Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nasıl Dinleyebilirim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Günde kaç saat dinlenmeli (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=14471)

capar83 18-10-2011 03:14 PM

Cevap: Günde kaç saat dinlenmeli

ben yine anlamadım arkadaşlar kbakmayın .bn şöyle yaptım egoyla ilgili ney sanat new age klasik sonra suçlulukla ilgili yine ney sanat new age klasik

bu şekilde dinlemem etkisini azaltırmı yoksa
egoyla ilgili mesela ney ve sanat sonra suçlulukla ilgili ney sanat yeterli cevap verirseniz sevinirim teşekkürler

juger 18-10-2011 04:05 PM

İster sadece ney dinle, ister onunla beraber sanat dinle, istersen new age'yi de kat içine. istersen hepsini dinle. değişen birşey olmuyor. müziğin çeşitleri farklı sadece. ama içerikleri aynı. ego bölümünde bulduğun müzik çeşitlerinin hepsinin içeriği aynıdır. sen istersen bir tanesini dinlersin istersen hepsini. hangi müzik çeşitlerini seviyorsan onu dinlersin.

sweeet 18-10-2011 04:30 PM

Alıntı:

capar83 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 808979)
ben yine anlamadım arkadaşlar kbakmayın .bn şöyle yaptım egoyla ilgili ney sanat new age klasik sonra suçlulukla ilgili yine ney sanat new age klasik

bu şekilde dinlemem etkisini azaltırmı yoksa
egoyla ilgili mesela ney ve sanat sonra suçlulukla ilgili ney sanat yeterli cevap verirseniz sevinirim teşekkürler

Şimdi anladığım kadarıyla sen farklı müzik türlerini dinlemeyi tercih ediyorsun sen şöyle:

1. ego(ney)
2. suçluluk (ney)
3. ego(sanat)
4. suçluluk (ney)
5. ego(new age)
6. suçluluk(new age)
7. ego(doğa)
8. suçluluk(doğa) şeklinde bir liste yapabilirsin.

(Artık hangi müzik türlerini tercih ediyorsan onu sen seçersin. En az iki farklı telkin olacak)

Yeterli mi kısmını soruyorsan o zaman zaman işin içine girer yani listeyi bir kere dinleyip bitirmek yeterli olmaz. Günde 8-10 saat dinlemek öneriliyor.

Müzik türünü unut öenmli olan sıralama şeklinde telkinlerin devam etmesi yani

ego ego ego ego ardından suçluluk suçluluk suçluluk suçluluk

dinlemekyerine

ego suçluluk ego suçluluk ego suçluluk ego suçluluk şeklinde

karışık bir liste dinlemeniz öneriliyor. Buşekilde daha etkili. Müzik türü önemli değil kişisel zevk meselesi daha ne kadar açık anlatabilirim bilmiyorum.

Mutlu günler, sevgiler.

capar83 24-10-2011 02:39 PM

teşekkür ederim yeterince açıklayıcı olmuş ama ben ego sucluluk ego sucluluk şeklşnde değilde ego ego ego suçluluk suçluluk suçluluk şeklinde dinliyorum bunun bi zararı olmaz kanısındayım hatta daha etkli olabilir yanılıorsam düzeltin

azraist_24 24-10-2011 08:10 PM

ego ego ego ego ardından suçluluk suçluluk suçluluk suçluluk

dinlemekyerine

ego suçluluk ego suçluluk ego suçluluk ego suçluluk şeklinde

karışık bir liste dinlemeniz öneriliyor. Buşekilde daha etkili. Müzik türü önemli değil kişisel zevk meselesi daha ne kadar açık anlatabilirim bilmiyorum.

Mutlu günler, sevgiler.[/quote]

Merhabalar,

Sweeet`in de soyledigi gibi `` ego-ego-ego `` yerine ego-sucluluk-ego-sucluluk olarak gitmeni oneriyorum, ustuste ayni konudaki telkinin farkli muzik cesidini dinlemek yerine 2 farkli telkini dondurerek dinlemek daha verimlidir...

Sevgiyle Kalin...girlhaha

rahat_ol 24-10-2011 08:30 PM

telkinleri günde kaç saat dinlememiz gerekli sölermisiniz

sweeet 24-10-2011 10:23 PM

Cevap: Ynt: Günde kaç saat dinlenmeli

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 86350)
Günde ortalama 7-8 saat öneriyoruz ancak daha az dinleyenlerde de etkiler olabiliyor.
Bir gün ara verince bir sorun olmaz...

Önerilen bu...

Diana6060 11-08-2015 01:17 AM

Faydasını gördnmü peki sadece tek egonun suçluluk değil tek egonun dinlemesi

delidervis 11-08-2015 05:56 PM

Alıntı:

nereb Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 790364)
arkadaşlar merhaba, birşey sormak istiyorum telkinleri bilgisayardan mı dinliyorsunuz yoksa mp3 denmi sizce hangisi daha etkili olur? teşekkürler

Fark olduğunu düşünmüyorum.
Ben işim gereği bilgisayardan dinliyorum.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:30 AM.