Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sivilceler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=166)
-   -   sivilce ve lekelerde bitkisel çözüm yolları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=3296)

simc18 06-09-2008 10:25 PM

Ynt: sivilce ve lekelerde bitkisel çözüm yolları

pardon güllerinperisi, şu sivilcelere çözüm olarak önerdiğin kantaronbitkisini nereden bulabiliririz acaba ??? sung66

merve_72 07-09-2008 01:20 PM

Ynt: sivilce ve lekelerde bitkisel çözüm yolları

wave

_EliF_ 18-07-2009 03:57 PM

Cevap: sivilce ve lekelerde bitkisel çözüm yolları

Lavanta hem buhar banyosu olarak (cildin yağ fazlasını alır), hem tonik olarak pamukla sürülerek, hemde içme olarak (karaciğeri rahatlatarak, tıkanıklığı açıp enzim salgısını düzenleyerek sivilce oluşumunu içten keser) günde 2 kere olmak üzere silvicede hakikaten çok etkildir.

pofuduk 18-07-2009 11:32 PM

sivilceler için denemediğim şey kalmadı.Medikal kremler, kükürtlü sabun, elma köpüğü...Hepsi bir dereceye kadar etki etti.Çünkü yağlı besinler yiyince yine çıkıyor, eski föndötenlerimi kullanınca yine çıkıyor.
çözüm mü eski makyaj malzemelerimi attım, cildimi iyi temizliyorum, bu aralar soda sürüyorum, bugün denedim, bir etkisi olmdı sanki, sıkılaştırdı cildimi ama ne yaparsam yapayım izler gitmiyor işte.

haşlanmış marul iyi geliyormuş sivilce lekelerine-en az 10 defa sürülecek
ve bir gün önceden ıslatılmış nohut da iyiymiş-en az 10 defa sürülecek
ve yumurta akı+3 damla limon suyu da iyiyimiş-en az 10 defa sürülecek

lavantayı da denerim

_EliF_ 18-07-2009 11:55 PM

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...nda-bilgi.html

cibelce 19-07-2009 12:49 AM

Alıntı:

pofuduk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 471549)
sivilceler için denemediğim şey kalmadı.Medikal kremler, kükürtlü sabun, elma köpüğü...Hepsi bir dereceye kadar etki etti.Çünkü yağlı besinler yiyince yine çıkıyor, eski föndötenlerimi kullanınca yine çıkıyor.
çözüm mü eski makyaj malzemelerimi attım, cildimi iyi temizliyorum, bu aralar soda sürüyorum, bugün denedim, bir etkisi olmdı sanki, sıkılaştırdı cildimi ama ne yaparsam yapayım izler gitmiyor işte.

lavantayı da denerim

Merhaba.

Benim oğlumunda yüzünde ne yaparsak yapalım geçmeyen sivilceler vardı. vardı diyorum çünki artık yok. Bigün bir tarif geldi netten bal ve tarçınla ilgili. çok iddalıydı. Sivilceler için bir çal kaşığı bal ve tarçını karıştırıp krem haline geritiriyorsunuz. Ben sürekli bu tür şeyler uyguladığım için oğlum yaptırmamakta ısrar etti. çünki daha önceki yaptıklarımızdan sonuç alamamıştık. Bende zorla uyguladım bunu ona. Sonuç mükemmel. yüzündeki sivilceler aynen söylendiği gibi tamamen özleriyle birlikte kökünde geçti bir hafta içinde. Denemenizi tavsiye ederim. Lekeler içinde oda benim sorunum. Senelerdir denemediğim yöntem kalmamıştı. Çok şükür onun içinde bir solisyon buldum. İlk başlarda emin değildim. ama yüzümdeki lekelerin bariz bi şekilde geçmeye başladı. Yalnız en yüksek faktörlü güneş koruyucu kullanmanızda gerekiyor. yüzümdeki lekeler şimdi yok denecek kadar azaldı. Solisyonun adı Orbi Fresh. Umarim işinize yarar.

lady_gaga 26-08-2009 09:56 PM

ya bişey sorcam bnmki ergenlik sivilceleri daha doğrusu artık izleri ama hala ergenim tabe. şey bu ergenlik sivilceleride karaciğerden dolayımı çıkıor eğer ööleyse lavantayı denicem izlere ii geliodu dımı

ilkeshh 04-10-2009 01:23 AM

Cevap: Ynt: sivilce ve lekelerde bitkisel çözüm yolları

ilacın adınıda bi söyleseydin devlet sırrı değilse ...

banu 04-10-2009 02:08 AM

Alıntı:

pofuduk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 471549)

lavantayı da denerim

bir de bunu dener misin sevgili pofuduk:)cildin çok yağlı ise eğer, öncelikle temiz ve genişçe bir kaba sıcak su koy ve içine bir avuç adaçayı at.buharını yüzüne tut.5 dakika ziyadesiyle yeterli olur :)bu, cildinin yağını alıp gözeneklerini kapatıcak.bu işlemden sonra siyah noktalar varsa sıkamazsın.çünkü gözenekler daralır bunu çok yağlı bir cilde haftada bir kez uygulamak yeterli olur.adaçayı güçlü bir antibiotiktir.iltahaplı sivilceleri kurutur.bunun dışında 1 bardak kaynar suya birkaç yaprak adaçayı atıp ağzını kapat.öylece soğusun.bununla yatmadan önce temiz bir pamukla yüzünü sil fakat sivilcelerine çok fazla bastırma sadece temaz ettir.bu hazırladığın demlemeyi 2 gün kullanabilirsin fakat 3. gün dök.
tüm bunların dışında eğer kaliteli bir adaçayı yağı(acı elma yağı)bulursan bunu tek tek sivilcelerinin üzerine çok çok az miktarlarda sürmen de yeterli olur.sevgi ve ışıkla...

turkem 04-10-2009 12:59 PM

SELAM Cibelce katılımın için tşk. Leke için losyondan bahsetmişsin nerde bulunur? Aydınlatırsan sevinirim. Tekrar tşk.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:46 AM.