\"Hayatimdegisti.com

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Motivasyon (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=219)
-   -   artık sevmiorum..:( (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=2023)

asevgican 24-08-2007 04:02 PM

artık sevmiorum..:(

Sevmiorum. 12 yıldır yaptığım, uzmanlaştığım, eğitimini aldığım, bana uygun dediğim İŞİMİ artık sevmiorum.
boğuluyorum sanki.Bıktım.....b ı k t ı m.. 4897

ama alternatifimde yok..üstelik para kazanmak zorundayım..birlikte çalıştığım insanları yokedemem,iş yaptığım kişileri değiştiremem, masamı sandalyemi değiştirsem ne fayda?yani değişiklik faydasız.
ayaklarım geri geri gidiyor sabahları..keyif almıyorum. kimseyle İŞİ konuşmak istemiorum.akşama vaktimi ziyan ediorum. motivasyonum çok düşük..performansım düştüğü için uyarı alıyorum ikidebir.bu beni dahada strese sokuyo.
zamanımı gereksiz şeylerle harcıyorum tüm gün.
toparlanmam gerek dedikçede sıkıntım artıyo sanki..bişiler yapmalıyım yoksa işsiz kalıcam.. dusun

pakguc 24-08-2007 11:57 PM

Ynt: artık sevmiorum..:(

Ayşecim,

son 4 aydır en iyi öğrendiğim şey
ne olursa olsun yakınmamak....
ne olursa olsun olumlu düşündüğüm taktirde herşeyin daha çok mutluluk vereceği ve olumlu düşünmenin önemi oldu..

YAZGÜLÜ_81 25-08-2007 12:06 AM

yapma sevmiyorum kelimesini kullanma biraz kendini aklını toparlamaya ihtiyacın vardır belki bak o zaman iş yerini o ortamı öylesine özleyeceksin ki,kendini iyi hissedeceğin motive edeceğin birşeyler yap ve sakın işini kaybetme bir düşünsene doğru düzgün bir iş bulmak öylesine zorken naçizane fikrim fakat uzun süredir gönlüne göre bir iş arayan biri olarak işsizlik berbat bişi ve bir işin olduğu için haline defalarca şükretmelisin hismiley

hates 25-08-2007 08:53 PM

işini bir tiyatro oyunu oynuyormuşsun gibi gör muhakkak faydası oluyor.ben iş bunalımından öyle kurtuldum. smil56 derty derty derty derty derty

asevgican 26-08-2007 05:21 PM

TİYATRO oyunumu??? nasıl?

dilekcik 22-11-2007 08:43 PM

bende mesleğimi hiç sevmiyorummmmmmmmm sad456

jaunty 22-11-2007 10:38 PM

Alıntı:

ayse Nickli Üyeden Alıntı
Sevmiorum. 12 yıldır yaptığım, uzmanlaştığım, eğitimini aldığım, bana uygun dediğim İŞİMİ artık sevmiorum.
boğuluyorum sanki.Bıktım.....b ı k t ı m.. 4897

ama alternatifimde yok..üstelik para kazanmak zorundayım..birlikte çalıştığım insanları yokedemem,iş yaptığım kişileri değiştiremem, masamı sandalyemi değiştirsem ne fayda?yani değişiklik faydasız.
ayaklarım geri geri gidiyor sabahları..keyif almıyorum. kimseyle İŞİ konuşmak istemiorum.akşama vaktimi ziyan ediorum. motivasyonum çok düşük..performansım düştüğü için uyarı alıyorum ikidebir.bu beni dahada strese sokuyo.
zamanımı gereksiz şeylerle harcıyorum tüm gün.
toparlanmam gerek dedikçede sıkıntım artıyo sanki..bişiler yapmalıyım yoksa işsiz kalıcam.. dusun

ayy kiyamam..boyle donemler cok insanin hayatinda yasadiği donemlerdir..
bu kadar teslim olma..yarin kucuk bir supriz değişim senin yuzunu guldurebilir..
toparlanmak istiyorsan öncelikle bunu bir gereksinimmis gibi dile getirmek yerine ''toparlanabilirim''.''artik toparlanma zamani'' gibi cumleler seni daha canli kilar..
kardesimde hep bu konudan sikayetci.cani hic calismak istemiyormus..hirsli biridir..kendi kendini eleştiren biridir..cok fazla işi konusan cok fazla işi yasayan biridir..
aada nefes al..sıkıntıyı yasayip buyutme..çık yarim saat 3 dk 5 dk da olsa gerekirse kaytar işini ve en sevdiğin seyi yap..sevdiğin birine ugra.
tokaciya gir komik bir toka al..yuruyus yap..sen ne istersen..ne seversen..kendimi nasil mutlu edebilirim diye sor işte.. ttli3
işi sevmenin calistigin ekiple de ilgili oldugunu dusunuyorum.onlar hakkinda kotu seyler dusunmemeye caliş.en zevkle caliştigin anlari dusun ayrintili dusun. o zamana git yuzunde gulumseme oluncaya kadar..o zamani kes bu zamana yapiştir.boyle kafadan kendin sihirler yarat..sacma deme.işe yararlar.
olumsuz fikirler icinde olmak insani ciddi boyutta yıpratir.
ben eskiden bunun cok da farkinda değildim.
simdi yaptigim sey; olumsuz anlarimi mumkun oldugunca kisaltmak,o moddan cıkmak,teslim olmamak.
bunu yapmanin cok eglenceli bonuslari da var..
sevgiler kiss3

jaunty 22-11-2007 10:51 PM

Alıntı:

dilekcik Nickli Üyeden Alıntı
bende mesleğimi hiç sevmiyorummmmmmmmm sad456

dilek işin bunu duyunca ya cok üzüldüyse?..o seni belki seviyor?
ttli3
ben sanki işime aşiğim ve bayiliyorum..her işin kendine has zorlugu vardir.hicbiri birinden daha rahat olamaz bence.
işimin kiymetini biliyorum..
ve işimi zevkli hale çekilir hale getirmek icin elimden geleni yapiyorum
ha yaptim yaptim cekici hale gelmedi mi? gelmesin..
hep mi boyle olacak?.bu da işin cilvesi dikenleri demekki diyorum onu da yasiyorum.
gene zevk aliyorum. girlhaha
cok mu bunaldim? kendimi mutlu etmenin birsuru yolu var.
kendimi sevindiriyorum..şarjz oluyorum.ve devam ediyorum..sevindiriyorum ve devam ediyorum.işim beni sevindiriyor, ben kendimi sevindiriyorum, sevindiren sevinene sevinen sevindirene ttli3 ,sarz oluyorum işim guzel oluyor,ve ben guzel oluyorum ve devam ediyorum girlhaha smil56
bu bir kisir dongu wink77
teslim olmayin yani. wink77
sevgiler kiss3

asevgican 22-11-2007 11:25 PM

halaa sevmiorum..
benim bi revizyona ihtiyacım var sanırım ya. bu böle kendini motive etmenin çok üstünde bişey hisettiğim. istek duymuyorum belkide
cesaretli olup iş değiştirmeliyim..yani iyi yanlarını görsemde benim yaptığım iş heyecean gerektiriyor.ve bu işin heyecanı kaçtı..
pek çok ben gibi işinde dinazor olmuş arkadaşımda aynı duygu içindeler..
baz bilmiorum, düşünüorum..:(

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:20 PM.