Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=35)
-   -   FAYDA MI?? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=618861)

değişken_nght 11-06-2011 09:26 PM

FAYDA MI??

s456 BEN SİTEYE ÇOK UĞRAYAMADIM AMA UZUN Bİ SÜRE DEVAM ETTİM TELKİNLERE SUÇLULUK VE EGO...FAKAT HİÇ YARARINI GÖREMEDİM DESEM.ÇOK UĞRAŞTIM OLUMLU DÜŞÜNDÜM AMA BANA MISIN DEMEDİ.BELKİ FARKINA VARMADIM DİCEM AMA O KADAR AZ FARK ETTİ Kİ.BEN KENDİMİ GELİŞMEK İSTİORUM VE BAZI ÖZELLİKLERİM OLDUĞUNA İNANIORUM.SİZDEN TEK İSTEDİĞİM BANA YARDIM EDECEK Bİ KİŞİ BULUNMASI YANİ SİTEDEN.y789dl78

HEP SIRITMANIZ DİLEĞİYLE :d

bluegirlx 11-06-2011 09:50 PM

Cevap: FAYDA MI??

merhaba..sen kendini geliştirmek istediğini belirtmişsin. bu kendin için aldığın çok önemli bir karar. yeteneklerin olduğununda farkındasın. buda önemli bir adım. şimdi tek yapman gereken eyleme geçmek..yetenkeler kullanıldıkca büyür.telkinler senin egonu güçlendirmiş olabilir .ama bunun farkına varmak için atılım yapmak hayatı deneyimlemek zorundasın. bunları yapıyormusun bilmiyorum ama kendimizi geliştirmek için öğrendiklerimizi deneyimlemek çok önemli..çok okumalı ve okuduklarımızı hayata geçirmeli deneyimlemeleyiz..sevgiler..

değişken_nght 11-06-2011 09:51 PM

HADİ AMA:(

değişken_nght 11-06-2011 09:54 PM

DENEDİM BUNLARLA İLGİLİ KİTAPLAR OKUDUM FAKAT HALA Bİ ŞEY OLDUĞU YOK DAHA DOĞRUSU BUNLARI DEVAMLI YAPAMIORUM VE BUNLAR 1-2 TANESİ İLE İLGİLİ DEİL ÇOK FAZLA ÖZELLİĞİM VAR BUNLARI SADECE BN Mİ YAPABİLİYORUM BANA ÖZGÜMÜ BİLMİORUM AMA ÇOĞU KİŞİ DE OLMAYAN ŞEYLER VE TELKİNLERE BAŞLAMADAN ÖNCE BUNLAR DAHA ÇOKTU.ONLARI KAYBEDER MİYİM? BRİ BANA LÜTFEN YARDIM ETSİN

Işıldayan Safir 11-06-2011 10:00 PM

Hoşgeldiniz yanımıza.

Forumda yararlanabileceğiniz çok fazla kaynak bulabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Olumlu düşünce bir yaşam biçimidir. Alışkanlık haline getirmeniz gerekir. Bunun için sabırlı olmak lazım. Çünkü çaba ve zaman gerektiriyor. Herkesin kişiliği, yaşanmışlıkları birbirinden farklı olduğu için etkilendiğimiz şeyler de değişiklik gösteriyor. Kendinize uygun yöntemleri keşfedememişsinizdir belki de. Benim size bu aşamada önereceğim şey farkındalık çalışmalarına ağırlık vermeniz olacaktır. Çünkü kendinizin ve duygularınızın ne kadar farkında olursanız neye ihtiyacınız olduğunu o şekilde anlayabilir, o yolda kendinizi dönüştürebilir ve geliştirebilirsiniz.

Küçük bir rica: Forumda büyük harf yazımı yasaktır. Küçük harflerle yazarsanız mesajlarınızı seviniriz. ttli3

Sevgiler. actionsmile

bluegirlx 11-06-2011 10:07 PM

Alıntı:

değişken_nght Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 800286)
DENEDİM BUNLARLA İLGİLİ KİTAPLAR OKUDUM FAKAT HALA Bİ ŞEY OLDUĞU YOK DAHA DOĞRUSU BUNLARI DEVAMLI YAPAMIORUM VE BUNLAR 1-2 TANESİ İLE İLGİLİ DEİL ÇOK FAZLA ÖZELLİĞİM VAR BUNLARI SADECE BN Mİ YAPABİLİYORUM BANA ÖZGÜMÜ BİLMİORUM AMA ÇOĞU KİŞİ DE OLMAYAN ŞEYLER VE TELKİNLERE BAŞLAMADAN ÖNCE BUNLAR DAHA ÇOKTU.ONLARI KAYBEDER MİYİM? BRİ BANA LÜTFEN YARDIM ETSİN

düzenli yapman önemli .yani düzenli yapamıyorum demişsin ya sorun bu olabilir.mesela resimse özelliğin hergün çizmelisin. özelliklerinini geliştirmen için üzerlerinde düzenli çalışman ve istikrarlı davranman lazım.

değişken_nght 11-06-2011 10:47 PM

teşekkür ederim :D ve özür dilerim yasak olduğunu unutmuşum ayrıca çok çok çok teşekkür ederim :D bu aralar bana önerebileceğiniz bişeyler varmı? herhangi bi şeyler ilgili

bluegirlx 11-06-2011 11:45 PM

ne istediğini netleştirmek için yazarak çalışmanı öneririm. istediklerini şükürle birlikte olacağına inanarak yazabilirsin..sevgiler..

*kelebek* 12-06-2011 02:44 AM

telkinleri ne zamandan beri dinliyorsun? aslında biz kendimizi denemekten çekiniyoruz sanırım. hala aynıymışız gibi düşünüyoruz ama dikkat edildiğinde değişiklikler farkediliyor. belki diğer insanlara karşı daha rahatsındır bunu farketmiyorsundur,belki eski yaşanmışlıklar üzmüyordur bunları gözlemleyebildin mi? ayrıca suçluluk ve egoyu dinledim demişsin bu süreçte başka telkin ekledin mi?

değişken_nght 13-06-2011 03:33 PM

hayır eklemedim fakat dün ilk olarak koruma kalkanını ve ertelemeyi bırak telkinlerini dinlemeye başladım.ayrıca bnim düşünce gücümü geliştirebilecek telkinler neler?*

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:21 PM.