Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Yapmalı? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=41)
-   -   HERŞEYİ BIRAKIYORUM... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=621240)

nurbanu25 01-07-2012 09:22 PM

HERŞEYİ BIRAKIYORUM...

Merhaba arkadaslar.bır yılı askın suredır bu sıtenın uyesıyım.bır cok bılmedıgım konuda bılgı edındım,kendımı gelıstırdım.hatrı sayılır dostluklar edındım.bırbırımızle degerlı bılgı paylasımları yaptık.buradakı bırcok ogrendıgım teknıgı denedım.telkınler,olumlama,eft,nefes egzersızı,zpoınt,ho'oponopono,ımgeleme...mutlaka bana artıları,katkıları olmustur.ama bende uzun yıllardır sosyal fobı ve depresyon var.psıkoterapıler,ılaclar,telkınler malesef tam anlamıyla bana ıyı gelmedıler...

Işıldayan Safir 01-07-2012 09:25 PM

Cevap: HERŞEYİ BIRAKIYORUM...

Bazen ara verince her şey daha iyi oluyor. Sana da iyi gelecektir zihnini, bedenini dinlendirmen. Çok fazla şey yapmak çok yorucu olabiliyor bazı dönemlerde.

Sevgilerimle.

nurbanu25 01-07-2012 09:35 PM

Bu mubarek gunlerde Rabbıme bol bol dua edıcem,saglıgımı,sıhhatımı O'ndan ıstıycem.cok guzel dostluklar edındık,bırbırımızle cok degerlı paylasımlarda bulunduk.hakkınızı helal edın,Hayırlı Ramazanlar.gorusmek dılegıyle...Nurbanu...

Işıldayan Safir 01-07-2012 09:42 PM

Kız yoksa gidiyor musun sen? Cıks olmaz buna izin vermem.

nurbanu25 01-07-2012 09:53 PM

Neden kız :D

Işıldayan Safir 01-07-2012 10:07 PM

Cıks olmaz. O kadar da değil yani. sadanim

nurbanu25 01-07-2012 10:33 PM

Hehe arada bı ugrar,hal hatır sorar,halımı arzederım merak etme ;)

nurbanu25 02-07-2012 01:02 AM

Calısmaları bıraktım ama aranızdan ayrılmıycam...sevgıler...

bluegirlx 03-07-2012 11:34 PM

kendini bırakma yeter ki ..canın sağolsun.bazen herkeste işe yaramadı endişesi oluşabiliyor. değişimin için ihtiyacın olan bilgiye henüz ulaşamadın galiba..bir çocuğun gülüşünde yada bir köpeğin su içmesinde bile bulabilirsin çıkışı ..yani serbest bırakma dönemine girdiğini düşünerek senin için en iyisini olmasını seçiyorum..

yanlızca takıldığım bir nokta oldu..Bu mubarek gunlerde Rabbıme bol bol dua edıcem,saglıgımı,sıhhatımı O'ndan ıstıycem. demişsinn..şimdiye kadar kimden istiyordun ki şimdiden sonra Onda istiyceksin..kavramları kafanda net oluşturman hayrına olacaktır..

sevgiler..

nurbanu25 03-07-2012 11:41 PM

Onu su anlamda dedım sevgılı blue;telkıne olumlamaya oyle kaptırmısım kı,sankı butun ıyılıkler onlardan gelecek dıye dusunmeye baslamısım ve uzun zamandır da Rabbımden bısey dıledıgım yanı dua ettım yok..su aralar sadece duaya yonelmek,kafamı dınlendırmek ıstedım.telkınler de hıc etkı gostermedı dıyemem,mutlaka vardır ama karısık bır donemde oldugum ıcın anlayamıyorumdur.anlatabıldım mı...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:48 PM.