Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumlamalar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=530)
-   -   Kendini sevmek olumlaması... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=615698)

denizyıldızı 02-10-2010 04:15 PM

Kendini sevmek olumlaması...

''Kendini Sevmek''

Bu olumlamayı, herhangi başka bir olumlama,
ya da yönteme başvurmadan önce
kullanabilirsiniz. Bu olumlamayı en az 1 ay
boyunca hergün yaptığınızda, bir binanın
temelini atar gibi, yeni hayallerinizin
temelini güçlü ve kalıcı bir şekilde
atabilirsiniz...

Kendimi seviyorum...
''Kendim Olmayı''
Seçiyorum...
Gerçek mükemmelliğin
''kendim olmak''
olduğunu bilirim...
''Kendim olduğumda''
güvende olurum.
''Kendimi
Sevdiğimde'' güvende
olurum.
''Kendimi Onayladığımda''
güvende olurum.
''Kendimi Affettiğimde''
güvende olurum.
Kendim olduğumda
''tam ve yeterli''
olurum...
''Şimdi ve Burada''
olduğumda güvende
olurum.
Öyleyse bende...
Kendimi
herşeyim ile bir bütün
olarak kabul ediyorum...
Kendimi, olduğum gibi
ve derinden
kabul ediyorum...
Kendimi Seviyorum...
Kendimi Onaylıyorum...
Kendimi Affediyorum...
Geçmişimi sevgi ile
arkamda bırakıyorum...
Herkesi olduğu gibi
kabul ediyorum ve
Affediyorum...
Hayata güven duyuyorum...
Biliyorum ki,
Dünya güvenilir ve dost bir yer...
Kendimi, güvenle hayatın
akışına bırakıyorum...
Ve sonsuz Akla teslim
oluyorum...

Not:Olumlama bana ait değildir; yazan... Akın Berk Sürücü

Alice in Wonderland 23-12-2010 10:16 AM

Cevap: Kendini sevmek olumlaması...

teşekkür ederim . :)

Neptün 23-12-2010 11:57 AM

İşte bu benim aradığım olumlama. Çok teşekkürler.

_roxie_ 23-12-2010 02:01 PM

çok güzel teşekkürler =)

yelda_k 08-03-2011 09:17 PM

ewett gerçektenn bu olumlamaya şuan bi arkadaşımınn buna gerçekten ihtiyacı vardıı

hayatbeklemez 09-03-2011 12:01 AM

bulduğumuz bulacağımız hiçbir olumlamanın faydası yoktur ki,biz olumlamaları kendimiz bulduğumuzda yararını görebiliriz.ben denediğim için biliyorum.benim ne sana,ne de senin bana ihtiyacın yok ki.senin rehberin aslında senin içinde başımıza her ne gelirse onu duyabilmemiz için.onu duymayıp kulaklarımızı tıkadığımız vakit,egomuzun rehberliğine kaldıkça haklı çabamız hiçbir zaman son bulmuyor.olumlamaların yararının şu şekilde sağlanacağını düşünüyorum sen önüne çıkan deneyimi(ki bu deneyimleri de içimizdeki o yüksek yer rehberliğinde kontrol etmeden,dışsal olumlamardan uzak sadece kendimiz ve yaşananlarla başbaşa kaldığımızda ve geçmişteki aynı deneyimlerle birlikte onları iç sesimizin söyledikleriyle değiştirmek)kontrol egonun sağladığıdır,içimizdeki rehberlik bunu reddeder,ve gerçek manada yarar sağlamaz,kendimizi kandırırız,ego bizi kandırır)sevgi herşeyin yapıtaşı,herşey saf sevgiye ulaşma çabası,kabul ve kucaklaşmadan sıkıntılar kapımızı bırakmaz.Bütün bu olumsuzlukları biz yarattık,aslında herşey saftı,ne haset,ne öfke,ne cinayetler insanı bu hale getiren şeytan değil insanın ta kendisi.yarattığımız sınırların içinde her geçen gün daralmak tam da yaptığımız bu.bilgi sorumluluk getirir bilgi çağındaki herkes herşeyin tam da olmasa farkında ama kimse bilinç çağına geçme cesareti gösteremiyor,bir kişi bile okuyorsa bu mesajı ne mutlu bizeki daha yakınız güzelliklere.Bir kişi bile birşeyler yapma gayretindeyse kaç kişiyi acı çekmekten kurtaracağız düşünsenize.iyi ki varsınız.

isimsiz11 05-04-2012 11:36 PM

arkadaşım bu olumlama hep geniş zaman, bildiğim kadarıyla olumlamalar saece şimdiki zaman kipinde yapılıyordu acaba öyle olması gerekmiyor mu ? birde ben başka özsaygı ve kendini sevmek olumlamaları kullanıyorum bunu da ekleyerek birlikte yapsam bir sorun olmaz değil mi ?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:13 AM.