Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sigara Karşıtı Resim ve Videolar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=56)
-   -   ACI HESAPLAR (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=620681)

ercanqur 31-01-2012 06:17 PM

ACI HESAPLAR

Sigara insanı yavaş yavaş kendisine bağlar yani ilk etapta bir duman bile çekemezsin aslında tadı tuzu yoktur ama sen onu alışıncaya kadar sanki birinin zoruylaymış gibi ısrarla çekersin insan kendine bu kötülüğü nasıl yaparki ? yavaş yavaş vucut ve kan alışır nikotine ve sonra bırakılması zor bir hale gelir vucut atsa beyin atamaz burda bilinmesi ve uygulanması gereken bir püf nokta var 14 yaşında sigara içmeye başladım 24 yaşındayım 10 yıl =3650 gün =73.000 sigara = 19.000 TL agl34ne kadar acı bir hesap değilmi düşünün ve bırakın ben bıraktım inş. bırakmak isteyenlerde bu hesabı göz önünde bulundurarak bırakır.

Işıldayan Safir 31-01-2012 06:21 PM

Cevap: ACI HESAPLAR

Zararın neresinden dönsen kardır. Bırakarak kendine çok güzel bir hediye vermişsin. Tebrik ederim.

Sevgiler. actionsmile

sweeet 31-01-2012 11:56 PM

Neredeyse bir araba parası, yeri geliyor bir ev parası ama parasında değiliz ki sizi kutluyorum bıraktığınız için. Şimdi aldığınız nefesin hakkını vererek yaşamayı seçtiniz ve her nefeste hayatınız güzelleşmesini diliyorum. İnsan iradedir. "BEN iradeyim." sevdiğim bir olumlama insana özünü hatırlatıyor.

Bir kişi bile sigaradan kurtulunca ben çok mutlu oluyorum.
:zpzp:

Sevgiler saygılar.:))

ercanqur 01-02-2012 09:35 AM

teşekkür ederim tabiki sadece maddi yönden değil sağLık için bırakılması gerekiyor nefes aLıp vermenin ne Kadar güzeL oLduğunu anLıyor insan ve YedikLerinden Tat aLmayı ( :

acemisirine 01-09-2012 02:34 AM

cok iyi hatirliyorum gecen ay hep beraber arkadaslarla bulusmustuk, arkadasiminizin teki sigaranin birini söndürüp digerini yakiyordu.. belkide bize o kadar cok iciyor geliyordu ama herneyse nasil olduysa konuyu onun sigarasina getirdik..

neden iciyorsun niye iciyorsun birakirsin birakmazsin derken, aklima bir fikir geldi, bak dedim, birakma ama bir hafta boyunca her sigara tanesi icmek istediginde cüzdanini ac ve eline ne kadar geciyorsa fark etmiyor 1 centten tut 1 euroya kadar ne geciyorsa birktir bakalim bi torbanin icinde..

bi haftanin sonunda yine biz bulusalim ve senin biriktirdigin parayi hesap edelim, sonra ister sen devam ic, istersen birak ona biz karar vermeyelim sen ver dedim..

hicte kabul edecegini sanmadim ama kabul etti, diger arkadaslarla cok merak icinde sonucu beklemeye koyulduk.. cantasina büyük bi kese koymus, her icmek istediginde eline bozuk para ne geldiyse o keseye atmis..

bir hafta sonrasi benim evde bulustuk hep beraber inanirmisiniz bir haftada arkadasimizin 64,73 eurosu vardi..

neredeyse ictigi paket sayisinca o bozuk paralardan biriktirmis oldu..

biraktimi diye sorarsaniz hayir birakmadi maalesef ama bir iciyorsa bir kesesine para atiyor ;))))

gökce3520 19-02-2013 10:44 PM

Bende sigarayı bırakmak istiyorum fakat burada telkin bulamıyorum 2 tane var onlarda çalışmıyor.

Işıklı yol 19-02-2013 11:14 PM

Ahmed Hulusi - Dua'nın Gücü Ve Beyin - Tefekkuryolu.com - YouTube
Arkadaşlar burada sigarayı bırakmak isteyenlere zikir çalışması verilmiş. Ben sigara içmiyorum fakat bu zikri ben başka bir bağımlılığım için denemiş ve başarılı da olmuştum. Sizleri de haberdar etmek istedim. Hepinize kolay gelsin

Hayatdern 21-09-2018 03:42 PM

Bırakmak ile çok iyi bir karar vermişsin tebrik ederim. Darısı başımıza.

yeniyol000 31-12-2018 05:00 PM

teşekkürler biligi iiçin

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:47 AM.