Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nasıl Dinleyebilirim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   mp3 çeşitleri hakkında (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=2161)

poyraz007 14-09-2007 08:35 PM

mp3 çeşitleri hakkında

şimdi bu mp3 çeşitlerini (new age,ney veya türk sanat müziği olarak)hepsini günlük sırayla dinleyebilirmiyiz yoksa illaki bir tanesi üzerinde mi yoğunlaşmamız gerekiyor çünkü hepsi birbirinden güzel gözüküyor yardımcı olursanız sevinirim...

alalev61 26-09-2007 07:26 PM

Ynt: mp3 çeşitleri hakkında

atakan bey daha önce mutluluk verici telkin diye bişey hatırlıyorum yanılmıyorum sanırım şimdi neden yok acabaa dusun

turgay0101 26-09-2007 07:45 PM

Adminimiz tatilde perşemde dönüyor sanırım yanlış hatırlamıyorsam mutluluk telkini egonun içine ilave edildi

etf 26-09-2007 10:19 PM

Alıntı:

alalev61 Nickli Üyeden Alıntı
atakan bey daha önce mutluluk verici telkin diye bişey hatırlıyorum yanılmıyorum sanırım şimdi neden yok acabaa dusun

Mutluluk telkini 2007 versiyonu tüm telkinlerin içeriğinde olmasından dolayı artık tek başına yoktur.
Sevgi ve saygı ile...

alalev61 26-09-2007 11:16 PM

anladım arkadaşlar teşekkkürler...

noname 24-01-2008 04:05 PM

mutluluk telkini de konulursa mutlu olucam... f678h

noname 24-01-2008 04:07 PM

ben de anladım sağolun hpm2

mirza_ben87 25-01-2008 06:34 PM

derty derty derty umarım sizden herkez faydalanır cokk tesekkur ederim
Alıntı:

poyraz007 Nickli Üyeden Alıntı
şimdi bu mp3 çeşitlerini (new age,ney veya türk sanat müziği olarak)hepsini günlük sırayla dinleyebilirmiyiz yoksa illaki bir tanesi üzerinde mi yoğunlaşmamız gerekiyor çünkü hepsi birbirinden güzel gözüküyor yardımcı olursanız sevinirim...

sitenizin daha 1 gunnluk uyesiyim telkinler1 dinleyeli daha 1 gun oluyor bu gun tam 20 saat dinledimm atakan abi benimm içinn güzel birr programm yaparmısn şimmdilik ego ve suçluluk telkinleriini tüm versiiyonlarını harmanlayarak dinliyoorumm umarıım senin bu güzel çabaların sayesinnde bizde biir şeyler kaparızz enes....

hayatimdegisti 25-01-2008 10:41 PM

Alıntı:

enes duman Nickli Üyeden Alıntı
derty derty derty umarım sizden herkez faydalanır cokk tesekkur ederim
Alıntı:

poyraz007 Nickli Üyeden Alıntı

sitenizin daha 1 gunnluk uyesiyim telkinler1 dinleyeli daha 1 gun oluyor bu gun tam 20 saat dinledimm atakan abi benimm içinn güzel birr programm yaparmısn şimmdilik ego ve suçluluk telkinleriini tüm versiiyonlarını harmanlayarak dinliyoorumm umarıım senin bu güzel çabaların sayesinnde bizde biir şeyler kaparızz enes....

Hoşgeldin Enes..
Program olarak aslında önerdiğimiz şey aynı.Ego Suçluluk ilk hafta dinleyip sonra diğerlerini eklemek.İkinci hafta duruma gore suçluluk cikartilabilir.Diğerleri eklenir..
Tabii ki bu kisiye gorede değişiyor.En çok fayda görenler kendi programlarını kendilerine gore yapanlardır.Çok fazla detaya girip ille şunu mu dinleyeyim bundan sonra şu mu geldi diye takip ederseniz verim alamayabilirsiniz.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:16 AM.