Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Puan ile isme özel Cd (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=549)
-   -   Puanla Özel Telkin Cd si Yaptırmak İçin (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=462315)

hayatimdegisti 09-11-2009 03:33 AM

Puanla Özel Telkin Cd si Yaptırmak İçin

Puanla Özel Telkin

Ücretsiz olan çalışmaların yanı sıra daha fazla telkin üstelik isme özel olarak almak isteyenler için sitemizde yeni bir puan sistemi yapılmaya başlanıyor.

Artık kişiye özel telkinleri ücretli olarak alabileceğiniz gibi sitemize katkıda bulunarak puan karşılığı da isme özel yaptirabileceksiniz.

Hayatım Değişti şu an dünyada ki en büyük subliminal site.Ancak yurtdışında açacağımız sitelerle ritmotrans farkını ve etkisini bir çok ülkeye yaymak istiyoruz.Bu konuda sizlerin desteğine ihtiyacımız var.
Desteklerinizle birlikte aynı zamanda puanlar kazanarak istediğiniz cd leri özel olarak yaptırabileceksiniz.

İşte bizim için yapabilecekleriniz.

İngilizceden Türkçe'ye Çevirileriniz

Çevirileri kendiniz yapabileceğiniz gibi bir arkadaşınıza ya da tanıdığınıza da yaptırabilirsiniz.Çeviri kalitesi belli bir düzeyde olmalıdır...Çevirilecek metinler telkin metinleri ve çeşitli makalelerdir.

Türkçe'den İngilizceye Çevirileriniz
Şu an taslak halinde olan ingilizce sitemiz www.changelife.in için Türkçe'den İngilizce'ye çevirilere ihtiyacımız vardır.Sitemizde ki yorumlar bazı makaleler Türkçe'den İngilizce'ye çevrilecek ve bu siteye eklenecektir.

Türkçe'den Azerice Diline Çeviri
Azerilere yönelik sitemiz çok yakında açılacak.Şu anda suçluluk ve ego telkinlerinin Azeri diline çevirileri yapıldı.Seslendirmeler yapılıp site açılacak.Azerbaycan'dan katılan bir üyemiz Elgun bey bu konuda çeviriler yaptı.Bundan sonra da bu konuda destek olabilecek başka Azeri diline ve Türkçe'ye aynı anda hakim üyelerimiz varsa çevirileri değerlendirilecektir.

Azerice de hayatım değişti heyatim deyisdi öte aleme geçmek anlamına geldiği için mutluluk anlamına gelen (hosbestlik) www.Xosbextlik.com domaini alındı.Çok yakında Azerice forumumuz ve sitemiz aktif olacaktır.

Çeviri yapacak ya da yaptıracak imkanınız yoksa yine puan kazanabilirsiniz

Sitelerimizin tanıtımı için sitemizden belli makaleleri altında linkimizi vererek başka sitelerde yayınlayabilirsiniz.Bu şekilde de puan kazanabileceksiniz.

Çeşitli videoları indirip bunları altında sitemizin linkini vererek facebook youtube gibi sitelerde paylaşarak puanlar kazanabilirsiniz.

Yeni açılacak ingilizce ve azerice site ve forumlarımızda aktif olarak puan kazanabilirsiniz.
Ayrıca grafik tasarım,seo çalışmaları gibi konularda çalışmalar yaparak puan kazanabilirsiniz.

Sesli yorum yaparak eğer sesli yorum kalitesi iyiyse puan kazanabilirsiniz.

Görüntülü video yorum yaparak puan kazanabilirsiniz.

Puanla telkin cd si yaptırmak için bu forma bizim için ne yapabileceğinizi mailinizi telefonunuzu belirtir ve kendinizle ilgili bilgi verirseniz size olumlu yada olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/sendmessage.php

ChosenOne 09-11-2009 04:39 AM

Cevap: Puanla Özel Telkin Cd si Yaptırmak İçin

1. Görüntülü ve sesli yorumları yapıp ne şekilde kullanarak puan kazanacağız?
2. Videoları buranın ismini vererek nasıl puan kazanılır. Sonuçta kimin paylaştığı belirsiz olacak. Yahut böyle bir sistem mi var?
Biraz daha açabilir misiniz?

hayatimdegisti 10-11-2009 12:19 AM

Alıntı:

ChosenOne Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 570110)
1. Görüntülü ve sesli yorumları yapıp ne şekilde kullanarak puan kazanacağız?
2. Videoları buranın ismini vererek nasıl puan kazanılır. Sonuçta kimin paylaştığı belirsiz olacak. Yahut böyle bir sistem mi var?
Biraz daha açabilir misiniz?

Bu konu ile ilgili detaylar ayrıca verilecektir.Videolar için facebook'da grup acilacaktir.Böylece o gruba kimin kaç video eklediği belli olacaktır.
Sesli yorumlar ve görüntülü yorumlar videoları içinde ayrıca bilgi verilecek.

ChosenOne 10-11-2009 02:33 AM

Ne zaman başlıyacak. Ve ne zaman bildireceksiniz?

novaral 12-11-2009 10:41 PM

hangi reklama yada her neyse bunların puanını açarsanız sevinirim.

backturn 20-11-2009 08:59 AM

merhaba ;
ben bu konu için mail atmıştım fakat geri dönülmedi. Konu hakkında yönlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler...

qulsah 22-11-2009 04:12 PM

Bende yardımcı olabilirim sanırım çeviri işlerinde.. :) önce bir forumu gezinimde ben (:

innuma 25-12-2009 07:55 PM

çeviride bende yardımcı olmak istiyorum ingilizcem gayet iyidir ingilizce öğretmenliği son sınıfım

hayatimdegisti 25-12-2009 07:57 PM

Bu konuda kupon sistemi üzerinde çalişiyoruz.Hazir olunca duyuru yapacağim.

daLqa 18-02-2010 09:28 PM

Atakan abi selam, Hayatımı değiştirmemde büyük rol oynadınız.. Elimden geldiğinde sitenin tanıtımı ve seo konusunda yardımcı olabilirim :) forumlara,video sitelerine,dizinlere ekleme yapabilirim. Tabi sizde bana bi güzellik yapıp özel güzel telkinler hazırlarsınız dl78
Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 576073)
Bu konuda kupon sistemi üzerinde çalişiyoruz.Hazir olunca duyuru yapacağim.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:03 PM.