Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

21 ARALIK'A HAZIRLIK BOLLUK VE BEREKET ÇALIŞMASI

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü 21 ARALIK'A HAZIRLIK BOLLUK VE BEREKET ÇALIŞMASI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız BOLLUK VE BEREKET ÇALIŞMASI Arkadaşlar merhaba; Sayfamı ( https://www.facebook.com/TozlarindanArinmislarKulubu ) takip eden arkadaşların 21 Aralıktan önce bir çalışma yapmamla ilgili ricaları vardı.Ve yaparsam bunu herkese duyurmamı istemişlerdi.Bu çalışmanın hangi konuyla olmasını istediklerine dair sorduğum sorulara pek çok farklı yanıt aldım.Bu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

21 ARALIK'A HAZIRLIK BOLLUK VE BEREKET ÇALIŞMASI

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-12-2012, 10:06 PM   #1 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Standart 21 ARALIK'A HAZIRLIK BOLLUK VE BEREKET ÇALIŞMASI

BOLLUK VE BEREKET ÇALIŞMASI

Arkadaşlar merhaba;

Sayfamı (https://www.facebook.com/TozlarindanArinmislarKulubu ) takip eden arkadaşların 21 Aralıktan önce bir çalışma yapmamla ilgili ricaları vardı.Ve yaparsam bunu herkese duyurmamı istemişlerdi.Bu çalışmanın hangi konuyla olmasını istediklerine dair sorduğum sorulara pek çok farklı yanıt aldım.Bu yüzden bende herkesin isteğini içerisinde barındırabilecek bir çalışma yapmaya karar verdim.Bu da bolluk ve bereket çalışmasından başka bir şey olamazdı elbette.

Çünkü hepimizin hayatındaki en önemli ve ortak istek aslında maddi ve manevi yönden bolluk ve berekete kavuşmak.Çünkü fark etmesek de aslında isteklerimizin ortak noktası buydu.

Kimimiz görünüşte sevgi,para ya da daha fazla başarı istiyoruz.Oysa bunların hepsi hayatımızda huzura kavuşabilmemiz için önümüzde engel olarak gördüğümüz şeyler.İşte kendi kendimize,daha çok sevilsem huzura kavuşacağım ya da daha çok param olsa rahat ve huzurlu bir hayatı sürdürebileceğim türünden cümleler kuruyoruz.Bende bundan yola çıkarak en doğru çalışmanın bu olabileceğine karar verdim.Böylece kimseyi kırmadan herkesin ihtiyacına da cevap vermiş olabilecektim. Aşşağı da ki link üzerinden çalışmamı yapacağım. İlgilenen arkadaşların hepsinin görebilmesi için buradan konu açmayı uygun gördüm. Umarım benden istekte bulunan herkese ulaşabilirim.Şimdiden bu çalışmanın ilgili herkesin ve evrenin üstün hayrına olmasını seçiyorum.

Sevgi ve Işıkla Kalın
Kişisel Gelişim Uzmanı ve Melek Koçu

Filiz Gülşah Çeker

20 Aralık gecesi saat 23:00 ile 23:15 arası Bolluk ve Bereket Çalışması yapılacaktır.

21 Aralık çok önemli bir sürecin başlangıç tarihi,kısacası hepimizin hayatına gelecek olan büyük dönüşümün en çok hissedilmeye başlayacağı tarih diyebiliriz.2013 boyunca da bu etkisi katlanarak artacak bu sürecin.21 Aralık gelmeden yapacağımız bu ön çalışmayla sizleri 2013 deki bu büyük enerjiden daha fazla faydalanabilecek bir konuma getirmeyi seçiyorum.
Hayatınızda her alanda,maddi ve manevi olarak bolluk ve bereketle kuşanabilmeniz için bu çalışmayı sizler için hazırladım. Böylece çalışma sonrasında mail adreslerinize göndereceğim notlar sayesinde sizler için yapmış olduğum çalışmanın etkisini daha çok arttırabileceksiniz ve hayatınızın her alanına kolaylıkla şansı,bolluğu ve bereketi çekebileceksiniz.Ve bu sayede bolluk ve bereket enerjisini hayatınızın bir parçası haline getirebilmeyi öğreneceksiniz.

Sizde hayatınız boyunca hep birilerine saçınızı süpürge ettiniz ama kıymetiniz bilinmedi mi?

Bir türlü istediğiniz kadar maaş alamadınız mı?
Sürekli çabalayıp çabalayıpta tam sonuca ulaşacağınız an işleriniz bir anda tersine mi dönüverdi?

