Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Öss Destek (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=140)
-   -   Ygs ve Lys sınavına hazırlanan Varmı??? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463812)

ceylinnnnn 19-06-2010 07:38 PM

Cevap: Ygs ve Lys sınavına hazırlanan Varmı???

evt fen lisesi mezunummmsmileydance

belkız 19-06-2010 07:39 PM

benim lise son senin kaçıncı yıl oluyo

ceylinnnnn 19-06-2010 07:45 PM

geçen sene ilk kez girdim 13 bininci oldum tıpı kıl payı kaçırdım şmdi 2.senem inş bu sene olur ya

daLqa 19-06-2010 08:36 PM

Bu eski adıyla öss yeni adıyla ygs lys denilen şeyden nefret ediyorum.. niye mi nefret ediyorum.. sadece türkiyeye özel bir saçmalık olduğu için..Bazı gençliğin 1 sınav uğruna 1 sene hayatını herşeye kapatıp bunalıma girerek salak gibi çalıştığı için.. hayır anlamıyorum hazırlanıyoruz kazanıcaz tamamda neyin nesi bu hayata yaşamaya gülmeye eğlenceye aşka zamanı kapatıp 4 duvar okumak. O össde derece yapanlar birinciler vs hemen hemen hepsi böyle kazancam diye kafayı takıp kafasını bozan insanlar değil sadece düzenli çalışıp hemde hayatını yaşayıp kazanan gençler.. evet niye bu kadar isyan ettim.. çünkü türkiyede öss denilen şeyin bu kadar kafaya takılmasından sıkıldım çevrem sayesinde benide bunaltıyor.. üniversiteyi süper mucizevi birşey görüyorlar. üniversiteye gidincede bitsede kurtulsak derler.. siz siz olun her anınızı yaşayın her gününüzü son gününüz gibi yaşayın.. tuh788

belkız 20-06-2010 10:02 AM

Alıntı:

ceylinnnnn Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 753121)
geçen sene ilk kez girdim 13 bininci oldum tıpı kıl payı kaçırdım şmdi 2.senem inş bu sene olur ya

inşallah kazanırsın. bende çok istiyorum ama fizik kötü bu hafta ona ağırlık vermeliyim.banada dua edin k8908

belkız 20-06-2010 10:04 AM

Alıntı:

daLqa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 753125)
Bu eski adıyla öss yeni adıyla ygs lys denilen şeyden nefret ediyorum.. niye mi nefret ediyorum.. sadece türkiyeye özel bir saçmalık olduğu için..Bazı gençliğin 1 sınav uğruna 1 sene hayatını herşeye kapatıp bunalıma girerek salak gibi çalıştığı için.. hayır anlamıyorum hazırlanıyoruz kazanıcaz tamamda neyin nesi bu hayata yaşamaya gülmeye eğlenceye aşka zamanı kapatıp 4 duvar okumak. O össde derece yapanlar birinciler vs hemen hemen hepsi böyle kazancam diye kafayı takıp kafasını bozan insanlar değil sadece düzenli çalışıp hemde hayatını yaşayıp kazanan gençler.. evet niye bu kadar isyan ettim.. çünkü türkiyede öss denilen şeyin bu kadar kafaya takılmasından sıkıldım çevrem sayesinde benide bunaltıyor.. üniversiteyi süper mucizevi birşey görüyorlar. üniversiteye gidincede bitsede kurtulsak derler.. siz siz olun her anınızı yaşayın her gününüzü son gününüz gibi yaşayın.. tuh788

harikasın ... çok güzel ifade etmişsin,katılıyorum.ama bu tamamen sistemin suçu bizi bu şekilde çalışmaya yöneltiyorlar.böyle yaparsak kazanırız yolsa OLMAZ......sad456

zahiri 20-06-2010 05:37 PM

Alıntı:

belkız Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 752884)
ya ben bişey soracam hiç sayısalcı yok mu burda??rt67

ben varim krz56

gnr 27-06-2010 10:37 AM

saat 10.37
sayısalcı arkadaşlarımız ter döküyor şu an:))

Hepsine başarılar Diliyorum!!!

Elektra 27-06-2010 10:41 AM

Alıntı:

gnr Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 754445)
saat 10.37
sayısalcı arkadaşlarımız ter döküyor şu an:))

Hepsine başarılar Diliyorum!!!

Sefa'cım ea olmak var değil mi?girlhaha Mis gibi fizik mis gibi biyoloji ya, neden ter dökülsün. Sadece kimyadan nefret ediyorum. Sırf kimya yüzünden sayısala geçmedim zatensevincli

gnr 27-06-2010 10:49 AM

Evet Nilay'cım.Ea olmak daha güzel galiba ..
ben lise2 de sayısalcıydım:)
fizik,biyolojim süperdi ama benimde senin gibi kimyadan nefret etmem ea geçmeme neden oldu:)
Kimya: 0( karne notu) :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:02 PM.