Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rüyalarda Değişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=187)
-   -   Rüyamla ilgili yardım! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=618439)

frezya 28-04-2011 12:55 AM

Rüyamla ilgili yardım!

Arkadaşlar,bir kaç gündür olumsuzlama yapıyorum,dün gece bi rüya gördüm;rüyamda yanımda bi arkadaşım var arabadan inmişiz ve bahçeli bi evin bahçe kapısında okul arkadaşımız olan başka bi kız var.Maddi durumlarımız oldukca iyi çünkü arabada şoför bekliyor.(Ay gülsem mi ağlasam mı bilemedim şimdi:) Bahçeli ev okul ark. evi,kız oldukca kısa boylu(bize göre)ve dişlerinde fln problemler var,ve kız bize karşı öyle öfkeli ki siz benimle dalga geçtiniz üzüldüm fln gibi şeyler söylüyor ve ben de diyorum ki ben asla seninle dalga geçmedim,yapmam öyle bişey,kız bana beddua etti sen de ya da siz de hiç mutlu olamayın gibi çok üzüldüm haketmiyorum bunu bana neden söyledi diye.Uyandım ve hala etkisindeyim.Gece uyumadan önce 'bilinçaltım lütfen bana güvensizlik v.s duygularımın neden kaynaklandıgını göster ve sabah hatırlamama yardım et' deyip uyumustum.Az önce olumsuzlamalarımı yaparken birden aklıma geldi (normalde hiç kimseyle dalga geçme gibi bi huyum yoktur) ve ben bu kızla dalga mı geçtim?Ben bu kızla dalga geçtim diye 2-3 kez tekrar edince ağlamaya başladım.Sizce bu nedir ?Ve ne yapmalıyım arkadaşlar?AF mı dilemeliyim?

_roxie_ 28-04-2011 01:01 AM

Cevap: Rüyamla ilgili yardım!

bence sen senin mutluluğunun başkalarının mutsuzluğu olacağından korkuyosun, ya da çok başarılı ve iyi olacağın zaman sevdiğin insanların senin onları küçümsemeye başladığını düşünerek çevrenden uzaklaşacağını düşünerek korkuyosun... bana öyle geldi...

house 28-04-2011 01:03 AM

Bilinçaltımıza yatmadan önce neyi telkin edersek gece rüyada karşımıza bununla ilgili şeyler çıkarır, demekki hayatınızda bi yerlerde o kız herkimse onunla ilgili birşeyleri itmişsiniz ve talep edince gün yüzüne çıkmış ben hiç dalga geçmedim dediniz ama belkide böyle birşey oldu ve siz okadar suçluluk duydunuzki bunu çok derinlere itip hatırlamadınız ve bilinçaltı karşınıza çıkardı, birde şöyle bir durum olabliir hani ddemişsiniz ya bende ki güvensizlik duygusunun nedeni vs diye belki sizinle dalga geçildi hayatınız bir döneminde ve kendinizi o kızın yerine koyarak bir karşılık aradı bilinçaltınız eğer kimseyle dalga geçmediğinizden eminseniz bu ihtimali değerlendirin bence...ama bu konu sizde ağlamay neden oluyo bi tıkanıklık var demekki bu zamanla göz yaşı olarak arınmaya çalışıyo kendini yani her 2 ihtimaldede önce sizin biriyle dalga geçip suçluluk duygusumu barındırdığınızı yoksa bu olayı bizzat siz mi yaşadınız bunu anlayın sonra ya o kişiden telepatik yolla yada zero limitteki gibi 4 cümleyle özür dileyin yada kendinizden her halükarda özgürleşeceğiniz için bence sorun kalmaz buarada olumlama duydumda olumsuzlama ne demek açıklarmısınız ilk defa duydumda :))))

frezya 28-04-2011 01:28 AM

Düşünceleriniz için teşekkürler arkadaşlar.Söylediklerinizin hepsi olabilir aslında.Asıl konu bunu nasıl çözebileceğimde işte.Puff...Düşünmedim değil house,yani acaba farkında olmadan biriyle dalga mı geçtim diye ama rüyamdaki gibi bi kızı hiç hatırlamıyorum,bilinçaltım beni o kızın yerine koymuş olabilir.Şu durumda herşey olabilir:)Bu gece tekrar denemek istiyorum,bakalım.Olumsuzlama da şöyle;yaptığımız olumlama cğmlelerini önce negatifine çevirip bi süre bu şekilde söylüyoruz,sonra olumlamalara geçiyoruz.Örngn:yaptığımız olumlama cümlesi-Ben kendime çok güveniyorum. Bunun olumsuzlaması -Ben kendime hiç güvenmiyorum. Ben de R.Şanal Beyin tv.programında seyretmiştim.Yanlış bilgi vermek istemem ama ben bu şekilde anladım.Hatta bunu yaraya benzetip öyle anlatmıştı Şanal bey.Vucudunda bi yara oldugunu farzet,önce kanatıp ya da irinini akıtıp (olumsuzlama) ardından yaranın üzerine merhem (olumlama) sürüp iyileştirmek gibi.