Sürekli ilişkilerinizde aynı kısır döngüyü yaşayıpta hep aynı sebeplerle mi ayrılıklar yaşadınız?
Elinize neye atsanız kuruyor mu?
Şu makus talihinizi bir türlü nakavt edemediniz mi?
Yoksa hep en iyi erkekler ve kadınlar sizden bir öncekiler tarafından mı kapıldı?
Maddi ve manevi yönden bolluk ve berekete kavuşmak hepimizin en büyük hayalidir;sağlık,şan,şöhret,iş ,aşk hangi alanda şansa,bolluk ve berekete ihtiyacımız yok ki?

http://urun.gittigidiyor.com/diger-h...smasi-71178343

https://www.facebook.com/TozlarindanArinmislarKulubu

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-12-2012, 11:21 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

SOLAK_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 772
119 Mesajinıza toplam 234 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SOLAK_ is on a distinguished road
Standart Cevap: 21 ARALIK'A HAZIRLIK BOLLUK VE BEREKET ÇALIŞMASI

Ücretlimi yani saygı duyarım elbette
Umarım yanlış anlamamışımdır
Sevgiler
SOLAK_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-12-2012, 11:27 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

SOLAK_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 772
119 Mesajinıza toplam 234 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SOLAK_ is on a distinguished road

Bu arada facebook sayfanızi inceledim bi harika : )
SOLAK_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-12-2012, 11:31 PM   #4 (permalink)

Tesekkür: 34
10 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dromos is an unknown quantity at this point

Bende çok beğendim.Hatta hemen beğene tıkladım bile.Zevkle takip edeceğim.
Alt 16-12-2012, 12:06 AM   #5 (permalink)
Banned

668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold

Alıntı:
SOLAK_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ücretlimi yani saygı duyarım elbette
Umarım yanlış anlamamışımdır
Sevgiler
[Sevgili SOLAK öncelikle merhaba;Yapmış olduğum çalışma ücretli evet.Fakat baktığınızda göreceksiniz ki yapılan emsal çalışmalardan çok daha cüzzi bir miktara yaptığım bir çalışma. Hepimizde biliyoruz ki evren yasaları var ve bizler verdiğimizin karşılığını alıyoruz her zaman.Elbette bu hep maddi şeyler vermemiz gerektiği anlamına gelmiyor.Önemli olan burada isteyerek yaptıklarımız ve verdiklerimiz.Sizlerde hak verirsiniz ki pek çok emek isteyen bir çalışma ama benim için asıl önemli olan nokta bu değil. Ücretlendirmemin ve bunu da normal de yaptığım ücretlendirmenin çok altında tutmamın farklı bir nedeni var. Malesef insanların şöyle bir huyu var. Bir şeye ücret ödemedilerse o emeğe saygı duymuyorlar ve malesef o yapılan çalışmayı hakkıyla yerine getirmiyorlar.Onlarda rahatlık oluyor.Ve önemsemiyorlar,böyle olunca da hem benim zamanımı ve emeğimi boşa harcamış oluyorlar,hem de kendileri hayalkırıklığına ve zaman kaybına uğruyorlar.Ama 5 Tl bile olsa ödedikleri ücret,eğer ona para verdilerse...ben buna bu kadar ücret ödedim sonuna kadar yaparım arkadaş gibi düşünceleri akıllarından sıklıkla geçiriyorlar ve ancak o zaman bu şekilde disiplinle uyulması gereken çalışmaları sonlandırabiliyorlar
Sizler sayfamı inceleme nezaketini göstermişsiniz.Orada da gördüğünüz gibi yaptığım pek çok çalışma var.Hİç birisini de ücret karşılığı yapmıyorum. Ama dediğim gibi bu bolluk ve bereket çalışması olduğu için özellikle bu şekilde yapmamın uygun olacağını düşündüm.İnceliğiniz için teşekkür ederim.
Alt 16-12-2012, 12:07 AM   #6 (permalink)
Banned

Alıntı:
dromos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende çok beğendim.Hatta hemen beğene tıkladım bile.Zevkle takip edeceğim.
Çok teşekkür ederim sevgili dromos
Alt 16-12-2012, 09:58 PM   #7 (permalink)
Banned

Arkadaşlar sürekli sorulan Bu çalışmayı sevgilime,eşime,anneme,arkadaşıma hediye olarak alabilir miyim? Ya da yılbaşında hediye olarak verebilir miyim sorunuza buradan de cevap yazmak istiyorum.Çünkü önümüzdeki 2 gün grup çalışmam olduğu için anında cevap yazma olanağım olamayacak sizlere.

Evet arkadaşlar eğer bu çalışmanın o kişi için faydalı olacağını düşünüyorsanız hediye olarak alabilirsiniz. Sayfamda da belirttiğim gibi kendi bilgileriniz yerine o kişinin bilgilerini ve mail adresini bana iletmeniz yeterli.

Sevgi ve Işıkla Kalın
Kişisel Gelişim Uzmanı ve Melek Koçu
Filiz Gülşah Çeker

Bookmarks