Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sosyallik Arttırıcı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=244)
-   -   Hayatıma yok yerden yeni insanları çekiyorum..telkinden galiba ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=462939)

purplepuppet 19-01-2010 06:17 PM

Cevap: Hayatıma yok yerden yeni insanları çekiyorum..telkinden galiba ?

sosyallik arttırıcı dinlemenin etkileri bugun ortaya çıkmaya başladı kesinlikle insanları çekmeye başlıyor bugun alışverişte fikir verirmisiniz dedi bir bayan :D kasadaki bayan vs yoldaki bir hanım teyse :P bunlar işin espri yönüde gerçekten insanlar arasında olmaktan ve iletişim kurmaktan daha çok keyif almaya başlıyorum telkin sayesinde konusucak daha cok konu bulabiliyorum vs. daha sosyal olmak isteyenler için şiddetle tavsiye ederim bu telkini

yunus balığı 21-01-2010 01:07 PM

selamlar.... ben telkinleri kasımdan beri dinliyorum ilk önce ego ve suçluluk duygusuyla başladım 80er saat dinledim arkasından sosyal fobi kendine güveni dinledim 80 er saat iki iki dinleyebiliyorum ancak günde toplam 6 saat bazen biraz daha fazla... şimdi sosyallik artırıcıyı dinliyorum 60 saat oldu, bunun yanında toplum önünde konuşmaya başladım henüz 10 saatte... uzun uzun anlatıyorum çünkü henüz ben bir değişim görmedim... güzel şeyler anlatmışsınız... ben de hayatımın değişeceğini umarak dinlemeye başladım. ısrarla da devam ediyorum... neden bir değişim olmadığını anlamış değilim... bir fikriniz var mı arkadaşlar.... paylaşırsanız sevinirim....

commonbabyss 21-01-2010 01:27 PM

dışarıda test etmende gerek yoksa anlayamazsın

imported_Angel 21-01-2010 03:14 PM

Alıntı:

yunus balığı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 580529)
selamlar.... ben telkinleri kasımdan beri dinliyorum ilk önce ego ve suçluluk duygusuyla başladım 80er saat dinledim arkasından sosyal fobi kendine güveni dinledim 80 er saat iki iki dinleyebiliyorum ancak günde toplam 6 saat bazen biraz daha fazla... şimdi sosyallik artırıcıyı dinliyorum 60 saat oldu, bunun yanında toplum önünde konuşmaya başladım henüz 10 saatte... uzun uzun anlatıyorum çünkü henüz ben bir değişim görmedim... güzel şeyler anlatmışsınız... ben de hayatımın değişeceğini umarak dinlemeye başladım. ısrarla da devam ediyorum... neden bir değişim olmadığını anlamış değilim... bir fikriniz var mı arkadaşlar.... paylaşırsanız sevinirim....

sadece telkin dinlemek tek başına yeterli olmayabiliyor bazı insanlarda..
yani sitedeki telkin dinleyen arkadaşların çoğu telkin dışında başka uygulamalarla da ilgileniyorlar..mesela meditasyon gibi olumlama gibi..
bunlardan daha da önemlisi bizim eyleme geçmemiz gerekiyor..telkin mutlaka seni birşeyler yapmaya itecektir ama o şeyler yapılmıyorsa pek faydası olmayacaktır..mesela sadece telkin dinleyerek dağılmış olan bir odanın kendiliğinden düzenlenip toplanmasını bekleyemezsiniz..

sidha55 21-01-2010 07:01 PM

görünüşe bakılırsa yeteri kadar dinlemişsiniz.yalnız dikkat edilecek en önemli şey şu;telkinleri dinlememek yani ona dikkat vermemek.ben 5 gündür dinliyorum ve kendimde değişimleri çok rahat gözlemliyorum.mp3 aldım.çalışırken de duyuyorum.gece de pc sabaha kadar açık.tamam meditasyon yapıyorum ama ikisi tamamen farklı şeyler.bu telkinkerin en sevdiğim yanı inanmana gerek yok dikkat vermene gerek yok sadece yap.bir de beklenti içinde olma derim ben.akışına bırak.bir de yok yerden yeni insanları çekiyorsan dikkatli ol...

sidha55 21-01-2010 07:04 PM

ayrıca çok fazla karıştırmışta olabilirsin belki?üstüste üstüste binen stresler zor çözülür...daha za ve daha kararlı dinle derim ben.

turkvezir 02-02-2010 02:32 AM

bende bugün başlıyorum umarım işe yarar

cihan41500 08-03-2010 06:37 PM

hangi telkini dinledin banada bilgi verir miisn...

cihan41500 08-03-2010 06:40 PM

hangi telkin

zeyz 14-03-2010 03:24 PM

Ben de TGB'ye üye oldum.Onlarca kişiyle tanıştım.Çok yakında artist olucam :))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:20 AM.