Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Reiki (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=291)
-   -   Neler oluyor (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=613366)

debiantech 22-06-2010 03:03 PM

Neler oluyor

Reiki 2yi çok önce almıştım ve mental reiki daha önce hiç yapmamıştım.11 gündür bollukla ilgili engellerin çözülmesi için mental reiki yapıyorum.Depresyon hali , r düşünceleri gibi düşünceler aldı.Geçmişimle ilgili travmalar ortaya çıkıyor.Bu hayra alamet midir? Tecrübeli arkadaşlara soruyorum

debiantech 28-06-2010 02:38 PM

Cevap: Neler oluyor

Bıraktıktan sonra 2-3 gün endişe nöbetleri geçirdim ve bu esnada nlp çapa tekniği, nefes tekniği uygulayarak Allah'a şükür ki atak geçti.Reiki iyi midir kötü müdür bir idda da bulunamam.Ben bırakıyorum.Başka tekniklerle devam edicem.Nlp , telkinler , çakraları uyararak enerji sistemini düzeltme gibi teknikler...

ismira 29-06-2010 12:19 PM

Sevgili debiantech, benim de benzer deneyimlerim oldu ve oluyor.
Reikiyle tanışmam daha eski olmakla birlikte reiki2 ile mental çalışmalarımı son bir yıldır arttırdım. Her çalıştığım konuda ilk günler senin de belirttiğin şekilde depressif haller oluşuyor, 12389 ben vazgeçmeksizin şifa göndermeye devam ediyorum, beklentisizce, sonuca odaklanmadan...İlerleyen günlerde uygulamaya devam ettikçe enerjim açılıyor, giderek hafifleme hissediyorum. Bir süre sonra iyileşmenin gerçekleştiğini hayatta gerçekleşen durumla test etmiş oluyorum. Deneyimlerime göre, şifa tepkisi olarak önce olumsuzluklar su yüzüne çıkıyor ve giderek şifalandırılıyor. Çalkantı geçici. Bunu bildiğim için güvenle yoluma devam ediyorum.O yüzden bence yaşadıkların tam da iyileşme yolunda olduğunun göstergesi. Yani hayra alamet.neseli56 Devam edersen çok iyi sonuçlar alacağından eminim.Sevgiler...

ismira 29-06-2010 08:56 PM

Bu arada belirtmekte yarar görüyorum. Reiki öğretmenimin bana öğrettiği ve benim de deneyimlediğim şu:
1) Reikiyle çalışmaların her seferinde topraklanma ve çakra dengelemesi çok önemli. Çalışmanın başında ve sonunda.
2) Enerjiniz düşükken sembol kullanmamalı. Sembolle çalışılacaksa -ki mental çalışmada kullanılır malum- önce tam terapi ile beden enerjisi güçlendirilecek(topraklama+dengeleme dahil) sonra sembolle çalışmalar yapılacak.
Bu takdirde frekansımızı yüksek enerjilere hazırlamış oluyoruz. Aksi takdirde çalışmalarımız sarsıcı olabiliyor.

Sevgili debientach, senin nasıl çalıştığını bilmiyorum. Mental çalışmaya devam edip etmemek senin kararın.İstersen reiki öğretmeninden destek alabilirsin. Ama naçizane önerim, bu aşamada öncelikle ve hemen kök çakranı güçlendirmen ve çakralarını dengelemen. Kök çakranı güçlendirdikçe bahsettiğin depressif halden hızlıca çıkarsın.neseli56 Tekrar sevgiler...y789

Yilmaz 04-07-2010 12:59 AM

Bende Reiki 2 inisiyasyonuu alip kendimde uygulamaya basladiktan sonra, gece yatarken müthis bir sekilde terlemeler basladi, bir kackez terledikten sonra artik bu terlemelerim durdu. Reiki 2 sembolleri cok güclü sembollerdir, bu yüzden, öncelikle kendine düzenli olarak, Reiki uyguluyorsan semboller ile calismak cok daha keyifli oluyor. Bende depresif durumlar cok az göze carpti, Reiki`ye güvenim tam oldugunda, sürekli uyuguluyorum, hem cakralarimi acmada, hem kendime, hemde sevdiklerime Reiki uyguluyorum, hem uzaktan, hemde yakindan. Reikiye olan güvensizliklerde hem cakralarinda sorunlar yaratir, hemde Reiki 2 uyumlanmasindan sonra artik ruhsal olarakta bazi degisikliklerin olacagi mutlaktir. Karar vermeden önce gene masterinden bilgi al ve sorunlarini bir günlük tutarak kayit yapabilrsin. Hem kendini takip etmis olursun, hemde tecrü edinmis olursun. Saygilar.

debiantech 05-07-2010 12:59 PM

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.Reikiyle ilgili şüphelerim varken reikiye devam etmem olası değil.Sevgili ismira "bu aşamada öncelikle ve hemen kök çakranı güçlendirmen ve çakralarını dengelemen. Kök çakranı güçlendirdikçe bahsettiğin depressif halden hızlıca çıkarsın." tavsiyene katılıyorum.Kök çakra üzerine yoğunlaşmam lazım.

debiantech 12-07-2010 05:16 PM

Ahmet Maranki elmar hareketini herkese şiddetle tavsiye ederim.Bütün çakraları aktivite ediyor.Ayrıca renk terapisi uygulamasıda çok iyi.

ebru197528 12-07-2010 06:28 PM

Alıntı:

debiantech Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 753592)
Reiki 2yi çok önce almıştım ve mental reiki daha önce hiç yapmamıştım.11 gündür bollukla ilgili engellerin çözülmesi için mental reiki yapıyorum.Depresyon hali , r düşünceleri gibi düşünceler aldı.Geçmişimle ilgili travmalar ortaya çıkıyor.Bu hayra alamet midir? Tecrübeli arkadaşlara soruyorum

sevgili debiantech
bollukla ilgili engellerin çözülmesi için mental reiki çalışmanı nasıl yapıyorsun? mesela nasıl bir niyet cümlesi kullanıyorsun?ve sırayla hangi sembolleri çizip enerji gönderiyorsun?

senin endişelerine gelince normal ilk önce şifa çalışması yaparken negatif duygular ortaya çıkıyor ama çalıştıkça şifalanıyor,ben de reikiyle tanışınca hayatım da bir sürü olumsuz şeyler oldu ama şu an da iyiyim çünkü artık kendime olan güvenim geldi,şükretmeyi,affetmeyi,kendimi ALLAH a tam teslim etmeyi öğrendim,reiki birden sonra 5 ay reikiyi araştırdım iyimi değil mi diye ve bu konu da kimse fazla bilgi vermiyor hocalar bile sorduğun zaman sor bakalım kendine bunu en iyi sen çözebileceksin deniyor,ben kendi hocam olmayan bir hocaya sorduğum tek soruyla ve aldığım yanıttan sonra reikiye devam ettim...imera reikiyi aldığım günün ertesi günü nerdeyse işi bırakıyordum bu ne ya dedim bu tersliklerde neyın nesı sonra durdum düşündüm evet bulmuştum hayatımda ki negatiflikler temizlemem için ortaya çıkartılıyordu yani bana şans verilmişti,hepsine güldüm geçtim boşverdim,ertesi gün her şey mükemmel di,,,uzun lafın kısası reiki hocası sadece sana en iyi çözümü kendin bulacaksın der çünkü hayat senin hayatın kimse neler yaşadığını bilemez reikiyi aldıktan sonra farkındalığını arttırmak sana kalıyor...
sevgiler....:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:11 AM.