Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=55)
-   -   Aşık olduğunuz kişi... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=617116)

varonburak 02-01-2011 01:47 PM

Aşık olduğunuz kişi...

Evet onu görünce kalbiniz çok hızlı atmaya başlıyor eliniz ayağınız titriyor ve en önemliside siz ona son derece değer verirken onun sizi umursamadağını düşünüyorsunuz... En azından ben düşünmüyorum biliyorum ama sizinde böyle düşünüp düşünmediğinizi merak ediyorum . Benimle hem fikirmisiniz siz sürekli onu düşünürken onun sizi takmadığını düşünüyormusunuz...?

Neptün 02-01-2011 02:11 PM

Cevap: Aşık olduğunuz kişi...

Bilmiyorum. Onu düşünürken beni düşünüp düşünmediğini düşünmeye fırsatım olmuyor.

mineee 02-01-2011 02:30 PM

bana oluyor..acaba nedenini de bilmek isterdim :)

pimpinella anisum 02-01-2011 04:11 PM

Alıntı:

cliviaf Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 785164)
Bilmiyorum. Onu düşünürken beni düşünüp düşünmediğini düşünmeye fırsatım olmuyor.

Al sana gerçek aşk,,harikasın yaa girlhaha

Neptün 02-01-2011 04:48 PM

Alıntı:

pimpinella anisum Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 785178)

:) Teşekkür ederim. Sen de öylesin.

_roxie_ 02-01-2011 05:17 PM

ben de düşünüyordummm ama artık düşünmüyrmmm o bnde bana hissettirdikleriyle var ben de onda ona hissettirdiklerimle varım.... olduğum gibi oldum, hatalarımla ve doğrularımla...ben benim ve benden başkası olmayanım... ne hissediyosa kendisine saklasın ben de artık öyle yapıyorummmm =)

bluegirlx 02-01-2011 05:53 PM

Alıntı:

varonburak Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 785161)
Evet onu görünce kalbiniz çok hızlı atmaya başlıyor eliniz ayağınız titriyor ve en önemliside siz ona son derece değer verirken onun sizi umursamadağını düşünüyorsunuz... En azından ben düşünmüyorum biliyorum ama sizinde böyle düşünüp düşünmediğinizi merak ediyorum . Benimle hem fikirmisiniz siz sürekli onu düşünürken onun sizi takmadığını düşünüyormusunuz...?

kalbin hızlı atması çok önemli dee ,karşılık beklemek bu hıza engel olabilir..çok hesap yapmaya gerek yok yani ..senin tabirinle takmakgirlhaha senin kendini ne kadar taktığınla ilgili..yani kendini ne kadar umursuyorsan karşındaki de seni o kadar umursarr..hadi önce kendimizi takalımm..girlhahasonrada matamatiği bu kalp çarpıntısı hesabına katmayalım..y789

cilgin897

Alexandra 03-01-2011 04:27 PM

Alıntı:

pimpinella anisum Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 785178)

Kesinlikle katılıyorum sana canımcım:))

Wallahi bu gerçek aşk!!!

Alexandra 03-01-2011 04:29 PM

Alıntı:

_roxie_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 785189)
ben de düşünüyordummm ama artık düşünmüyrmmm o bnde bana hissettirdikleriyle var ben de onda ona hissettirdiklerimle varım.... olduğum gibi oldum, hatalarımla ve doğrularımla...ben benim ve benden başkası olmayanım... ne hissediyosa kendisine saklasın ben de artık öyle yapıyorummmm =)

Harikasın gerçekten Roxie,

Hissedebildiğince varsın, hayal edebildiğince varsın...

Sen sev, kendin için doya doya sevvv....

varonburak 05-01-2011 10:51 PM

Alıntı:

_roxie_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 785189)

Platonik aşk diyorsun yani... Platonik aşk insanı kendi kendini yakmasıdır.Karşılıklı aşk yoksa ne işe yararki aşk...?

Alıntı:

bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 785191)
kalbin hızlı atması çok önemli dee ,karşılık beklemek bu hıza engel olabilir..çok hesap yapmaya gerek yok yani ..senin tabirinle takmakgirlhaha senin kendini ne kadar taktığınla ilgili..yani kendini ne kadar umursuyorsan karşındaki de seni o kadar umursarr..hadi önce kendimizi takalımm..girlhahasonrada matamatiği bu kalp çarpıntısı hesabına katmayalım..y789

cilgin897

Bak bu çok hoşuma gitti sevdiğim kişi gerçekten özgüveni aşırı yüksek ve sevilen biri bende tam tersi be... Bunları göz önünde bulundurucam...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:43 AM.