Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Şans Ve Sezgi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=215)
-   -   Yazar Olma Telkini (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=625697)

firdevsi ala 28-04-2016 06:10 PM

Cevap: Yazar Olma Telkini

Sizin adiniza cok sevindim.
Rabbim size ve bana ve tum yazar olmak isteyenlere

Peygamberlerin ezberleme gucunu
Huzuruna yakin Meleklerin ilham gucunu nasip et
Ya erhamerhamin

firdevsi ala 29-04-2016 11:41 PM

Bugun cezbe yasadim956k[
Hayalimde yazar olmustum blissy
ve imza gunumde kitaplarimi imzalamaya gitmistim.gulensmiley
orada sizlerde vardinizactionsmile
atakan bey firdevsi ala bizim telkinimizi dinledi yazar oldusmileydance
Hayati degistisevincli
Hayatim degissin diyenlergirlhaha
Biz burdayiz
Ben ve uzman ekibim size bir telefon kadar yakiniz
Hayatim degisti .com sitesi
Siz hala uye degil misiniz?
:)

Rosa_Ann 30-04-2016 12:35 AM

Sen hayalinde yazar olmaya dur ben rüyamda aksiyon filmlerinin başını çekiyorum hahahahha sevincli
En son gördüğüm rüyada şu yabancı dizilerdeki gibi gizli ajanlardandım. Bir çatışmanın ortasında millete uçan tekmeler savuruyordum derty
Bu rüya sayesinde ilham gelmeye başladı. Polisiye romana ilk adım yapabilirim mesela. Kalem kağıt ve beynimde cirit atan senaryolar beni bekliyor siirokul
Zaten e book sitelerinden birine üyeyim. Bu platformda kendi hikayemi yazabilirim. :zpzp:
Ama önce yazma alıştırmalarına başlamalıyım.
blissykrzm67krzm67krzm67

firdevsi ala 01-05-2016 02:50 PM

Yazar olmak her an her yerde ilham almak demek bnce ses kayit cihazi almak lazim cunku yazmak dinlemek kayit etmek farkli olabilir

firdevsi ala 02-05-2016 09:09 AM

Bu aksam ruyamda 3goz verildi bana
Annemlerin ordayim gokyuzunde bir ses oldu
Siyah bir golge gecti gectigi yerler bir sey atiyor iyi bir sey hissetmedim hemen bnde onun pedinden gittim baktim birsey uyuyor alnindan goz gibi bir parcayi aldim fskat bu parcsyi alnima taktim gayb alemi acildi hemen cikardim
Sonra cebime koydum
Baska borisi oldum yurt disinda yasoyordum tren bekliyordum 2 saat varmis gelmesine tren yanima bitti anlamadim diyorum ki bn bu parcayi sldim kesin bni takip ederler sonra bn farkettim ki 20 yil geriye gitmistim.

firdevsi ala 03-05-2016 09:05 PM

BÜYÜK DÜŞÜNÜN

Evren her dileğimize karşılık verir ve eğer istediğimiz şeyi tezahür ettirmiyorsak, çoğunlukla bu istemediğimiz için değildir, yeterince istemediğimiz içindir İstediğimiz şeyin çok fazla olup olmadığını veya istediğimiz şeyi alıp almayacağımızı merak edip isteyerek onu yargıladığımız zaman, kendimizi sınırlıyor oluruz O zaman Evren korkularımıza karşılık verir, arzularımıza değil

Bugün listenize bakın ve mucizelerinizin her biri için, gerçekten istediğiniz şeyi istemiş olduğunuzdan emin olun Yeterince büyük düşündünüz mü? Sahip olabileceğiniz şey yerine arzuladığınız şeyi istediniz mi? Potansiyeliniz korkularınızla sınırlıdır, öyleyse yapabileceğiniz kadar büyük düşünün, sonuçlar sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır

firdevsi ala 03-05-2016 09:06 PM

Imaninizi Devam Ettirin

Bildigimiz seye iman etmek kolaydir görülmeyene veya henüz gerçeklesmemis olana iman etmek kolay degildir özellikle eger daha önce deneyimlemis olduklarimizdan farkli ise Mucizeler yaratmak iman gerektirir çünkü yasaminizda her zaman olan seyden sizin için var olmanin yeni bir haline geçise hayallerinizin gerçekten basarildigi ve yasaminizda tezahür edebilecegi yere bir adim ilerdedir Ancak henüz gerçeklesmemislerse onlarin gerçeklesecegini bilme yerinde kalma iman gerektirir

Büyük ögretmen bir hardal tanesi kadar imaniniz olsa daglari yerinden oynatabilirsiniz demisti Ne kadar imana sahipsiniz? Imanla her seyin mümkün olacagina inaniyor musunuz? Mucizeler yaratmak için gereken imandir Listenizi okurken imana sahip olmanin mucizelerin dogru zamanda dogru sirada gerçeklesecegine güvenmek oldugunu hatirlayin Imana sahip olun ve istediginiz seye odaginizi devam ettirin

Rosa_Ann 06-05-2016 03:00 PM

Kuantum olayından bahsediyorsunuz herhalde. Kuantum enerjisine inanırım ama şimdiye kadar hiç uygulaMadığım bir şey.
Bir de Şu Secret kitabındaki İste-İnan Al meselesi var o bende işe yaramadı.
Şimdiki favorim Matrix enerjisi bakalım onu tutturabilecek miyimactionsmile

Rosa_Ann 22-05-2016 09:41 PM

Mp 3 olarak alınan telkinler isme özel değil. Ben Mp 3 olarak almıştım. Haberiniz olsun. Alacak olursanız CD şeklinde alın.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:30 AM.