Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nasıl Dinleyebilirim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   ikinci hafta yeni telkinlere geçmeli miyim? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=5896)

teoman_ 14-04-2008 12:53 AM

ikinci hafta yeni telkinlere geçmeli miyim?

arkadaşlarım merhaba
telkinleri dinlemeye başlayalı iki hafta oldu. Günde ortalama 5-6 saat dinledim. Muzikle aram peki iyi olmadığı için sadece su sesini dinliyorum, müzikleri çok dinleyince kafamı ağrıtıyordu. rüyalarımda bir süre kavga etmiştim. şimdilerde kavga yok. bir ara renkleri de görüyordum ama son günlerde gördüğüm rüyaları hatırlayamaz oldum.
yolda yürürken daha dik yürümeye başladığımı farkettim. üstelik kalabalıkta tesbih sallarken önceleri rahatsız olurdum şimdilerde bu konuda daha rahatım. biraz dik kafalı olmaya başladığımı düşünüyorum. blook

sizce, yeni telkinler için yeterli seviyeye gelmiş miyimdir?
sanırım ego, listemizin sabiti olacakmış.
öncelikle suçluluğu bırakıp kendine güven telkinine başlamalı mıyım? kendime güvenmeye ihtiyacım var.
listeme bir sakıncası yoksa smil56 erken kalkma telkinini de eklemek istiyorum. çünkü saat 10'a kadar yatmak beni yoruyor. uykulusmile
görüşlerinizi bekliyorum hismiley

hayatimdegisti 14-04-2008 01:24 AM

Ynt: ikinci hafta yeni telkinlere geçmeli miyim?

Gelişmeleriniz sevindirici bizlerle paylaştiğiniz için teşekkür ederim.Dik yürüme anketimizde oy kullanmayı unutmayınız.

Dilediğiniz şekilde diğerlerini ekleyebilirsiniz Teoman bey..
Kendine güven sosyallik arttırıcı başkalarının düşüncelerini önemsemeyi önerebilirim..
Dilersenizde azar azar arttirin.

teoman_ 14-04-2008 01:57 AM

suçluluğu çıkardım ve listeye sosyallik artırıcı, kendine güven ve başkalarının düşüncelerini önemsememeyi ekledim
peki bu ikinci periyot telkinleri net bir dinleme süresi varmı? yoksa etkisini görünceye kadar devam etmeli miyiz?

shamanic 14-04-2008 11:36 AM

merhabalar teoman...

etkileri kalıcı hale gelene kadar devam etmende yarar var..
ego ve kendine güven sabit olarak listende kalsın..
suçluluk telkinini dönem dönem listene ekleyerek belli süreler dinlemende yarar var ..
erken uyanma telkini ve ertelemeyi bırak telkinlerini kısa olduğu için istediğin zaman listene ekleyebilirsin..

listeni birden kalabalık hale getirmek yerine birbirini destekleyen telkinlerle devam et daima...
böylleikle etkileri daha kısa sürede hayatına yansır..

rüyaların içinde onları hatırlamamayı sen seçtin ttli3

sevgiler.. hismiley

teoman_ 14-04-2008 11:55 AM

doğru rüyaları hatırlamamayı ben seçtim keşke hiçbirini hatırlamasam
tam bir kaç gündür bu konuda rahatladım derken bu gece yine kavgalı rüyalar gördüm 2600
ben bir gariplik var blook

shamanic 14-04-2008 12:02 PM

sende bir gariplik yok rüyaların sana iç dünyanı anlatmaya çalışıyor.. b456

telkinleri dinlerken eski kalıplar yerlerini bırakmak istemiyor .. yeni ile eski kendi aralarında mücadele veriyor
ve bu durum rüyalarına yansıyor.. uykulusmile.

aslında rüyalarını anlamaya çalışırsan çok keyiflidir.. arınma sürecin bittiğinde çok keyifli rüyalar göreceksin..
rüyaların iç dünyanın tarifinden çıkıp daha çok mesaj içerikli olmaya başlayacak.. siirokul

kendini tanımana ve keşfetmene yardımcı olacaklar.. 98569

onları sevmeyi dene.. tender45

bu gün onların rehberliğinde neler yaşayacaksın bi bak bakalım.. yada bu gece uyurken içsel dünyandan hangi güzel mesajları alacaksın
bunları düşünerek uyu ..

dilerim kısa sürede güzel rüyalar görür onların rehberliğinden faydalanmanın ayrıcalığını yaşarsın.. super

sevgiler..

beadem 14-04-2008 02:21 PM

Suçluluk ego vekendine güven telkinlerini dinlemeden sigarayı bırakma telkininden başlasam işe yarar mı?
anladığım kadarıyla bunları en az birhafta veya bir ay dinledikten sonra listeni oluşturuyormuşsun ama ben sigara telkinen hemen başlamak istiyorum zaman kaybetmek istemiyorum işe yarar m ı? Bugün sabahtan beri dinliyorum ama bakalım neler olacak işe yararsa devam edeyim yaramazsa başım çok ağrıdı aynı şeyi dinlemekten vazgeçeiyim.

shamanic 15-04-2008 02:58 AM

merhabalar beadem hoşgeldin yanımıza..

sigarayı bırakma kararı aldınız madem super sizi desteklemesi ve eylemlerinizde hedefe ulaşmanız için dinlemeye başlayın.. thumbsanim

ertelemeyi bırakma..zinde uyanma.. sigarayı bırakma gibi telkinler
eylemlerimizi destekleyici olduğu için ilk günlerden itibaren listemizde olmasında bir sakınca yok..

keyifli dinlemeler.. sağlıklı günler..
hismiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:00 PM.