Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Yeni Başlıyorum ! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=10588)

quetzlcoatl 06-07-2008 03:47 PM

Ynt: Yeni Başlıyorum !

Önerilerinize teşekkürler art56art56 Hoşbuldukk smiliyface

sanemce 06-07-2008 05:35 PM

merhaba quetzlcoatl
biraz geç oldu ama, hoş geldin aramıza..
telkinleri kulaklıkla dinlerken, kulağına takman şart değil. kulaklığı yakınına biryere asarsan, gelen ses yeterli olacaktır.
(ben başucumdaki masa üstü lambamı kullanıyorum bunun için)

mutlu paylaşımlar hismiley

sessiz 05-09-2008 02:52 PM

Alıntı:

sanemce Nickli Üyeden Alıntı
merhaba quetzlcoatl
biraz geç oldu ama, hoş geldin aramıza..
telkinleri kulaklıkla dinlerken, kulağına takman şart değil. kulaklığı yakınına biryere asarsan, gelen ses yeterli olacaktır.
(ben başucumdaki masa üstü lambamı kullanıyorum bunun için)
bu şekilde de etkisini görebiliyor musun..azcık bi ses geleir sanırım:)

mutlu paylaşımlar hismiley

hasan_sema 07-01-2009 11:40 PM

merhaba arkadaslar bende yenı katıldım aranıza bugun ve hadı bismillah dedım bakalım nolucak die yasadıgım seylerden hayattan herseyden cok sıkıldım bu telkınlerı ablam tavsıye ettı basta sacma buldum ama caresız kaldım suan isteklıyım ve aslında sacma olmadıgını okudugum yazılarda idrak edebıldım hayattan zevk almıyorum psikolojık sorunlarım var ılac kullanıyorum ama daha kötuyum tek umudum bu telkınler inşallah ii gelır hadi bismillah bakalım;)

spiritangel 08-01-2009 12:07 AM

Hoşgeldiniz...

70-80 saatmi hımmmmm...midem bulanmıyo benim ama su isteğim arttı..linkler açılmadı mümin okan bey bir şey sorabilirmiyim..Kulaklıkla dinlemek yada normal gün içinde dinlemek kulaklıksız farkedermi?

yeni bir hayat 08-01-2009 12:56 AM

Merhaba spiritangel;

Kulaklıkla veya kulaklıksız dinlemenizde herhangi bi fark yok.Önemli olan süreklilik.

Kulaklıkla yüksek ses ile dinlendiğinde rahatsızlıklar olabiliyor. O yüzden kısık sesle dinlemenizde yarar var..

Sevgiler..

melanie_s 23-01-2009 08:59 PM

merhabalar...

aranıza yeni katılanlardan biri de benim dinlemeye yeni başladım.umutla dinlemeye devam ediyorum,herkesteki sabırsızlık bende de var tabi ne zaman etki eder uzun mu sürer gibi...günlük 7-8saat dinlenmesi gerektiği yazılmış forumda.ego güçlendirmek için klasik müzik,ney,su sesi,sanat müziği gibi farklı dallar yaratılmış.bunları karışık dinlesek aynı etkiyi görür müyüz yoksa sadece klasik müzik ya da su sesi ayrı ayrı mı dinlenmeli?ne yapmalıyım???bisiklet

sanemce 23-01-2009 09:13 PM

merhaba melanie_s

telkinler farklı müzik zevkine sahip olanlar için değişik versiyonlarda yapılmıştır.

içerik olarak aynı olduğundan hangisini isterseniz dinleyebilirsiniz sonuç aynı olacaktır.

sevgiler actionsmile

exceed 30-01-2009 12:25 PM

aslında yeni başlayanlar için sölenmesi gereken en önemli şey bu telkinlerin sihirli deynek ile karıştırılmaması olmalı sanki..herkesteki sabırsızlık ve gözle görülür bir değişiklik beklentisini anlamak doğal..bende öyleydim..alında yaptığım küçük araştırmalarda bilinçalt denen şeyin inanılmaz güçlü bir duvar olduğu..genetik kalıntıların bile olabileceği o yüzden sabırla ve rutine bağlayarak telkinleri dinlemek..
ama bunu küçük bi hikaye ile özetlemek gerekirse ;
bir deneyde kurbağalarn bulundukları ortama uyumları araştırılıyor(yada bunun gibi bişi:))
ilk denek kurbağa kaynamış suya atılıyor kurbağa daha suya deyer deymez zıpladığı gibi kaçıyor.
ikinci denek kurbağa ise soğuk suya koyuluyor ve altına ateş yakılıyor.kurbağa soğuk suda yüzerken yavai yavaş piştiğinin farkına varamıyor tabi..yani bulunduğu ortam onu sıcağa alıştıra alıştıra kaynatyor..ve hüzünlü son :)
tabi bizim hikayemizde hüzünlü son yok..ama hayatınızdaki değişiklilerde böyle olcak bi zaman sonra farkı farketceksiniz.. sevgiler..

pembe toka 09-02-2009 04:21 PM

bende yenı baslıyorum

merhbalar bende sitenizi yeni kesfettim 2 senedir major depresyon tedavisi goruyorum ilaclardan oyle sıkıldım ki anlatamam. ilacları bırakıncada malum kullanlar cok iyi bilir atak tekrar gelıyor ve bastan baslıyorum Allah hepımızın yardımcı olsun ne dıyebılırım kı bu hastalıkla basa cıkmak ıcın cok uzun ve sancılı donem gecırdık ve halada gecırıyoruz. Bu site de dün indirdigim sucluluk duygusunu dinledim bugünde bulasık yıkarken hatta toz alırken bıle dınledım inanılmaz dinlendirici ama daha cok yeniyim 1 hafta sonra izlenimlerimi mutlaka yazacagım icimde o kadar yolu denememe ragmen bır umutsuzluk vardı ama simdii biliyorum ve hissediyorum bu telkinler bana ve tüm dinleyenlere cok iyi gelecek

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:06 AM.