Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Nasıl Dinleyebilirim

Uyarılar

Nasıl Dinleyebilirim Hangi mp3 leri hangi sırayla dinleyeceksiniz

Nasıl Dinleyebilirim?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Nasıl Dinleyebilirim Nasıl Dinleyebilirim? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: donjuan912 Nickli Üyeden Alıntı ben yeni yeni başlıyorum da listeme ilk ego,suçluluk,kendine güven i ekledim.3ünü birlikte dinliyorum.yoksa 3-5 gün ego yu dinleyip sora suçluluk sora kendine güven e mi geçmeliyim ? donjuan merhaba ....önce ego ve kendine güveni dinle ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Nasıl Dinleyebilirim telkin cd indir izle İstanbul Nasıl Dinleyebilirim nerededir kimdir Nasıl Dinleyebilirim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Nasıl Dinleyebilirim hipnoz Nasıl Dinleyebilirim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Nasıl Dinleyebilirim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Nasıl Dinleyebilirim kuantum düşünce kitap haberi

Nasıl Dinleyebilirim?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-08-2008, 09:15 PM   #131 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 379 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura about
Standart Ynt: SoruM OlacaK

Alıntı:
donjuan912 Nickli Üyeden Alıntı
ben yeni yeni başlıyorum da listeme ilk ego,suçluluk,kendine güven i ekledim.3ünü birlikte dinliyorum.yoksa 3-5 gün ego yu dinleyip sora suçluluk sora kendine güven e mi geçmeliyim ?
donjuan merhaba ....önce ego ve kendine güveni dinle bir kaç gün kendini çok daha iyi hisseseceksin...sonra listeye suçluluğu kat...suçluluk gerçekten örtbas ettiğimiz duyguları su üzerine çıkarabiliyor kendini hazır hissettiğinde ekle... sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

güllerinperisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-08-2008, 02:01 PM   #132 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
idataum is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Nasıl Dinleyebilirim?

Merhaba;
Siteyi nasıl buldum, nasıl bir çırpıda ana bilgileri okuyup nasıl kullanmaya başladım hatırlamıyorum bile... 6-7 gün kadar suçluluk duyguları ve ego güçlendirici mp3lerini 10 saate yakın -belki daha fazla (çoğunlukla uyurken dinliyordum)- dinledim. Tam kendine güven ve kilo verme mp3lerini eklediğim günlerde eşim tatilden döndü. İşte o zaman dinleme düzenim bozuldu: Çünkü eşim uykuda en kısık seviyede dinlediğim doğa seslerinden rahatsız olduğunu söyledi. Bana ninni gibi gelen doğa sesleri onun uykusunu kaçırıyordu (diğer müzik türlerini de denedim ama uyku için en uygunları doğa sesleri geldi bana). Şimdi gündüzleri ya da yolda dinlemeye çalışıyorum ama uykudaki gibi bir zamanı kapsamıyor tabii. Eşime bu doğa sesinin altında telkinler olduğunu, nasıl işleyeceğini de anlattım; aklı yattıysa da sesten duyduğu rahatsızlığı ortadan kaldırmadı. Kulaklıkla dinlemeye çalıştım ama üstüne yattığımda hemen çıkıyor ve gene hoparlör gibi çalışmaya başlıyor. Çıkmasa da rahatsız edici bir şey.
Bunca yakınmamın nedeni düzenli ilk bir haftanın meyvesi aldığımı düşünüyorum.
Nasıl bir yeni düzen kursam da kilo verme mp3ünü de en faydalı şekilde dinleyebilsem?...
Dinleme düzenim bozulmuş olsa da ARTIK sabahları erken kalkıyorum. İnsanların hatalarını üstlenmek yerine kendilerine anlatmaya çalışyorum. Dik yürümenin dışında sapasağlam yürüyorum. Yaz boyu peşimi bırakmayan kronik franjitimden nihayet arındım.
Nasıl teşekkür etsem bilemiyorum...

