Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Meditasyon (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=319)
-   -   Dün Çok Güzel Bir Şey Buldum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=621668)

ac_milan_ac 01-09-2012 01:37 PM

Dün Çok Güzel Bir Şey Buldum

Herkese Selam

Beni tanıyanlar vardır herkesin ezdiği adam benim :) Neyse dün youtube da bir video buldum 19 dakikalık bir bilinçaltı temizleme videosu. bi deneyeyim dedim ama kendimi vermeden. tam konsantre olmadan uyguladım ve 19 dk sonra gözlerimi açtıgımda çok rahatlamıştım rüya görüyordum sanki. gerçekten çok rahatlamıstım. hipnoz gibi bir şey galiba çünkü videodaki telkinde gözlerini açamayacaksın falan diyor ben bunları deyince korkuyrumda bişey olmaz heralde :) bide sonunda uyan demiyor uyanamassam diye korktum :) neyse sizce uygulayım mı bunu faydası olur mu ?

Linki Bu: Bilinçaltı Temizlik Meditasyonu - YouTube

sweeet 01-09-2012 02:12 PM

Cevap: Dün Çok Güzel Bir Şey Buldum

Güzel bir meditasyona benziyor. Şuanda dinliyorum linki eklemişsin sevgili ac_milan_ac.
Dinleyebilirsin bir şey olmaz bunlar derin hipnoz etkisi yaratmaz. En fazla uyuya kalırsın.
Ben bir meditasyonu ilk önce odaklanmadan dinlerim hoşuma giderse sözleri bu kez da odaklanarak dinlerim.
Sesli meditasyon dinlemek isteyenler için güzel bir tavsiye.

Bilinçaltı temizleme, çakra açma ve temizleme ve affetme konuları var şimdiye kadar dinlediğim bölümde.
Dinlerken imgeleme yapmayı ihmal etmeyin.

Sevgiler.

sweeet 01-09-2012 02:23 PM

İçinizdeki çocuk ile ilgili bir kısım da var. Ayrıca kendinizi sevme konusunda ve daha bir kaç tane daha faydalı olumlama da içeren bir meditaysonmuş. :) Beğendim.

maviinci 01-09-2012 02:53 PM

ben herkesin ezdiği adamı tanımıyorum.. artık farkında olan ac milan ac ı tanıyorum ;))

sweeet 01-09-2012 02:59 PM

Alıntı:

ben herkesin ezdiği adamı tanımıyorum.. artık farkında olan ac milan ac ı tanıyorum ;))
Aynen. Benim de istediğim bu her şeyin daha farkında olan bir ac_milan_ac inanıyorum olacak.

katıhal fizigi 15-09-2012 05:52 PM

Yeni buldum, gerçekten çok çoook güzel bir paylaşım. Çok teşekkürler, tam bana göre:)))))

Senemmms 15-09-2012 10:24 PM

Buna bayıldım normalde 19 dakikada sıkılır duramazdım ama nasıl oldu anlamadım. Çok teşekkür ederim paylaşım için

yaseminist 17-09-2012 02:12 AM

Olumlama - NİL GÜN - YouTube

bak bu videodaki sözleri de dinleyip tekrar ettiğinde de etkisini hissedeceksin.. çok güzel olumlamalar var hem de Nil Gün'ün sesiyle... Ben bayağı uzun zamandır bunu dinleyip tekrar ediyorum, faydasını gördüm gerçekten, herkese tavsiye ederimsevincli

SED@EF 17-09-2012 10:15 AM

Merhaba ben yeni üyeniz:))
y789

Elif35 17-09-2012 10:48 AM

bu duuyulmayan telkinlerin sesli versiyyonu :)) süper bişey

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:33 AM.