Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Satış Pazarlama (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=184)
-   -   Pazarlama da Kariyer yapmak için yardım edebilirmisiniz. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=2501)

omer75 18-11-2007 02:16 AM

Pazarlama da Kariyer yapmak için yardım edebilirmisiniz.

Merhabalar ben işletme 3. sınıf öğrencisiyim. Kendimi pazarlama dalında geliştirmek istiyorum.Belkide benim gibi düşünen çok arkadaş vardır. Sizce kendimi nasıl geliştirebilirim.Hocamız bi kere derste ders dışına çıkıp psikolojiyi iyi bilmelisiniz dedi.Bende biraz yönelmek istedim psikolojiye ama bu öyle yönelince olmuyo işin içinden çıkamadım.Tafsiye edebileceğiniz kitaplar varmı. Sadece psikoloji için deil pazarlama içinde olabilir. şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim

dertygssmile

hayatimdegisti 18-11-2007 02:57 AM

Ynt: Pazarlama da Kariyer yapmak için yardım edebilirmisiniz.

Alıntı:

omer75 Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar ben işletme 3. sınıf öğrencisiyim. Kendimi pazarlama dalında geliştirmek istiyorum.Belkide benim gibi düşünen çok arkadaş vardır. Sizce kendimi nasıl geliştirebilirim.Hocamız bi kere derste ders dışına çıkıp psikolojiyi iyi bilmelisiniz dedi.Bende biraz yönelmek istedim psikolojiye ama bu öyle yönelince olmuyo işin içinden çıkamadım.Tafsiye edebileceğiniz kitaplar varmı. Sadece psikoloji için deil pazarlama içinde olabilir. şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim

dertygssmile

Hoşgeldin Ömer..
Bu konu ile ilgili bir çok üyemiz olduğunu biliyorum.Eminim konu ile ilgili güzel paylaşımlar yapilacaktir.

pozitif 25-02-2008 07:37 AM

Yapman gereken şey özetle : Anti kunti yrl78

BuberisK 15-04-2008 04:05 PM

bence ilk önce ikna etme üzerine yazılan bir kaç kitap oku. faydasını görürüsün hayatın her dalında

nurhanza 17-04-2008 08:47 AM

bende pazarlama mezunuyum yapmaman gerekenleri söyleyeyim, yapmazsan kesin kariyer sahibi olursun, iyi bir pazarlamacı kendini en iyi satandır, kariyerde bu oluyor, kendine çooook fazla değer vereceksin, giyim kuşam, hareket, konuşma, tavırlar kendini salma, güçlü dur, kendine çook iyi bak, veee google alitopasat yaz ve okuuuu hadi kolay gelsin
gene yazarım 98569

yeni bir hayat 13-07-2008 11:22 PM

Merhaba Ömer

Ben de pazarlama alanında çalışan biri olarak birkaç cümle yazmak istedim.

Öncelikle bu işe başlamadan önce kendini çok iyi tanıman gerekiyor. Zaafların , yeteneklerin neler iyi bilmelisin. "Ben kendimi biliyorum zaten " diye aklından

geçebilir. Ama inan çok farklı yönlerini keşfedeceksin. Yani kendine yatırım yapman gerekiyor. Bunun için kurs, kitap, seminer, ilgili web siteleri

(hayatimdegisti.com, kigem.com vs.) ne varsa araştırmalısın. Kendini geliştirmen , özgüvenini ve saygını artıracak. Bu da tavır ve davranışlarına yansıyacak.

Başarı da bundan sonra geliyor .Hocanın dediği gibi psikoloji de önemli tabii.Çünkü pazarlama, iletişim işidir.

Sana şimdiden başarılar diliyorum... art56art56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:02 PM.