Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Site Kurallarımız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   lütfen eski üyelerden bilgi almak istiorum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=619633)

sarışınım 03-09-2011 12:49 PM

lütfen eski üyelerden bilgi almak istiorum

merhaba ben eski üyelerden fikir almak istiyorum.uzun zamandır dinleyip de kalıcı etki görenler çok oldu mu?işte 2 ya da 3 yıl dinledim çok güzel etkiler gördüm diyenler??çok yolun başındayım ve açıkcası korkuyorum ya birgün herşey en başa dönerse diye.çünküü siteyi iyice araştırdım uzun süre dinledim sonra etkileri kayboldu diyen üyeler vardı...bilgilendirirsiniz çokkk sevincem

kirikkalp 07-09-2011 09:56 AM

Cevap: lütfen eski üyelerden bilgi almak istiorum

bir ipin ucunu burakirsak tekrar aramak zorunda kaliyrz.ondan dolayi devamli uzerinde durmamimz bir seyler yapmamiz gerek.ben de dinledm ve tamamen yendin dusunuyorum ama srun yok diyorum ama bakiyorum uzerinde calismadigim bir cok sey var ama eger biraz depresiya olsa.skntili olsm hemn geriye done biliyorum ama hemn toparlanmam gerekdigini ve eger toparlanmazsam cok kotu olacagimi dusunup hemn kalkiyrm.bilmiyorum anlata bildimmi.insallah bir seyler anlata bilmisimdir sizin icin faydali olacak.

sarışınım 10-09-2011 04:28 PM

paylaşımınız için teşekkürler...ewet ipin ucunu bırakmamak gerek.....10 gün dinle fayda gör sonra bırak olmamalı..katılorum dediklerinize...özel değilse sizin sorununz neydi??

lanterna viridis 10-09-2011 04:42 PM

telkinler sadece araç .bize yol gösterip bizi bir takım bilinçaltımıza yerleşen korku ,düşünce v.b. olguları açığa çıkarmak için,bizi hazırlayan tek başına altından kalkamayacağımız yada bilmediğimiz olguları açığa çıkarmak için araç.önemli olan onla beraber kendimizi geliştirmek.okumak ,araştırmak ,bilgilenmek...sadece telkine bırakırsak işi,tarlayı ekip gerisini allaha bırakmak gibi olur.bakacaksın sulayacaksın büyüteceksin.çok fazla beklentiye girmeyeceksin..
telkinlerin etkisi muhteşem,hızlı bir rahatlama sağlıyor,günlğk korku yada endişe yada ne varsa kişide çok güzel rahatlatıyor...ama sadece telkin dinlemekle olmuyor...
oku ,öğren,dinle,bilgilen,korkma,geliş,dua et ,inan ve şükret...
herşeyi burada bizim aramızda bulabilirsiny789

şükür 14-09-2011 11:58 AM

lütfen acil cevap... telkinmp3.com dan indirdiğimiz müziklerin hepsi 2007 versiyonmu.yani hepsinde de mutluluk telkini var değilmi? bi yorumda.eski versiyonlar da varmı?

cicero 24-09-2011 12:21 PM

iş sende bitiyır arkadaş, bunları hiç dinlemeden de üstesinden gelebilirsin

Işıldayan Safir 24-09-2011 01:56 PM

Alıntı:

şükür Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807047)
lütfen acil cevap... telkinmp3.com dan indirdiğimiz müziklerin hepsi 2007 versiyonmu.yani hepsinde de mutluluk telkini var değilmi? bi yorumda.eski versiyonlar da varmı?

Mutluluk telkini tüm versiyonlarda bulunmaktadır. Aradaki farka gelince eski versiyonlarda mutluluk telkini ve ilgili telkin üst üste okunmuştur. Ancak yeni versiyonların sadece başında mutluluk telkini okunmuştur ve bazı negatif cümleler değiştirilmiştir. Aşağıdaki linkte de gereken açıklama mevcuttur.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...yenilendi.html

Sevgiler. actionsmile

şükür 25-09-2011 10:26 PM

teşekkür ederim zerynthia
sevgiler

şükür 25-09-2011 10:29 PM

peki telkinler günde 10 saati aşarsa zararlı mı olur?benim aştığı oluyo bazı günlerde

RimA Vita Perfetto 25-09-2011 10:41 PM

ben günlük 13-14 saat dinliyorum bir zararını görmedim.. :))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:43 PM.