Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutfak Sohbetleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=359)
-   -   :D EN ÇOK SEVDİĞİNİZ YEMEK NEEE? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=372006)

the desert 07-06-2009 09:23 PM

:D EN ÇOK SEVDİĞİNİZ YEMEK NEEE?

KARNIM ACIKTI ONDAN BOLE BIR SAYFA ACTIM SİZE...EN COK SEVDIĞINIZ YEMEK NEE?

the desert 07-06-2009 09:24 PM

Cevap: :D EN ÇOK SEVDİĞİNİZ YEMEK NEEE?

Bennn bolee et sote ve yanında garnıturlu pılavı mesela çok severım..:D taze fasulyeyıde severım:D yanında salata..offf arkasından bıde turk kahvesiiikahvesmiley

gülpor 07-06-2009 10:01 PM

Desert slm,bence sevgiyle yapılan bütün yemekler çok leziz oluyo,ben hepsini çok seviyorumsevincli

the desert 07-06-2009 10:12 PM

lokantada ne dıosun ama canım benım..en cok sevgıyle pişen yemeği istiorum mu dıosun?

dejaa 07-06-2009 10:15 PM

sulu köfteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e

gülpor 07-06-2009 10:18 PM

Alıntı:

the desert Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 465737)
lokantada ne dıosun ama canım benım..en cok sevgıyle pişen yemeği istiorum mu dıosun?

desertciiimm,öyle bi seçim yapmam gerekiyosa tabiiki seçim yapıyorumkhkh56,ama genel olarak yemek hakkındaki genel fikrimi belirttim benwink77,e lakantaya gittiğimde hepsini seviyorum diye hepsini yemeye kalksam artık, noolurum bilemiyoorumsevincli...lokantada demirbaş olarak kalırım heralde...khkh56

the desert 07-06-2009 10:22 PM

işte gülporcum bende onu soruorum..tammam hanı sen bolee cok sevgıyle yaklaştın ama soru basit en cok hangı yemeği seversın:D buydu cnm benımm..ama tammam secım yapamam dıosan ok..anlarım:D şimdiden afıyet olsun tatlım...sevincli

gülpor 07-06-2009 10:29 PM

Alıntı:

the desert Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 465743)
işte gülporcum bende onu soruorum..tammam hanı sen bolee cok sevgıyle yaklaştın ama soru basit en cok hangı yemeği seversın:D buydu cnm benımm..ama tammam secım yapamam dıosan ok..anlarım:D şimdiden afıyet olsun tatlım...sevincli

sevincliDesert slm,ben bazen yaprak sarmayı severim ama bazende bıkarım,e bazen karnıyarık çok severim,e bazende çok yağlı gelir,sonracığıma iki gündür börek yiyorum severim ama şu anki ruh halimle önümüzdeki 1 ay içinde börek görmek istemiyooommmkhkh56khkh56ayrıca senin yazdığın yemekleride çok severim,dejanın yazdığı sulu köfteyide anneciğimde çok güzel yapardı çocukken yaww...çocukluğum geldi aklıma şimdii...sevincli

the desert 07-06-2009 10:40 PM

hımmmm annem bana zorla yemek yedırırdı mesela...balkona cıkarırdı the desertt uçağa bak kızımm aaaaaa dedırtti banaaa hopppp kocaman kaşık tamamıyle ağzımda...böööööööyk derdım amaa..sevincli.ben bıde şeyı cok sveerım tarhana çorbasını....offff soğuk kış gecelerıdne ne guzle olur.....

asiyah 01-07-2009 12:01 AM

En sevdiğim yemek kesinlikleeeee

YAPRAK SARMASI (zeytinyağlı ve limonlu)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:58 PM.