Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumlamalar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=530)
-   -   DÜŞÜNCELERİM BENİM EN YAKIN DOSTLARIMDIR. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=614489)

Parlayan 07-08-2010 10:57 AM

DÜŞÜNCELERİM BENİM EN YAKIN DOSTLARIMDIR.

Eskiden düşüncelerimden korkardım çünkü beni rahatsız ederlerdi.Sonra onların üzerinde kontrol sahibi olduğumu farkettim.Düşünce biçimimim bütün hayatımı etkilediğini öğrendiğim zaman istediğim hayatı seçebileceğimi anladım.Düşüncelerimi kontrol altına aldıkça ve onların isteğidim yönlere doğru nazikçe yönlendirdikçe bütün hayatım iyileşmeye başladı.Şimdi kendi düşüncelerini kendi seçen bir düşünür olduğumu biliyorum.Düşünmeyi seçtiğim düşünceler hayatım şekillendiriyor. Eğer olumsuz bir düşünceye kayarsam onun tıpkı güneşli bir günde gölgeleyen bir bulut gibi gelip geçmesini bekliyorum.Küskünlüğü,suçluluk duygusu ve utancı bir kenara bırakıyorum sevgi, barış ve neşe dolu düşünceler seçiyorum ve her gün gezegenin iyileşmesine nasıl yardım edebileceğimi düşünüyorum.Düşüncelerim benim en yakın dostlarımdır ve onları düşünmeye bayılıyorum...

himalayalar 07-08-2010 11:02 AM

Cevap: DÜŞÜNCELERİM BENİM EN YAKIN DOSTLARIMDIR.

Alıntı:

Sümbülii Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 761036)
Eskiden düşüncelerimden korkardım çünkü beni rahatsız ederlerdi.Sonra onların üzerinde kontrol sahibi olduğumu farkettim.Düşünce biçimimim bütün hayatımı etkilediğini öğrendiğim zaman istediğim hayatı seçebileceğimi anladım.Düşüncelerimi kontrol altına aldıkça ve onların isteğidim yönlere doğru nazikçe yönlendirdikçe bütün hayatım iyileşmeye başladı.Şimdi kendi düşüncelerini kendi seçen bir düşünür olduğumu biliyorum.Düşünmeyi seçtiğim düşünceler hayatım şekillendiriyor. Eğer olumsuz bir düşünceye kayarsam onun tıpkı güneşli bir günde gölgeleyen bir bulut gibi gelip geçmesini bekliyorum.Küskünlüğü,suçluluk duygusu ve utancı bir kenara bırakıyorum sevgi, barış ve neşe dolu düşünceler seçiyorum ve her gün gezegenin iyileşmesine nasıl yardım edebileceğimi düşünüyorum.Düşüncelerim benim en yakın dostlarımdır ve onları düşünmeye bayılıyorum...

art56art56alk78956k

hayallerimgerçekleşiyor 07-08-2010 11:52 AM

Siz kimsiniz? Bunları nereden öğrendiniz? Biryerden kopyalıyor musunuz? Yoksa kendiniz mi yazıyorsunuz? Kendiniz yazıyorsanız ve deneyimleriniz doğru ise süper:)

Parlayan 09-08-2010 10:25 AM

Slm.Bana fayda sağlayan,önümde yeni pencereler açan şeyleri paylaşmayı seviyorum.Bunları bulduğuma çok çok memnun olduğum bir kitaptan alıntı yapıyorum.Bu tür olumlamalı insan kendide oluşturabilir,bunlar sadece olumsuz düşüncelerimizin olumlu halleri..Bana yararlı olduğu kadar umarım sizlerede yararlı olur...Kendime ait olumlamalarımıda paylaşıcam yakında...

Alexandra 10-08-2010 10:38 AM

Kesinlikle katılıyorum canım, düşüncelerim ben en iyi dostumdur. Düşünebildiğime, algılayabildiğime ve yorumlayabildiğime şükrediyorum bugün.

Alexandra 10-08-2010 10:39 AM

Süpersin, sevgiler Sümbüli
İçin de senin gibi çiçek çiçek açsın inşallah

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:47 AM.