Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=37)
-   -   Tepkileriniz Daha Net mi Anketi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=66)

CeM 24-06-2008 06:15 PM

Ynt: Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

Alıntı:

PSİKO Nickli Üyeden Alıntı
TEPKİLER DİNLEME SAATİNE VE UYGULAMA İSTEĞİNE GÖRE DEĞİŞİYOR

Daha çok değişmeyi isteyenler öylemi oluyorlar?

teoman_ 24-06-2008 08:07 PM

evet tepkiler daha net
ne düşündüğümü direkt karşımdakinin yüzüne söyleyince bazen kırıcı olabiliyorum.

kaafinur 09-08-2008 03:21 PM

kesinlikle tepkilerim daha net eskiden birinin üzmesi karşısında lafı geveler dururdum ama şimdi biri beni üzünce hayır bunu yapamazsın diyebiliyorum Atakan bey size ne kadar teşekkür etsem az inanın ben daha önceden kişiliksiz gibi gezmişim haberim yokmuş herkesin beni üzmesine ezmesine izin verirdim çok teşekkürler alk78 art56art56

yeni bir hayat 05-09-2008 01:18 AM

Alıntı:

Kurby Nickli Üyeden Alıntı
Ama bu beni çok üzüyor ve iki gündür göz yaşım dinmiyor benim.Nefes alamadığımı hissediyorum.Kocaman bir el boğaıma yapışmış, sıkıyor sanki.Çünkü gerçekten çok saçma sebebler yüzünden gidiyorlar.Aslında bu benim korkumdu, yalnış anlaşılmak.Ve ben yalnış anlaşılmalara maruz kalıyorum ve onların gidişini izliyorum sadece.Sanki korkularımla yüzleşiyor gibiyim.Bu da ürkütücü.

Kurby arkadaşım; yanlış anlaşılma korkusu duyduğun için bu sonucu yaşıyorsun.Eğer bu düşünceyi kafandan atarsan eminim artık doğru anlaşılacaksın...

Tavrımızı ortaya koyarken , tepki değil de yanıt verme yolunu seçersek ilişkilerimiz de daha olumlu olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü telkinlerin bende böyle güzel bir sonucu oluştu.Sakin bir şekilde yanıt verebilmek, hepsi bu..

cedrus48 05-09-2008 07:22 AM

Tepkilerim eskiye göre daha net hatta şöyle düşünüyorum da eskiden galiba tepkisiz bir insanmışım.Yani karşımdaki bile hatalı olsa sanki yinede ben hatalıyım gibi düşünürdüm.Yaptığı hatadan dolayı tepki göstermezdim.Ama telkinleri dinlemeye başlayalıdan beri artık hatalara ve haksızlıklara tepkisiz kalamıyorum.Yeri geldiğinde karşımdaki kim olursa olsun fikrimi belirtip tepkimi gösteriyorum.Ama daha önceleri karşımdaki insan kırılmasın diye susardım.

perilice58 03-10-2008 03:10 PM

Benim çevremle hiç bir sorunum yok çok iyide iletişim kurarım tek sorunum ailemdi şimdi onlarada daha net bir şekilde cevap veriyorum ve de çok sakinim tıpkı arkadaşlarımla olduğum gibi bana bir şey dedilermi hayır cevabını dahi alıyorlar ve babamda buğün arkadaşıma benim hakkımda der yanmaya başladı bile gelinim sana söylüyom kızım sen anla misali ile y789 benden herhangi bir tepki bulamayınca ben gayet sakin bir şekilde işime bakıyom kendimle ilgileniyom baktı olmadı ancak işyerimi terketmekte buldu çareyi suçlulukmu duyuyorsunuz dersiniz hayır hiçte bile çünkü ben yanlış yapmadığımı biliyorum ve yıllarca önce vermem gereken tepkilerimi vermeye başladım çünkü artık bilmeli ailem bende bir bireyim vede benimde kendime göre zevklerim arkadaşlarım var benimde bir hayatım var bunun bilincine artık varmaları gerekiyor derty

tiriniti 15-10-2008 10:56 AM

Bende eskiden hayır deme korkusuda var dı.Kırılma pahasına kıramazdım insanları ama artık bunu nasıl söylediğime ben bile şaşıyorum hem özel hemde iş hayatımda bişeyler yoluna girmeye başladı.minnettarım sizlere
sevgiler alk78 kiss3

yeşillim2005 01-11-2008 08:40 AM

haklı bile olsam savunmazdım kendimi şimdi karşı taraftan gelecek olumsuzluklara aldırmadan rahatça konuşuyorum ohh içimde rahat gogogo

önceden olsa 4897

çiçeğim 01-11-2008 09:28 AM

Kesinle evet artık daha netim,suçsuz haldeyken bile kendimi suçlu hissediyordum eskiden,durduk yere vicdan azapları başlardı kimseye tepki veremezdim içimde geveleyip dururdum ama şimdi herkese gerektiği yerde gerektiği cevabı tepkiyi gösteriyorum korkusuzca s45apk

cicero 17-01-2009 06:00 PM

Keslinlikle Fark Var Daha Net

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:44 AM.