Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk ve Yaşama Sevinci (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=224)
-   -   Tavsiye İstiyorum :)) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463496)

cadi_bm 22-01-2010 09:11 AM

Tavsiye İstiyorum :))

Günaydıııınnnnnnnnnnnnnnn;
Ev-iş dışında bir hobi arayışım var. Ne önerirsiniz?
Teşekkürler. Hepinize güzel,huzurlu,bol kahkahalı bir gün diliyorum. 956k
Not: Lütfen bugün kar yağsınn.blissysmileydance

Elektra 22-01-2010 09:27 AM

Cevap: Tavsiye İstiyorum :))

Alıntı:

cadi_bm Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 580649)
Günaydıııınnnnnnnnnnnnnnn;
Ev-iş dışında bir hobi arayışım var. Ne önerirsiniz?
Teşekkürler. Hepinize güzel,huzurlu,bol kahkahalı bir gün diliyorum. 956k
Not: Lütfen bugün kar yağsınn.blissysmileydance

Cadı'm kapalı yüzme havuzu olan bir yere üye ol. Yüzme gibisi yok en güzel hobiblissy

genco 22-01-2010 09:47 AM

günaydınlar arkadaşlar. iş,ev sendromunun ne çekilmez bi hal oldugunu bilirim.hafta sonları tiyatroya gitmeni tavsiye ederim cadıcık. sevgiyle kalın.

Turhan 22-01-2010 10:33 AM

Yaaa cadı öyle bişey demişsinki,
ne yaşını biliyoruz ne durumunu,
Ama mesela, Ağaç ek çok güzel guruplar var birbirlerine tohum fidan gönderiyorlar. birbirlerinin bahjçesine yardıma gidiyorlar arad bir biryerlerde buluşuyorlar. Bende heveslendim ama saksıda olmuyor toprak lazım bıraktım toprağın varsa çok güzel,
Heyecan seviyorsan ve zamanın varsa Ya paraşüt yada dağcılık gruplarına gir dünyanın ne kadar güzel olduğunu göreceksin. Hemde çok az kişinin şahit olabildiği güzellikler.
Sevgiler

Neptün 22-01-2010 11:17 AM

Bence kırk yama kursuna git. geçen gün sergisini gördüm. ne güzel şeyler yapmışlar.
Nelerden hoşlandığını bilmiyorum ki. Hmm, müzik kursuna ne dersin? hem seni uzun yıllar götürür bu hobi.

cadi_bm 22-01-2010 11:28 AM

slm;
Teşekkür ederim güseeelll tavsiyeler geliyo. Birini seçicem artık.Macera severim de paraşüt için yaz olsun istiyom hem de birascık cesarete ihtiyacım var.Kırk yama kulağa hoş geliyo ama biraz sabırsızım ben onu emekliliğimde yaparım artıkdl67dl67 Yüzme de güzel aslında.Tiyatroya geçenlerde gittim. Oyunu güzel seçmek gerek tabi. Yaratıcı Drama da olabilir ama ona da cesaretim yok yaww. ayy çok mu cesaretsizimmm.rt67dusun2wave44

Elektra 22-01-2010 12:09 PM

Alıntı:

cadi_bm Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 580687)
slm;
Teşekkür ederim güseeelll tavsiyeler geliyo. Birini seçicem artık.Macera severim de paraşüt için yaz olsun istiyom hem de birascık cesarete ihtiyacım var.Kırk yama kulağa hoş geliyo ama biraz sabırsızım ben onu emekliliğimde yaparım artıkdl67dl67 Yüzme de güzel aslında.Tiyatroya geçenlerde gittim. Oyunu güzel seçmek gerek tabi. Yaratıcı Drama da olabilir ama ona da cesaretim yok yaww. ayy çok mu cesaretsizimmm.rt67dusun2wave44

Paraşütle atlama her yiğidin harcı değil baya bi cesaret isteyen bir iş. Her anı adrenalin. O yüzden cesaretsizim diye kendine haksızlık yapma cadı'm. :)

cadi_bm 22-01-2010 12:15 PM

Alıntı:

maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 580703)
Paraşütle atlama her yiğidin harcı değil baya bi cesaret isteyen bir iş. Her anı adrenalin. O yüzden cesaretsizim diye kendine haksızlık yapma cadı'm. :)

Teşekkür ederimmmmm.

derya88 22-01-2010 12:43 PM

ebru kursuda terapi oluyor sana özel eserler çıkıyor ayrıca yaglıboya resimde harika sen seç artık sevgiyle...

Neptün 22-01-2010 12:49 PM

cadi_bm nerde yaşıyorsun?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:34 PM.