Berilce 28-04-2011 11:31 AM

Alıntı:

frezya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 797139)
Düşünceleriniz için teşekkürler arkadaşlar.Söylediklerinizin hepsi olabilir aslında.Asıl konu bunu nasıl çözebileceğimde işte.Puff...Düşünmedim değil house,yani acaba farkında olmadan biriyle dalga mı geçtim diye ama rüyamdaki gibi bi kızı hiç hatırlamıyorum,bilinçaltım beni o kızın yerine koymuş olabilir.Şu durumda herşey olabilir:)Bu gece tekrar denemek istiyorum,bakalım.Olumsuzlama da şöyle;yaptığımız olumlama cğmlelerini önce negatifine çevirip bi süre bu şekilde söylüyoruz,sonra olumlamalara geçiyoruz.Örngn:yaptığımız olumlama cümlesi-Ben kendime çok güveniyorum. Bunun olumsuzlaması -Ben kendime hiç güvenmiyorum. Ben de R.Şanal Beyin tv.programında seyretmiştim.Yanlış bilgi vermek istemem ama ben bu şekilde anladım.Hatta bunu yaraya benzetip öyle anlatmıştı Şanal bey.Vucudunda bi yara oldugunu farzet,önce kanatıp ya da irinini akıtıp (olumsuzlama) ardından yaranın üzerine merhem (olumlama) sürüp iyileştirmek gibi.

Merhaba,
Araba sembolu ve arabayı sizin ya da kız arkadaşınızın kullanmayıpta bir şoför'un kullanması, kız arkadaşınız ve siz'in hayatınızın kontrolunu tam olarak elinize almadığınızı
gösteriyor. Bahçe yeşil ve düzenliyse güzel, evi de sizin iç dünyanızı yansıtan bir sembol olarak yorumladım. Kız arkadaşınızın gerçek hayatta sizin için anlamı ne, sizin için önemli bir insanmı, onun hangi özellikleri var sizi ona iten, ya da uzaklaştıran, ismi nedir? (bu da önemli olabilir) gibi soruları kendinize sormanız gerekiyor...

bussraster 28-04-2011 01:10 PM

sorun odaklı düşünmek ve sürekli irdelemek bilindiği üzere
beyne zarar veriyormuş arkadaşım.
haffilemen için harika bir yöntem var
ho'ponopono
ağlayan kızın zamanında senin üzdüğün biri değilde bilinçaltının
olduğunu düşünüyorum.
'dalga geçmeyi de dalga geçmek olarak algılama bence
öyle değildir demiyorum ama ona yorma beynini.
yapabiliceğin en güzel şey -belliki bilinçaltında bir kaç çözülmeyi
bekleyen sorun var- ho'ponopono
her aklına geldiğinde ona fısılda;
özür dilerim
neolur beni affet
seni seviyorum
teşekkür ederim
mucizeyi rüyadada gerçektede yaşayacaksın
mutlu günlerrrrr

frezya 28-04-2011 04:04 PM

Alıntı:

Berilce Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 797148)
Merhaba,
Araba sembolu ve arabayı sizin ya da kız arkadaşınızın kullanmayıpta bir şoför'un kullanması, kız arkadaşınız ve siz'in hayatınızın kontrolunu tam olarak elinize almadığınızı
gösteriyor. Bahçe yeşil ve düzenliyse güzel, evi de sizin iç dünyanızı yansıtan bir sembol olarak yorumladım. Kız arkadaşınızın gerçek hayatta sizin için anlamı ne, sizin için önemli bir insanmı, onun hangi özellikleri var sizi ona iten, ya da uzaklaştıran, ismi nedir? (bu da önemli olabilir) gibi soruları kendinize sormanız gerekiyor...

Sevgili Berilce,ayrıntıları görmedim,yanımda olan arkadaşın(aslında biraz arkamda duran) sadece varlığını hissettim kim olduğunu bilmiyorum,yüzünü görmedim,yani sadece o kızla konuştuğumu hatırlıyorum,detaylar yok.Kızı da tanımıyorum.Böyle ilginç bişeydi işte.Çok teşekkürler düşünceleriniz için.

frezya 28-04-2011 04:08 PM

Alıntı:

bussraster Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 797156)
sorun odaklı düşünmek ve sürekli irdelemek bilindiği üzere
beyne zarar veriyormuş arkadaşım.
haffilemen için harika bir yöntem var
ho'ponopono
ağlayan kızın zamanında senin üzdüğün biri değilde bilinçaltının
olduğunu düşünüyorum.
'dalga geçmeyi de dalga geçmek olarak algılama bence
öyle değildir demiyorum ama ona yorma beynini.
yapabiliceğin en güzel şey -belliki bilinçaltında bir kaç çözülmeyi
bekleyen sorun var- ho'ponopono
her aklına geldiğinde ona fısılda;
özür dilerim
neolur beni affet
seni seviyorum
teşekkür ederim
mucizeyi rüyadada gerçektede yaşayacaksın
mutlu günlerrrrr

Çok teşekkürler bussraster,dikkate alıcam bütün bunları,yalnız sanırım önce ho'ponopono hakkında bilgi edinmem gerek:)O kız aklıma geldiğinde mi söylemem gerek özür dilerim,beni affet vs. yoksa beni üzen herhangi bir olayda mı?Ve umarım dediğiniz gibi mucizeleri yaşarım:)))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:09 AM.