Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sınavlara Hazırlık Klubü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=129)
-   -   Ygs'ye hazırlanıyorum (Günlük) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=625158)

Dusunsel 04-07-2015 02:31 AM

Ygs'ye hazırlanıyorum (Günlük)

Lise 3'ü bitirdiiik olduk lise son krzm67

Önümde ygs,hayallerim,seçim şansımın olduğu bir gelecek sevincli

Sözelden gireceğim sayısalım zayıf fakat çok faydalı kaynaklar buldum matematik için bu sorununda üstesinden gelebiliceğime inanıyorum bu bir yılı çok iyi değerlendirmeliyim yaz tatilindeyiz şuan akmardan kitip ygs için iki kitap aldım bile tabi bu sene içerisinde bu kitaplardan bir yığın olucak y789

Telkin listem şöyle ; Ego + Kendine güven + Disiplin + Ders çalışma + Sınav heyecanı + Başarıyı çekin ( Ygs'ye kadar listem bu olucak 5 6 ay'dan çok )

Önümdeki engel teknoloji. Bundan kurtulmaya çabalıyıcam ağustosun 24 ünde tatile gidicez 10 günlüğüne gitmeden 11 gün önce teknolojiyle olan tüm bağımı kesicem tatildede teknoloji ( bilgisayar ) yüzü görmiyicem 21 22 gün teknolojisiz geçirip temiz bir nöron bağı kurma planındayım ardındanda gelir gelmez derslere asılacağım

Şimdilik planım bu yazıcam zaman zaman yazıcam t678t678

Dusunsel 06-07-2015 04:50 PM

Cevap: Ygs'ye hazırlanıyorum (Günlük)

geceleri telkin dinlemeyi bıraktım uyurken gündüzleri sadece konsantrasyon telkinini dinliyicem aradada yukarıdaki listeyi dinlemeyi düşünüyorum

Dusunsel 29-07-2015 04:34 PM

üniversite hayallerim gitgide netleşmeye başladı hayırlısıyla istanbuldan kurtulucam seneye taşınıcakmışız ve seneye üniversiteyede başlıyıcam uzun zamandır böyle somut bir değişime hasretim olumlu düşünüyor ve bekliyorum

bu arada yeni bir şarkı yaptım dinlemek istersen eğer https://www.youtube.com/watch?v=FivK...ature=youtu.be istanbul adına istanbulun beni nasıl değiştirip nerelere getirdiğine dair duygu ağırlıklı şarkı

telkin dinlemeye devam ediyorum gündüzleri ders çalışma odak konsantrasyon geceleri bir başka siteden suçluluk paranoya sosyal fobi rahat kilo ver

aktif bir zihinsel aktivite için sabırsızlanıyorum

kediiicik 30-07-2015 12:26 AM

Merhaba, ben de ygsye hazırlanıyorum. Gelişmelerini takip ediyor olucam girlhaha actionsmile

Kararli3521 30-03-2016 04:11 PM

Sonuçlar nasıl Düşünsel? Benimki kötü geldi :(

KıpçakBeyi 31-03-2016 11:29 AM

Ne güzeldi öğrencilik.O zamanlar bana da söylenince kızıyordum , kabullenemiyordum.

Sınav kötü geçince : Sınavım kötü geldi , hoca iyi not vermedi.

Sınav iyi geçince :Sınavdan .... puan aldım.

Gelenekselleşmiş not sorma mizansenimiz.

Annem:Okul bitecek sizin sınavlar hala açıklanmadı mı
Ben:Yok anne hoca okumadı.
Annem:Dönemin ortasındayız ilk sınavlar nasıl açıklanmadı.
Ben:Ha ilk sınavlar mı galiba açıklandıydı.
Ben (İlk okul 4. sınıf):Anne galiba 55 aldım
Annem:Ne o kadar düşük mü?
Ben(Zaten sınav açıklanalı aylar olmuş mecburen geçiştirme politikaları işlemez halde).Üç aldım anne.(Sanki 55-69 fark edecek)
Ben :Net hatırlamıyorum öyle bir şeydi.
Annem:Niye yazmıyorsun onları defterine(Düşük notu zaten unutmaya çalışıyorum kabus gibi neden yazayım.)
Annem:Sen derslerine çalışmıyorsun sen okumayacaksın .....(epey uzun)
Ben :Anne Mehmet 17 aldı , Ahmet 30 aldı.Sınıfta benden düşük bir sürü kişi var.
Annem:Bana ne Ahmet Mehmetten.
Ben:Bla bla...yaratıcı zekayla ne gelir ve bu durumu geçiştirebilecekse onlar söylenir.)

Her dönem üç kere yaşardık.İkinci sınıftan yedinci sınıfa kadar.Şimdi epey gülerek hatırlıyorum.

Sınava hazırlanan herkese başarılar diliyorum.Az dizi izleyin çok ders çalışın ya da aslında sosyal medyaya az takılın mı demeliyim.Bizim zamanımızda televizyondu.

Kulak asmadık.Düzenli çalıştığınız sürece sorun yok her şeyi yapabilirsiniz ama bu sınava birinci sınıftan başlayarak çalışmak lazım.Ben son sene yüzümü ÖSS'ye çevirdim kendi sınıfım te birinci sınıftan bu sınava hazırlananlarla doluydu.

Ha böyle bir şey yapmadıysanız ve ilk üç seneyi pas geçtiyseniz kafanıza takmayın.Böyle durumda yapılacak en son şey kendiniz suçlamak ya da birinin sizi suçlaması.

Lise sonda tek bir sene giren ve bana ilham olan matematik hocam vardı.Anneme veli toplantısında şöyle demişti.Evet temeli olmayabilir yapacak bir şey yok.Bu andan itibaren önüne bakacak ve çok çalışıp , ders alıp o eksiği kapatmaya çalışacak.

Mesaj açıktı.Geçmişi geçmişte bırak yapacağın şeye odaklan.

firdevsi ala 09-02-2017 12:55 PM

Butun anneler aynı butun öğrencilerde ayni

sweeet 12-02-2017 12:41 AM

Bütün anneler aynı olmayabilir. Bazı anneler farklı. Türk annesi var, Alman annesi var. Geleneksel anne var, özverili anne var, demokratik anne var, aşırı hoşgörülü anne var, cezalandırıcı anne var. Var da var. Çocukla birlikte sınırlar koyabilen, çocuğunun birey olduğunun farkında olabilen demokratik annelerden olabilmek ve öyle anne-babalar yetiştirebilmek dileğiyle sevgiler.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:26 PM.