Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk Telkini (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=589)
-   -   Mutluluk telkini iştahı mı açıyor ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=619448)

imported_Angel 08-08-2011 05:47 PM

Mutluluk telkini iştahı mı açıyor ?

bugün telkin listeme mutluluk telkinini ekledim..ama dikkatimi çekti..ben bugüne kadar pek iştahı olmayan birisiydim...ama mutluluk telkininden sonra iştahım sanki anormal derecede açıldı...kendimi her dakika birşeyler yerken içerken buluyorum..yediklerim nereye gidiyor anlamıyorum ?

sizlerde de böyle etkisi oldu mu bu telkinin ?

maxhealth 19-11-2011 12:10 AM

Cevap: Mutluluk telkini iştahı mı açıyor ?

Bende de iştah açılması oluyor.Ayrıca mutsuz olduğum zamanlar da dinlediğimde mutsuzluğum kayboluyordu.Stresliyken
stresimi alıyor.Normal zamanlar da mutluluk veriyor ve bir hafta düzenli dinledikten sonra diğer telkinlerin de etkisini
hissetmeye başlıyordum.Sanırım rahatlatma etkisi var ve bu telkinlerin etkisini arttırıyor.

matri 19-11-2011 01:02 PM

istah aciyorsa, hemen mutluluk telkini dinlemeye hazirim :))))

simre_suray 20-12-2011 10:40 PM

oleyyy iştah açan bi telkin...hemen dinlemeliyim :) zaten hep kilolu olanlara ilgi gösteriliyor diyet programları filan...sonunda,bugunu de gordum sükür 956k

Sole 21-12-2011 08:03 PM

Mutluluk telkinini daha dinlemedim.. ama telkinlerin istah actigini sitede okumustum ve aynisi bende de goruldu maalesef almisim bi iki kilo : ((
Tabi buda var insan kisin kilo almaya daha da meyilli..

sweeet 21-12-2011 08:08 PM

Kimi mutluluktan yer kimi de mutlu olunca yeme içmeden kesilir. İnsan yemeyi ne gibi inançlara bağlamış o önemli bence. :)

Yemekten de, pişirmekten de, pişirdiklerimi sevdiklerime yedirmekten de mutluluk duyuyorum. Ama fazla yersem aynı oranda mutsuz oluyorum. İhtiyacım olan kadarını, en sağlıklı olanını, en uygun sürede yiyebilmeyi seçiyorum.

Sahip olduğumuz nimetler için sonsuz şükürler olsun.

zagreous 21-12-2011 11:26 PM

hiç dememedim :D
biber hapı

sweeet 22-12-2011 11:35 AM

Mutluluk telkinini mi denemediniz? :))

Electra 22-12-2011 12:28 PM

Kişi mutsuzken çikolata yemek ister. Çünkü çikolata beynin endorfin salgılamasını sağlar.Sadece çikolata değil, herhangi sevilen yiyeceklerden yemekte bu etkiyi gösterir.
Telkin sayesinde salgılanan endorfin daha çok yeme ihtiyacı oluşturmaz. Yani iştah açacağını düşünmüyorum. Seninki farklı bir durumdan kaynaklanıyor olabilir. Özel nedenler ya da her insanın dönem dönem olabilen, sürekli birşeyler yeme isteği.

melodice 22-12-2011 12:36 PM

Bende mutluluk telkinini dinledim açım şuan ama öğle arası oldugu içinn olsa gerek :D:D

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:13 PM.