Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ruh Sağlığı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=407)
-   -   antidepresan kullanan var mi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=625396)

sosmivida 08-10-2015 11:31 PM

antidepresan kullanan var mi

Bugun zestat isimli bi ilaca baslayacagim maximum temmuza kadar kullanmayi dusunuyorum kilo almam gerekiyor asiri zayifim ve baska yolu yok istahimin mudahale ile acilmasi disinda. Zestat remeron mirtaron turevlerini kullanan var mi ruh halimde ne gibi degisiklikler yapar ilk ay sersemletmesi disinda

vitamin61 09-10-2015 08:06 AM

Cevap: antidepresan kullanan var mi

Remeron ve mirtaron uyku icin verilen ilaclar onlari kilo almak icin kullanmayınız

Şanaa 09-10-2015 12:30 PM

Yaşlandım neredeyse öleceğim hiç antidepresan kullanmadım.Acaba bu ilaçların ne için kullanıyorsunuz, faydası var mı ve yan etkisi ne ?? kullanan arkadaşlara soruyorum.Bazen benimde tepem atıyor çıkımı alıp gitmek istiyorum hoşuma gitmeyen şeyler var söylüyorum anlamıyorlar boşa kürek çekiyorum gibi geliyor..

sosmivida 09-10-2015 12:48 PM

Re: Cevap: antidepresan kullanan var mi

Alıntı:

vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 856205)
Remeron ve mirtaron uyku icin verilen ilaclar onlari kilo almak icin kullanmayınız

doktor verdi ama kaygi bozuklugum var yemek yemeye cekiniyorum cunku.

sosmivida 09-10-2015 01:06 PM

Re: antidepresan kullanan var mi

yarim yuttum uykumu bile getirmedi istahimi da azicik acti.

crespo2014 09-10-2015 10:03 PM

Hala kullanıyorum.BOŞUNA....
MUTLULUK istiyorsan gülümse,egzersiz yap,dans et,zıpla,Robin Williams filmi veya benzeri (komik, eğlenceli vb..) film izle vs....
Mutluluğu dışarıdan kimyasal ile alamazsın.Bir süreliliğine işe yarar.Sonra daha beter olursun.Bu arada söylediklerim uyku ilacı içinde geçerli...

Antidepresan Efsanesinin Sonu | Kuraldışı Eğitim & Danışmanlık
Mutluluk Kitabı | Kuraldışı Eğitim & Danışmanlık
Küçük Pembe Mutluluk Kitabı ? Mutluluk Bir Seçimdir | Kuraldışı Eğitim & Danışmanlık

sosmivida 09-10-2015 11:01 PM

Alıntı:

crespo2014 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 856216)
Hala kullanıyorum.BOŞUNA....
MUTLULUK istiyorsan gülümse,egzersiz yap,dans et,zıpla,Robin Williams filmi veya benzeri (komik, eğlenceli vb..) film izle vs....
Mutluluğu dışarıdan kimyasal ile alamazsın.Bir süreliliğine işe yarar.Sonra daha beter olursun.Bu arada söylediklerim uyku ilacı içinde geçerli...

Antidepresan Efsanesinin Sonu | Kuraldışı Eğitim & Danışmanlık
Mutluluk Kitabı | Kuraldışı Eğitim & Danışmanlık
Küçük Pembe Mutluluk Kitabı ? Mutluluk Bir Seçimdir | Kuraldışı Eğitim & Danışmanlık

Depresyon veya uykusuzluk sıkıntım yok, kusma anksiyetesiyle yemek yiyemiyorum 30lu kilolardayim, istahimin acilmasi sart kendimi toparlamam lazim. Subatta atanacagim.

Hayat Kalemi 10-10-2015 09:49 AM

Antidepresanı hiç kullanmadıysanız bence kullanmayın. Sistemi bi kere bozdu mu tekrar eski düzene zor gelir. Alternatif tedavi yöntemleri deneyin, kendinizi ilaçlara ,maddelere bağımlı kılmayın. Eğer iştah açmak gibi bir niyetiniz varsa günde sadece bir kaç günlük yiyin. Doğal antidepresan günlük+kuru üzümdür. Bunu da eklemek istiyorum ancak seçiminize asla karışmak istemem.

sosmivida 10-10-2015 01:23 PM

Alıntı:

Hayat Kalemi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 856219)
Antidepresanı hiç kullanmadıysanız bence kullanmayın. Sistemi bi kere bozdu mu tekrar eski düzene zor gelir. Alternatif tedavi yöntemleri deneyin, kendinizi ilaçlara ,maddelere bağımlı kılmayın. Eğer iştah açmak gibi bir niyetiniz varsa günde sadece bir kaç günlük yiyin. Doğal antidepresan günlük+kuru üzümdür. Bunu da eklemek istiyorum ancak seçiminize asla karışmak istemem.

"günde sadece bir kaç günlük yiyin" derken ne demek istediğinizi anlayamadım
sadece iştah olsa keşke problemim dediğim gibi 1 sene önce kusmalı bir rahatsızlık geçirdim ve o gün bugündür kusacağım korkusuyla yemek yiyemiyorum,1 senedir kusma kaygısıyla yaşıyorum her gün. basit bir iştahsızlık sorunu olsa ilaç kullanmam zaten.

Şanaa 10-10-2015 01:51 PM

Cevap: Re: Cevap: antidepresan kullanan var mi

[QUOTE=sosmivida;856220]"günde sadece bir kaç günlük yiyin" derken ne demek istediğinizi anlayamadım
sadece iştah olsa keşke problemim dediğim gibi 1 sene önce kusmalı bir rahatsızlık geçirdim ve o gün bugündür kusacağım korkusuyla yemek yiyemiyorum,1 senedir kusma kaygısıyla yaşıyorum her gün. basit bir iştahsızlık sorunu olsa ilaç kullanmam zaten.[/QUOTE

Şimdi konuyu okudum, size küçük bir önerim var bu bulimiya rahatsızlığı için iyi bir doktor bulun hipnoz yaptırın yahut akupunktur yaptırın.şayet bunları yaptırmak istemezseniz, profesyonel NLP uzmanı bulun tek seferde yada iki seferde bu sorununuz biter.şimdi hastalığın şifasını bulan kadar insanlar yanlış yerlerde çözüm arar zaman kaybı olur doğru kişiyi bulduğunuzda o sorun hiç olmamış gibi normal yaşantınıza dönersiniz.Artık her türlü rahatsızlığın hemen çözümü var.çok geçmiş olsun bi bakarsınız bunlar geçmişte kalmış..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:40 AM.