Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk Telkini (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=589)
-   -   terk edılen ıcın telkın varmı?? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=617750)

pandif 19-02-2011 11:42 AM

terk edılen ıcın telkın varmı??

5 yıllık bır ılıskım vardı bu kotu bı sonla bıttı benı ıstemıyor... cok zor gunler gecıyorum ne olur yardım edın

stnzmRetra 08-03-2011 04:12 PM

Cevap: terk edılen ıcın telkın varmı??

ilk olarak Ego güven güçlendirici ve Suçluluk duyguları giderici telkinlerini dinleyip (forumda ayrıntılarını bulabilirsiniz) "anlatıldığı" şekilde dinlemeye devam ederseniz ve hayatınızdaki olumsuzluklara ve şikayetlerinize göre de kalan telkinleri seçip dinlerseniz bu biten ilişkinin verdiği ızdırabı atlatabilirsiniz. çünkü sizi üzen ilişki veya ilişkinin bitmesi değil, birikmiş dertlerinizin "ayrılık" yüzünden fitilinin ateşlenmesi.. sonu hüsran patlaması.. anlıyorum sizi 4 sene de benden yediler çünkü.

bence bir deneyin kaybedecek birşey yok, kazandıklarınıza şaşırmanız an meselesi.

Neptün 08-03-2011 08:03 PM

Merhaba,
stnzmRetra arkadaşımızın dediklerinin dışında forumda bir de Kendimi Seviyorum olumlaması var. (bulmaya çalışayım)Onun da işe yarayacağını düşünüyorum.
Müsterih olun.

Olumlama Linki: http://www.hayatimdegisti.com/forum/...lumlamasi.html

yelda_k 08-03-2011 09:19 PM

bencede telkinler ve olumlamalarlaa bu derdinde üstesinden gelirsinizz..

house 08-03-2011 11:39 PM

şu an durumunuzu o kadar iyi anlıyorum ki aynı şey benimde başıma geldi çünkü acayip bunalıma girmiştim hiç bişey bana zevk vermiyordu üstelik ne bu siteyi ne de kişisel gelişimi biliyordum yani düşünün durumun berbatlığını ama sizi temin ederim buradan alacağınız tavsiyeler ve dinleyeceğiniz telkinlerle (ısrarlı bir çabayla tabi) üstesinden geleceksinizosa ve yine sizi temin ederimki günün birinde, o gün kesin gelecek :) ayrıldığınız için şükredecek ve hayata teşekkür edeceksiniz ben şu an yatıp kalkıp şükrediyorum, çünkü birşey bitiyosa ve sizin tüm çabalarınıza rağmen siz istenmiyorsanız bunda muhakkak bir hikmet vardır, o kişi iyki beni istememiş yoksa ben bugün ne farkında olabilirdim ne de ayakta durabilirdim en kısa zamanda atlamanız dileğiyle sevgiyle kalın :)

pandif 03-04-2011 01:57 PM

Alıntı:

house Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 792542)
şu an durumunuzu o kadar iyi anlıyorum ki aynı şey benimde başıma geldi çünkü acayip bunalıma girmiştim hiç bişey bana zevk vermiyordu üstelik ne bu siteyi ne de kişisel gelişimi biliyordum yani düşünün durumun berbatlığını ama sizi temin ederim buradan alacağınız tavsiyeler ve dinleyeceğiniz telkinlerle (ısrarlı bir çabayla tabi) üstesinden geleceksinizosa ve yine sizi temin ederimki günün birinde, o gün kesin gelecek :) ayrıldığınız için şükredecek ve hayata teşekkür edeceksiniz ben şu an yatıp kalkıp şükrediyorum, çünkü birşey bitiyosa ve sizin tüm çabalarınıza rağmen siz istenmiyorsanız bunda muhakkak bir hikmet vardır, o kişi iyki beni istememiş yoksa ben bugün ne farkında olabilirdim ne de ayakta durabilirdim en kısa zamanda atlamanız dileğiyle sevgiyle kalın :)

umarım dedıgınız gıbıdır... 4 ay oldu acaımda bı azalma yok.. bu telkınler muzıkmıs dınleyınce cok sıkıldım ne ıse yarıokı??

sayuri 20-07-2011 01:57 PM

aynı seyı ben de yasadım. gordum kı zaman bır sekılde gecıyor. acı verse de. onumuze bakmalıyız ve mantıklı davranmalıyız. kendımızı nasıl ıyı hıssedeceksek oyle yapmalıyız. bızım olan zaten bıze gerı gelır:p

songulakpinar 20-07-2011 03:04 PM

kesin olan o ki buda geçer...

bbb 23-07-2013 03:02 PM

adınıza üzüldüm.. ayrılık, karamsarlığın başlangıcı değildir... depresyon dünde kaldı, kendine güven ve koruma kalkanı telkinlerini dinleyebilirsiniz...

yaşam_koçu 18-08-2013 01:55 PM

Kendini asla küçük ve değersiz görme

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:55 PM.