Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nlp (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=290)
-   -   NLP; İnsanin Kendisinin En İyi Versiyonu Olabilme Sanati (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1958)

mine2408 17-03-2010 11:41 PM

Cevap: Nlp:İnsanın Kendisinin En İyi Versiyonu Olabilme Sanatı

Bu konu yukarıda kalmalı bence.. Çok iyi bir özet.. Tekrar tekrar teşekkürler

Perfinya 24-09-2010 02:15 PM

Bu yararlı bilgi hayatımızda güzel adımlar atarken bize ışık tutacak, rehber olacak kalitede. Bu yazının en küçük şekilde özeti bence şöyle:
"
1. Suçluluk ve özgüven telkinlerini dinle ve geçmiş olumsuzlukları sil.
2. Ertelemekten kurtul telkinini dinle ve durağan enerjiyi aktif enerjiye çevir.
3. Kendinle samimi ol ve "şimdiki ve geniş" zaman kipleriyle ve olumlu cümlelerle konuş.
4. Ne istediğini bil. İstemediklerinden kurtul. İstediklerini olmuş gibi hayal ederek kendine çek.
5. Polyanacılık oyna. Olumlu davran. Kendinle ve çevrenle olumlu konuşmalar yap. Herşey muhteşem hayat muhteşem....
6.İç ve dış görünüşüne özen göster ki senin kendine güvenin artsın. İnsanların da sana olan saygısı.

Nasıl ama???superxy

arca 25-09-2010 05:14 PM

Çok güzel teşekkürler.............

azraist_24 04-12-2011 12:07 PM

Alıntı:

Perfinya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 769964)
Bu yararlı bilgi hayatımızda güzel adımlar atarken bize ışık tutacak, rehber olacak kalitede. Bu yazının en küçük şekilde özeti bence şöyle:
"
1. Suçluluk ve özgüven telkinlerini dinle ve geçmiş olumsuzlukları sil.
2. Ertelemekten kurtul telkinini dinle ve durağan enerjiyi aktif enerjiye çevir.
3. Kendinle samimi ol ve "şimdiki ve geniş" zaman kipleriyle ve olumlu cümlelerle konuş.
4. Ne istediğini bil. İstemediklerinden kurtul. İstediklerini olmuş gibi hayal ederek kendine çek.
5. Polyanacılık oyna. Olumlu davran. Kendinle ve çevrenle olumlu konuşmalar yap. Herşey muhteşem hayat muhteşem....
6.İç ve dış görünüşüne özen göster ki senin kendine güvenin artsın. İnsanların da sana olan saygısı.

Nasıl ama???superxy

Harika bir ozet gercekten., ellerinize saglik....956k

acemisirine 04-12-2011 03:56 PM

Cevap: NLP; İnsanin Kendisinin En İyi Versiyonu Olabilme Sanati

herkesin faydalanabilecegi ve kendisi icin muhakkak bisiler cikarabilecegi bir bilgi.. Paylasim icin tesekkürler..

shadow_walker_ 24-03-2013 02:06 AM

Mesleginden, isinden, evliliginden yakinan insan sayisi gün gectikce de artiyor. Hayattaki "ideallerine" kavusamayip, herseyi "kader"e baglayan binlerce insanla cevrili etrafimiz. Bir türlü basariya kilitlenemeyip, her seferinde "yenildiginize" isyan edenler, acikli sarkilarda buluyor teselliyi.

bu cümle tam beni anlatmış .. 25 yaşıma girmek üzereyim fakat kendimi 4-5 sene yaşamış gibi hissediyorum .. geçmiş hayatımda verdiğim yanlış kurallar çevredekilerin bana karşı olumsuz davranışları/etkileri yüzünden özgüvenimi kaybettim hemen hemen her konuda .. uzun zamandır bu tarz yöntemler araştırıyorum çok iyi sonuçlar alanlar çoğunlukta .. bu yöntem beni gerçekten bütün sorunlarımdan kurtacak mı ? sorunlarımın biri bitiyor diğeri başlıyor bitecek gibi de durmuyorlar ..nlp nin eft den farkı ne peki ? türkiye de tavsiye edebileceğiniz nlp uzmanları varmıdır ? hayatımda her şey ters gidiyo neredeyse istediğim gibi biri olamadım .. hemen her gün depresyondayım .. güne mutlu başlamayalı çok zaman oldu .. bir amaç için yaşadğımı hissetmiyorum .. şimdiki aklıma 10 sene önce olsaydı ve bazı yaşadığım şeyleri yaşamasaydım çok daha farklı yerde olabilirdim şu an .. ama bu saatten sonra nlp beni nasıl değiştirebilir ? ... beni değiştirirse emin olun herkesi değiştirir ...

seniha. 24-03-2013 11:51 AM

NLP uzmanı olaraak Mustafa Çay var. Kitapları da var. internetten ,facebooktan inceleyebilirsiniz.

shadow_walker_ 24-03-2013 01:44 PM

biraz araştırdım mustafa çay ı işinde uzman biri galiba fakat ankara da .. istanbul da olan birileri yokmudur acaba

seniha. 24-03-2013 03:55 PM

arzu bıyıklıoğlu istanbul da .kitabı da var. burcu ünsal nerede bilmiyorum ama amerikadaki tek nlp eğitmeni. nlp dışında başka bir çalşıma düşünürseniz istanbulda uğur koşar var. beyin nöronları üzerinde etki ettiğini söylüyor. facebooktan ve sitesinden inceleyebilirsiniz.

Bir_Tutam_CENNET 24-03-2013 10:26 PM

bende tam şu anda üniversitenin kütüphanesinden aldığım nlp yle ilgili bi kitap okuyorum yazarı harry alder ierisnde alıştırmalar var bunları çöze çöze ilerliyorum ve insana faydası oldukça çok olan bi konu. tavsiye eiyorumm bilmek isteyen herkese.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:21 AM.