Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=55)
-   -   ikinci bahar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=623049)

heaven28 11-06-2013 02:56 PM

ikinci bahar

cocukluğumdan beri sıkıntı cektım cok zor bi hayat yasadım 4 yıl ilaç kullandım 28 yaşındayım ma bu sıkıntıları cekerken niye bilmiyorum derinlerden bir ses duymaya basladımn herseyin gecip yeni bir hayatın başlayacagına dair sabrettim bu arada giderek hslerim kuvvetlendin kendi başıma hiç olumlu düşünce kalıpları oluşturamadım bişeylerin farkındaydım herseyin düşünceyle gerceklestiini biliyordum ama yapamıyordum ve yolum buraya düştü cünkü careyi aradım ve istedim işte burdayım ikinci baharımın basında cok umutluyum ve inanıyorum herşey güzel olacak saygılar

mevsim sonbahar 11-06-2013 04:09 PM

Cevap: ikinci bahar

hoşgeldin....

maviinci 11-06-2013 07:36 PM

Alıntı:

heaven28 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 843436)
cocukluğumdan beri sıkıntı cektım cok zor bi hayat yasadım 4 yıl ilaç kullandım 28 yaşındayım ma bu sıkıntıları cekerken niye bilmiyorum derinlerden bir ses duymaya basladımn herseyin gecip yeni bir hayatın başlayacagına dair sabrettim bu arada giderek hslerim kuvvetlendin kendi başıma hiç olumlu düşünce kalıpları oluşturamadım bişeylerin farkındaydım herseyin düşünceyle gerceklestiini biliyordum ama yapamıyordum ve yolum buraya düştü cünkü careyi aradım ve istedim işte burdayım ikinci baharımın basında cok umutluyum ve inanıyorum herşey güzel olacak saygılar

sen senin heaven'insin sevincli hoşgeldin blissy

papatya_27 12-06-2013 10:24 AM

hoşgeldin heavenn 28 yaşındasın neden ikinci baharımdasın diye yazdın merak ettim naçizane..
siteden bol bol şifalanman dileklerimle..sevgiyle huzurla

serpilelif 12-06-2013 11:18 AM

çünkü papatya, bence, buradaki telkinlerden sonra ikinci bir hayat söz konusu. hayatımızn dönüm noktası, çünkü eğer değişirsen gerçekten yaşamaya işte o zaman başlıyorsun.

papatya_27 12-06-2013 01:15 PM

Alıntı:

serpilelif Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 843500)
çünkü papatya, bence, buradaki telkinlerden sonra ikinci bir hayat söz konusu. hayatımızn dönüm noktası, çünkü eğer değişirsen gerçekten yaşamaya işte o zaman başlıyorsun.

doğru söyülüyorsun serpilciğim ama ne bileyim ikinci bahar deyimi nedense ben de olumsuz çağrı yapıyor..hayatımızın var olan baharına yeni fidanlar dikmeye, var olan baharında farkedemediğimiz mis kokuları hissetmeye, ruhumuza huzur veren kuş cıvıltılarını duyumsamaya nedersin..böyle daha çok kendini iyi hissetmiyor mu insan..tıpkı herşey güzel olcak değil de, hayat şuanda da güzel..güzel olanı seçiyorum ve hissediyorum gibi..sevgiyle:)

heaven28 12-06-2013 01:23 PM

evet serpilcim aynen öle bugüne kadar hayat yaşamadım ama bundan sonra herşey farklı olacak ikinci ve en güzel baharımı yaşıycam inşallah

heaven28 12-06-2013 01:27 PM

canım papatya bazı insanlar genç yaşta öle zorluklar yaşıyoki hayatın bitmiş ve yeniden başlamış gibi hissediyosun olumlamaları ileriye atma konusunda haklısın ama umudunu kıran insanlarla bir arada yasamak zorundaysan gelecek ıçin umut etmek en doğrusu sevgiler

sweeet 12-06-2013 01:27 PM

Yaşasın ömrü hep bahar tadında yaşamayı seçenler.Yanınızdayım hep destek tam destek.

papatya_27 12-06-2013 02:10 PM

Alıntı:

heaven28 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 843526)
canım papatya bazı insanlar genç yaşta öle zorluklar yaşıyoki hayatın bitmiş ve yeniden başlamış gibi hissediyosun olumlamaları ileriye atma konusunda haklısın ama umudunu kıran insanlarla bir arada yasamak zorundaysan gelecek ıçin umut etmek en doğrusu sevgiler

sevgili heavencimm umut dolu, sevgi dolu, huzur dolu ŞU ANLAR ve YARINLAR senin olsun..şu an itibarıyla baharımız rengarenkk:)guitarderty

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:09 AM.