Alt 19-12-2008, 05:43 PM   #133 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
3 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
faslan is an unknown quantity at this point

Selamlar

Ben is yerimde (diger elimde surekli telefon oldugu icin) ancak tek kulaklik ile dinleyebiliyorum bu sorun olurmu ogrenmek isterim.

selam ve saygilar.
faslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2008, 11:30 AM   #134 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Merhaba faslan,

Tek kulaklık sorun olmaz ,ancak tabii ki çift kulaklıka dinlemek daha hızlı bir etki ve fayda sağlar :)

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2008, 08:51 AM   #135 (permalink)
Teğmen

3 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
faslan is an unknown quantity at this point

Ilgine tesekkur ederim Pamuk.

selamlar
faslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-04-2009, 08:13 PM   #136 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
4 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
deltaeg is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Nasıl Dinleyebilirim?

Herkese iyi günler,
Anladığım kadarıyla ego ve suçluluk sabit kalmakta 2 haftadan sonra eklemeler ve çıkartmalar yapılabilmektedir. İlk 2 hafta ego ve suçluluk birbiri ardına dinlenilecek, daha sonrasında tavsiye edildiği gibi güveni eklemeyi planlıyorum. Müzik listesi çalma sıralaması şu şekilde mi olmalıdır?
1- Ego
2- Suçluluk
3- Güven
4- Ego
5- Suçluluk
6- Güven
............. gibi devam eden bir sıralamada mı olmalıdır? Eğer bu tarz bir sıralama yapacak olursak ikinci haftadan sonraki 70-80 saatlik bir dinleme sürecinde güven telkini diğerlerine göre daha az dinlenmiş olmayacak mıdır? Çünkü ilk iki hafta iki tanede bir sıra geliyordu ikinci haftadan sonra üç tanede bir sıra gelecektir. Bir de soruyu şu şekilde sorabilirim. 70-80 saatlik bir dinleme her bir telkin için midir? Eğer öyle ise başlangıç ikilisi ego ve suçluluk toplamda 160 saat kadar mı dinlenilecektir?
Kalın sağlıcakla.
deltaeg isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2009, 12:02 PM   #137 (permalink)
Teğmen

10 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
priyanka is an unknown quantity at this point

Merhaba ben ego ve suçluluk duygusunu dinlemeye başladım.fakat günde 5 saat dinleyebiliyorum. toplam 40 saate yakın dinledim,dinlemeye devam ediyorum. bu şekilde dinlemem etki etmesinde bir eksiklik yapar mı? çünkü forumun başında günde 10-12 saat dinleyin yazıyor. 70- 80 saat dinledikten sonra kendine güven ve depresyona son mp3 lerini eklemem doğru olur mu?
priyanka isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2009, 06:33 PM   #138 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Merhaba Bipasha.

Telkinleri gece uyurken de dinleyebilirsin, su sesli versiyonları bunun için çok uygundur. Ama dinleyemiyorum diyorsan da normal 80 saatlik süreyi doldurduktan sonra ihtiyacın olan telkinleri ekleyebilirsin. Etkide hiçbir azalma olmaz. Bu konuda içiniz rahat olsun. Önemli olan kaç saat dinlediğiniz değildir aslında, istikrardır. İstikrarlı bir şekilde dinledikten sonra sorun yok demektir.

Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2009, 11:11 AM   #139 (permalink)
Teğmen

10 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
priyanka is an unknown quantity at this point

Merhaba dinleyeli 3 hafta oluyor sadece gündüzleri dinliyorum.80 saati dolduruyorum. yarın listeme kendine güven , depresyona sonu vs. mp3 leri ekleyeceğim.
bu 3 hafta içinde ise kendimi hep kötü hissettim. sinirliyim, bencilim, hatta kimseyi özlemiyorum,en samimi arkadaşımı bile aramak sormak gelmiyor içimden. eşimden ve ailemden başka kimseyi önemsemiyorum. çok kötü biri olup çıktım.ne yapmalıyım.
priyanka isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2009, 01:53 PM   #140 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Suçluluk duyguları özellikle yaşamımız boyunca yer eden bir duygudur.
Ne kadar suçluluk duyarsak o kadar iyi bir insan olduğumuz telkin edilir.
Sırf bu nedenle istemediğimiz şeyler yaparız.
Suçluluk duygusundan kurtulduğumuzda ise eskisine göre farklı davranışlar sergileriz ve çevremiz tarafından bencil olmakla suçlanırız.

Bu durum zamanla dengeye oturur.

Size önerim listenize sosyallik,topluluk konuşma,koruma kalkanı telkinlerini eklemenizdir..
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks