\"Hayatimdegisti.com

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk Veren Şarkılar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=286)
-   -   Evdeki hiç kimse :( (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=621688)

kaybolan ses 04-09-2012 01:28 AM

Evdeki hiç kimse :(

Onun niye böyle hissettiğini sana söyleyemedim
Her gün bunu hissediyordu
Ve ona yardım edemedim
Yalnızca aynı yanlışı tekrar yapışını seyrettim
Sorun ne, sorun ne şimdi?
çok fazla, çok fazla problem
Nereye ait olduğunu bilmiyor, nereye ait olduğunu
Evine gitmek istiyor ama evde kimse yok.
Burası içinden kırılmış halde yattığı yer
Gidecek hiçbir yeri olmadan, gözlerini kurulamak için gidecek hiçbir yer
İçinden kırılmışağla2
Gözlerini aç ve dışarı bak
Neden reddedildiğine bir sebep bul
Ve şimdi arkanda bıraktıklarını bulamıyorsun

Güçlü ol, güçlü ol şimdi

Çok fazla, çok fazla problem var

Nereye ait olduğunu bilmiyor, nereye ait olduğunu

Hissettiklerini saklıyor

Hayallerini bulamıyor

Aklını kaybediyor

Geride kaldı

Yerini bulamıyor

İnancını kaybediyor

Zarafetini kaybetti

O yere yığılmış

İçeride kaybolmuş, içerde kayıp...oh oh evet

beni anlatan tek şarkı diyebilirim: ama yabancı şarkı çeviriden sözlerini yazdım dinleyip klibi izlerseniz bana katılan arkadaşlar olabilir...
Avril Lavigne & nobody's home

Sahip oldugum her seyi alabilirsin

Herseyimi kirabilirsin

Camdan yapilmisim gibi

Kagittan yapilmisim gibi

Git ve beni yikmayi dene

Yerden yükselecegim, bir gökdelen gibi

Bir gökdelen gibi

acemisirine 04-09-2012 01:38 AM

Cevap: Evdeki hiç kimse :(

Sen kendini kaybetseydin asla degisim istiyorum diye haykirircasina yazi paylasmazdin..

Sen kendin buluyorsun asil.. ve emin ol sen cok güzel günlerin sana yakin oldugunun habercisisin..

Bu sözlerim su an sana belki bir iltifat belkide bos motive sözleri gibi gelir ama yürekten söylüyorum sevgili kaybolan ses..

Icindeki seslenis sana yeter kendine gel diyor ve sende bunu istiyorsun ve basaracaksinda..

Kendine inan ve olumlu düsünceye basla.. Bu basit görünüpte zor bir devredir.. önce olumlu düsünce sart..

kendini sevmekle basla.. kendini kabul etmekle.. kendini benimsemekle..

aynaya bir bak ve kendindeki mükemmeli kesfet.. kesfedemiyormusun??? kalkma o aynanin karsisindan..

cünkü sen özel ve tek yaratildin.. herkes gibi sende mükemmel yaratildin.. sadece göremiyorsun bunun farkina varmalisin

bolca basarilar.. burada herkes senin yardimcin.. bunu unutma

kaybolan ses 04-09-2012 01:46 AM

çok teşekkür ederim. artık bende bıktım yoruldum bu hayattan bir şeyler değişmeli hayatımda ailem, arkadaşlarım hatta öğremenlerim bile bana değişik davranıyorlar. sanki özürlüymüşüm gibi birilerin destek vermesi çok güzel gerçekten okurken çok duygulandım Allah razı olsun çok teşekkür ederim. öz güven kazanmalıyım kendimden korkmamalıyım asosyal olmamalıyım kısacası mükemmel olmamı istiyorlar ama benimde bir kalbim olduğunu unutuyorlar hep. ama bunu başaracağım kendime söz verdim.. hiç bir şey yapamazsam bile umursamayacağım kimseyi

sweeet 04-09-2012 02:01 AM

Şirinem ya yine en güzel ve en doğru kelimeleri seçmişsin. Ne diyim içimden geçenlerin muhteşem özeti bu yazdıkların. Sağol varol. :)

%100 katılıyorum şirineme. :)

Kendini keşfetme yolculuğuna hoş geldin.

cansuyu 04-09-2012 11:47 AM

hiç bir şey yapamazsam bile umursamayacağım kimseyi

hiç bir şey yapamazsam bile umursayacağım kendimi :))

blackstarr 04-09-2012 03:45 PM

teşekkür ederim güzel yorumlarınız beni gerçekten çok mutlu ediyor. form kullanmasını bilmiyorum onun için hesabıma erişemedim bende yenisini açtım kaybolan ses yok artık Allahın izni ile sesimi bulacağım

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:37 AM.