptırmaya veya bir düşünceyi ona kazandırmak için yapmaya çalışıyorsun. Eğer böyle bir durumsa yapmadan önce 10 kez daha düşünmeni isterim. Sonuçta kişinin bir nevi hakkına giriyorsun. Ben bunu daha önce annem üzerinde araba ile yanlız başıma 1-2 tur atmama izin vermesini sağlamak için yapmıştım (ki ehliyetim yok). İşe yaramadı. Çok acaip fırça yedim. Ama işin garip yanı o olaydan 5-6 ay önce bir kere daha aynısı olmuştu ve izin vermişti. O zaman telkin nedir bilmiyordum. (gerçi o zaman çok ısrar etmiştim). Tabi ben anneme telkini sadece 4-5 kere dinlettim içindeki tekrar sayısına güvenerek. Belki de fazla direnç gösterdi. O yüzden birinin düşüncelerini etkilemek öyle kolay bişey değil. İnsana istemediği bir şeyi yaptıramazsın. O şeye karşı az da olsa meyili varsa işe yarar. O da öyle 15-20 dinlemeyle bile olacağını sanmıyorum. Çok fazla dinlemesi gerekir. Atakan Bey'in yaptığı telkinlerin etkileri bile 7-8 saat dinlemeyle ortalama 1-3 hafta arasında ortaya cıkmaya başlıyor..

Ben audacity adlı programı kullanmıştım. Basit bir program ama işe yarıyor.

Söylemek istediğim bir şey daha var. Eğer karşı cins için bunu yapmayı düşünüyorsan ben olsam yapmazdım. Çünkü eğer bunu yapıp da başarılı olursan ve ilerde o kişi bunu öğrenirse, öğrendiği zaman daha yüzüne bakar mı onu da düşünmek gerek..

CeM 20-11-2008 12:58 AM

Ynt: Bir Mp3'e Subliminal telkin ekleyebileceğim bir program arıyorum..LÜTFEN YA

Alıntı:

dreamland Nickli Üyeden Alıntı
Selam arkadaşlar. İlk olarak anlaşılır bi kayıt programı bilen bir arkadaş yardımcı olabilrimi konusuna iki adet program önerisinde bulunmuştum. Subliminal konu başlığında bula bilirsiniz. Nasıl yapılır?
1) Ses kaydı rec özelliğinden kaydı yapılır. Ses(mikrofon) ayarlarınızı ve spdif (ses kanal ve capture) ayarlarınızı kontrol edin.
2) Sonra zaman ciçzelgesine ekleyin. Veya render (kayıt) yaparak ta kullana bilir siniz sonra.
3) Müzik veya subliminal binural sesleri seçip yükleyin.
4) Ses kayıt sesini solo olarak ancak duya bileceğiniz seviyeye kadar indirin. Üst ses ile alt ses arasında enaz 10 db fark olmalı. Mutlaka kayıdı standart kulaklıkla 70-100 db arasında dinlendiğinden emin olun. O anda hoporlor kısık ise kayıttan sonra sesiniz bangır bangır ortada olur. Dikkat edin.Sonra diğer sesleri üzerine import (aktarıp ekleyerek) ederek kaydınızın ses değerlerini yapın.
5) En son olarak render -kayıt- ile istediğiniz formatta kaydınızı gerçekleştirin.
6) Bütün mix programlarında olay budur değişmez. Birini bilen teferruat hariç her mixi yapar. Fx ve studio efektleri biraz sizi uğraştıra bilir.(Ama bunlar şimdilik işiniz için gerekli değil.)

Dreamland çok teşekkürler fakat programı açınca hiç biey anlamadım...Resimli anlatımı olsaydı daha iyi olurdu sapkal89

hlyyy 21-05-2011 04:11 PM

Cevap: Bir Mp3'e Subliminal telkin ekleyebileceğim bir program arıyorum..LÜTFEN YARDI

bnde programı açınca hiç bşy anlamadım

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:06 PM.