Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Beynim Karışmasın?? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=506899)

kenann 13-04-2010 07:13 PM

Beynim Karışmasın??

arkadaşlar herkeze öncelikle mutlu neşeli günler diliyorum.bir sorum olucak ben aşırı utangaçlığımdan kurtulmak için 'Başkalarının Düşüncelerini Önemsememe', 'ego güven güçlendirici', 'kendine güven', 'sosyal fobi', 'sosyallik arttırıcı', 'suçluluk' ve 'topluluk karşısında konuşma' telkinlerini attım mp3e karışık dinliyorum.Böyle yaparsam daha güzel kurtulurum diye düşünüyorum utangaçlık duygusundan.Zararı olur mu korkum bu arkadaşlar beynimin ayarlarını bozmiyim sonra??! =)

Elektra 13-04-2010 07:24 PM

Cevap: Beynim Karışmasın??

Alıntı:

kenann Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 637326)
arkadaşlar herkeze öncelikle mutlu neşeli günler diliyorum.bir sorum olucak ben aşırı utangaçlığımdan kurtulmak için 'Başkalarının Düşüncelerini Önemsememe', 'ego güven güçlendirici', 'kendine güven', 'sosyal fobi', 'sosyallik arttırıcı', 'suçluluk' ve 'topluluk karşısında konuşma' telkinlerini attım mp3e karışık dinliyorum.Böyle yaparsam daha güzel kurtulurum diye düşünüyorum utangaçlık duygusundan.Zararı olur mu korkum bu arkadaşlar beynimin ayarlarını bozmiyim sonra??! =)

Fazla yükleme yapmışsın sosyal fobi, sosyal fobisi olanlara yönelik, utangaçlık için değil yalnızca. Senin için gerekli olmayan şeyleri dinleme. sana yarayacak olanları dinlemelisin. Ve en fazla 3 telkin dinle daha fazlası ters teper. Bilgisayara bile kaldıramayacağı kadar fazla bilgi depoladığınızda çöküyor. Bu da hemen hemen buna benzer.Sevgilerle...

kenann 13-04-2010 08:29 PM

teşekkürler ego güven, sosyallık arttırıcı vekendine güven telkinleri dinlemeye başladım.Suçluluk gibi bir problemim olmadığı için suçluluk telkinini eklemedim sizce dorumu yptım yoksa eklemelimiyim??

Elektra 13-04-2010 09:19 PM

Alıntı:

kenann Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 637332)
teşekkürler ego güven, sosyallık arttırıcı vekendine güven telkinleri dinlemeye başladım.Suçluluk gibi bir problemim olmadığı için suçluluk telkinini eklemedim sizce dorumu yptım yoksa eklemelimiyim??

Geçmişe yönelik bir suçluluk ya da kabullenememe durumun yok gördüğüm kadarıyla. O yüzden dinlemene gerek görmüyorum.Sevgiler...

Belgin ∞ 13-04-2010 09:37 PM

Alıntı:

kenann Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 637332)

Merhaba Kenan :)

Hoşgeldiniz yanımıza.

Foruma henüz yeni üye olmuşsunuz, telkinleri de yeni dinliyorsunuz sanırım. Yeni dinlemeye başlayan üyelerimiz için öncelikle mutlaka ego+suçluluk telkinlerini öneriyoruz. Buna ek olarak mutluluk telkinini de dinleyebilirsiniz. 2 haftalık bir süre bu telkinleri dinledikten sonra (toplamda 80 saat) diğer telkinlere de geçebilirsiniz. Yalnız lütfen suçluluğu da ekleyerek dinlemeye özen gösterin.

Mutlu paylaşımlar dilerim.

Sevgiler.

kenann 13-04-2010 10:06 PM

teşekkürler hoşbulduk.çok sıcak bir ortam gerçekten.foruma girince bile mutlu oluorm nedense :D

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:12 AM.