Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sosyal Çekingenlik Korkusu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=126)
-   -   Sosyal Çekingenlik Sosyal Fobi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=26)

hayatimdegisti 05-01-2007 11:19 PM

Ynt: Sosyal Çekingenlik Sosyal Fobi

Bunun klasik versiyonuda yaptım...Yarın yüklerim siteye...
Slmlar

mügeee 06-01-2007 12:35 PM

BENCE BÜTÜN TELKİNLERİN KLASİK MÜZİKLE SUNULMASI DAHA FAYDALI,ÇÜNKÜ ZATEN KLASİK MÜZİĞİN KENDİ BAŞINA VERDİĞİ HUZUR VAR,TELKİNLERLE BİRLEŞİNCE ÇOK ÇOK İYİ OLUR SANIRIM.HANGİSİ OLDUĞUNU HATIRLAMIYORUM AMA Bİ TANE KLASİK MÜZİKLİ OLAN VAR VE ONU DİNLEMEK BANA ÇOOOOK HUZUR VERİYOR hismiley

burdayım2006 27-01-2007 08:10 PM

Sosyal Çekingenlik Sosyal Fobi

arkadaşlar, telkinleri dinleyebildiğimiz kadar dinleyelim ancak öğrenmemiz gereken bazı olumlu düşünce kalıpları var: k8908

* Mükemmelliyetçilikten vazgeçmek guitar

Mükemmel diye bir şeyin varolmadığını bilerek iyiye razı olmak (herkes gibi) ve sıradanlığımızdan keyif almak, yaptığımız hatalardan, günlük basit sohbetlerden yada herkesin yaptığı şeylerden zevk alabilmek,

* Kendimizi kabullenmek cilgin897

Bugün ve şuanda eksiklik, hata ya da olumlu olumsuz herşeyimizle, bedenimiz ve ruhumuzu kabul etmek

* Kimseyle kıyaslamamak sapkal89

Hiçbir konuda kendimizi başkalarıyla kıyaslamamak, hatta bunu aklımıza bile getirmemek

* Olumsuz düşünceye son derty

Olumsuz düşüncelere karşı tetikte olmak ve olumsuz bir düşünce hayal fikir aklımıza gelince sadece DUR demek, farkında olmak ve o anda ona dur demek

* Eleştirmemek.. partysmiley

İnsanların sadece ve sadece olumlu taraflarını görmeye çalışmak, onların da bu davranışlarını oluşturan yaşam koşulları ve duyguları olduğunu kabul etmek

* Alınganlık, kişiselleştirme ve genelleme huylarımızın farkında olmak super

bu, ben olduğum için başıma geldi düşüncesine son vermek, alınganlık hissine dur demek ve üstünde durmamak, ya hep ya hiç diye düşünmemek

VE GÜLÜMSEMEK... 25889

necatidura 17-02-2007 11:19 PM

merhabalar. bende sosyal fobi olduğunu düşünüyorum. telkinlerin hangi versiyonunun dinlememi önerirsiniz.

hayatimdegisti 17-02-2007 11:32 PM

Merhabalar;
Sosyal fobi konusunda bir çok üyemiz var.Onlarda öncelikle ego güçlendirici ve suçluluk telkinini dinliyorlar.Daha sonra kendine güven sf gibi telkinleri ekleyebilirsiniz.

muratt18 04-03-2007 10:11 PM

merhaba bende ssosyal fobi olduğu için ego güçlendirici, kendine güven, suçluluk scriptlerini 3-4 ay önce 2 hafta kadar dinlemiştim ve şimdi ise özel olarak sf scripti yapmışsınız. öncelikle bunun için teşekkürler. şimdi ben diğerlerini dinlemeden sadece bunu dinlesem yeterlimi acaba??? diğer 3ünün bile bana faydası çok olmuştu. onayi onayi

yalnız ben bu sf scriptinin new age türünü indirdim. sanki 3 tane şarkı arka arkayaymış gibi. acaba hepsi bütünmü?? birde şarkı biterken en sonunda yarım kalıyor. anlayamadım neden böyle olduğunu >:(

hayatimdegisti 04-03-2007 10:15 PM

Merhabalar;
Öncelikle bir list yapmanizi öneririm.Ego,Suçluluk kendine güven sosyallik arttirici koruma kalkani gibi..
Hatta topluluk karşıısında konuşmayida ekleyebilirsiniz.
Sadece sf telkinini dinlemek yerine önce temel olanlari dinleyip sonra sf yi ekleyiniz.
Sf içeriği çok uzun dolayisi ile bir müzik yetmemiş.İki tane eklemişim.Son bölümünde telkin bitince boş müzik dinlememeniz için müziği yarida kestim.

necatidura 14-03-2007 12:16 AM

merhabalar

telkinlerin bir kaç versiyonunu hazırlamışınız (klasik müzik,ney,sanat müziği.. vs.)teşekkür ederiz. sizce hangisini ni dinlemeliyiz. ben new age i indirdim dinliyorum bir kaç gündür.

hayatimdegisti 14-03-2007 12:21 AM

Seçenek olsun diye yaptim.Beğendiğinizi dinleyebilirsiniz. music45

sessiz 02-07-2007 12:04 PM

arkadaslar bu sıteyi buldunuz 25889
bence duzenlı olarak gırıp okuyun bırseyler cok motive edici oluyor ...
onayi

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:52 PM.