Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nasıl Dinleyebilirim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   KİLO almak istiyorum. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=5917)

isis_ss 14-04-2008 09:13 PM

KİLO almak istiyorum.

Kilo Almak için üst menü'den kilo alma telkin siparisi verebilirsiniz...

Kilo vermekden daha zordur kilo almak. Alamayanlar iyi bilir. 88a Bunun için bir çalışma tekniği geliştirdiniz mi ? yada yapabilirmisiniz çok ihtiyacım var sevgiler mlk34

CeM 29-04-2008 03:54 PM

Ynt: KİLO almak istiyorum.

evet bide kilo alma scripti olsa çok iyi olur gerçekten.

emine1986 29-04-2008 11:03 PM

kilo alamıyorum

evet bende aynı dertten muzdaribim agl34 22 yaşındayım ve 40 kiloyum pantolonlarımı tuniksiz giymenin vee rahatlıka yaz aylaarrını geçirmenin özlemini duyuyorum.weee yalvarıyorum bizim sorunumuzda artık dikkate alınsın.sevgiler... actionsmile

suzzy 29-04-2008 11:29 PM

Ynt: kilo alamıyorum

Alıntı:

emine1986 Nickli Üyeden Alıntı
evet bende aynı dertten muzdaribim agl34 22 yaşındayım ve 40 kiloyum pantolonlarımı tuniksiz giymenin vee rahatlıka yaz aylaarrını geçirmenin özlemini duyuyorum.weee yalvarıyorum bizim sorunumuzda artık dikkate alınsın.sevgiler... actionsmile

bu konuyla ilgili bir uzmanla görüştünüzmü acaba?... dusun

yada hormonlarla ilgili bir sorununuz varmı?...uzun yıllardır bu konularla iç içeyim mesleğimden dolayı...önce bir hormon testi yaptırıp bu test sonuçlarıyla birlikte bir uzmana danışabilirsiniz.... super

shamanic 30-04-2008 06:08 PM

Ynt: kilo alamıyorum

merhabalar emine..

hoşgeldin yanımıza...

bu konu ile ilgili olarak yanılmıyorsam atakan bey kişiye özel olarak telkin hazırlıyor..
dilersen özelden mesaj atarak kendisinden bilgi alabilirsin..
(hayatimdegisti rumuzlu )

dilerim kısa sürede güzel haberlerini kutlarız.. ark5

sevgiler.. hismiley

CeM 03-05-2008 07:58 PM

Evet bunun özel scripti var galiba ama ücretsiz scriptlerde kilo verme scripti olduğundan dolayı buna ek olarak bide kilo alma scripti olsa daha hoş olurdu sanki sung66 herkeze kolay gelsin.

MonarshiQ 21-05-2008 01:54 PM

Evet bir 5-6 kilo daha alsak hiç fena olmaz : sung66

Elektra 14-10-2009 06:45 PM

Cevap: KİLO almak istiyorum.

kafayı yiycem kilo almak için üzülüyosunuz ve telkin istiyosunuz. tek telkin buzdolabı açın gerisini düşünmeyin :D

McOrco 20-12-2009 01:32 AM

Alıntı:

maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 529013)
kafayı yiycem kilo almak için üzülüyosunuz ve telkin istiyosunuz. tek telkin buzdolabı açın gerisini düşünmeyin :D

benden çok yaşayacaksınız :)

slm 20-12-2009 02:45 AM

çözüm dengeli beslenme ve sürekli spor....

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:27 AM.