Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk ve Yaşama Sevinci (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=224)
-   -   evlenmek :D (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=620047)

evlenmek_güzel_şey:D 14-11-2011 04:16 PM

evlenmek :D

merhaba herkese güzel hayırlı günler diliyorum :).evlenmek hakkında ne düşünüyorsunuz ben 21 yaşında bir erkek olarak evlenmeyi çok güzel buluyorum.Allah nasip ederde bir bayan bulursam kendime göre ciddi bir evlilik yapcam.benim gibi bekar yada evlenmiş olanlar evlilik hakkında düşünceleriniz nelerdir.evlenenler evlendikten sonra hayatınızda ne gbi değişiklikler oldu ? y789f678h

juger 14-11-2011 04:38 PM

Cevap: evlenmek :D

Bizim sitenin bayanları evlilik diye diye çekim yasası ile seni çektiler. Buyrun bayanlar alın kısmetiniz burada khkh56

evlenmek_güzel_şey:D 14-11-2011 04:47 PM

Alıntı:

juger Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811216)
Bizim sitenin bayanları evlilik diye diye çekim yasası ile seni çektiler. Buyrun bayanlar alın kısmetiniz burada khkh56

khkh56khkh56

azraist_24 14-11-2011 04:48 PM

Alıntı:

evlenmek_güzel_şey:D Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811215)
merhaba herkese güzel hayırlı günler diliyorum :).evlenmek hakkında ne düşünüyorsunuz ben 21 yaşında bir erkek olarak evlenmeyi çok güzel buluyorum.Allah nasip ederde bir bayan bulursam kendime göre ciddi bir evlilik yapcam.benim gibi bekar yada evlenmiş olanlar evlilik hakkında düşünceleriniz nelerdir.evlenenler evlendikten sonra hayatınızda ne gbi değişiklikler oldu ? y789f678h

21 yas biraz erken degil mi kuzum8977

evlenmek_güzel_şey:D 14-11-2011 04:50 PM

Alıntı:

azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811220)
21 yas biraz erken degil mi kuzum8977

evet abla erken ama biriyle tanışıp kaynaşma süresinide katarsak yaşım büyür y78989778977

nurbanu25 14-11-2011 04:53 PM

evlilik mutlaka güzel bişeydir.insanın sevdiğiyle aynı evi,hayatı paylaşması,mutlu eder.21 yaşında bir erkek olup ta evliliğe kendini yakın hissetmen ilginç.ben 26 yaşındayım fakat henüz kendimi hazır hissetmiyorum.sanırım gamofobim var.dusun2
bence evlilik,sadece eşle evlenmekle bitmiyor.eşinin ailesiyle de evleniyosun.hele bir bayan,kendi ailesini bırakıp,yeni bir aileye 'gelin' olarak gidiyor.farklı adetler,farkı insanlar...evlilik gerçekten büyük bir iş.Allah herkese hayırlı evlilikler nasip etsin...

evlenmek_güzel_şey:D 14-11-2011 04:55 PM

Alıntı:

nurbanu25 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811222)
evlilik mutlaka güzel bişeydir.insanın sevdiğiyle aynı evi,hayatı paylaşması,mutlu eder.21 yaşında bir erkek olup ta evliliğe kendini yakın hissetmen ilginç.ben 26 yaşındayım fakat henüz kendimi hazır hissetmiyorum.sanırım gamofobim var.dusun2
bence evlilik,sadece eşle evlenmekle bitmiyor.eşinin ailesiyle de evleniyosun.hele bir bayan,kendi ailesini bırakıp,yeni bir aileye 'gelin' olarak gidiyor.farklı adetler,farkı insanlar...evlilik gerçekten büyük bir iş.Allah herkese hayırlı evlilikler nasip etsin...

Teşekkürler abla yorumun için :).bende tam olarak hazır hissetmiyorum ama ne biliyim güzel bişey düşününce.:)terli345

azraist_24 14-11-2011 04:57 PM

Alıntı:

evlenmek_güzel_şey:D Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811223)
Teşekkürler abla yorumun için :).bende tam olarak hazır hissetmiyorum ama ne biliyim güzel bişey düşününce.:)terli345

Tatlim anliyorum seni, sana su an saka gibi geliyor guzeldir tabi ki ama hayatinin kumari bana goreO0

evlenmek_güzel_şey:D 14-11-2011 05:02 PM

Alıntı:

azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811224)
Tatlim anliyorum seni, sana su an saka gibi geliyor guzeldir tabi ki ama hayatinin kumari bana goreO0

Öyle düşünme abla :)).karşımıza Allah'ın izniyle doğru kişi çıkarsa güzel bir evlilik olur.Ben buna inanıyorum inşallah.Eğer birgün evlenmek nasip olursa eşimi çok sevcem başkasını gözüm görmüycek Rabbim herkese mutlu evlilikler nasip etsin.::)krz56krz56

matri 14-11-2011 06:56 PM

cok idealist gordum sizi :) umarim bu sekilde de gelisir hayatiniz.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:50 AM.