Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Makaleler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=225)
-   -   Dağınıklık ve Enerjiye Etkisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=11679)

planner 18-08-2010 11:06 AM

Cevap: Dağınıklık ve Enerjiye Etkisi

Dağınıklığı hiç bu açıdan düşünmemiştim. Bu yazıyı okurken bir çok sorunuma çözüm buldum.

Çok teşekkürler.actionsmile

cadi_bm 18-08-2010 12:56 PM

Çok güzelll bir paylaşım ellerine sağlık ;)) Bir yerde okumuştum ya da duymuştum net hatırlamıyorum; düzenli olunca güzell şeyleri çekermişiz. Pozitif enerji düzeni severmiş ;))

tolgaasya 18-08-2010 01:14 PM

Ben dağınık biri değilim :))

cadi_bm 18-08-2010 01:47 PM

Alıntı:

tolgaasya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 763144)
Ben dağınık biri değilim :))

Bilmem artık kesin var bişeysmil56

scouter 21-08-2010 12:00 AM

Ben bizimkilerin evde biriktirmişlerini atmaya kalksam bizimkiler onlardan önce beni çöpe atacaklar gibi görünüyor :-))))

bkysn 06-09-2010 05:25 AM

Cevap: Ynt: Dağınıklık ve Enerjiye Etkisi

Çok teşekkür ederim. Bu konuda gözüm açıldı ve aradaki bağlantıyı gördüm. Süper sözde bu bağlantıyı anlatan çok güzel bir örnek.sevincli
Alıntı:

imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 68135)
“Evinizi ıvır zıvırdan arındırdığınızda bedeninizi abur cuburla doldurmak da size artık doğru gelmiyor.”

hpm2hpm1Çok Tatlılar Değil mi?

bkysn 06-09-2010 06:17 AM

Sevgili Imported Angel, resmen gözlerimi açan bir yazı oldu, çok teşekkür ederim. Çok güzel cümleler barındırıyor işaretledim onları kaydedip. Eşyalarımı gözden geçirirken hep gereksiz olanları, işlevi kalmamışları "atayım ya bunları" diye düşünürdüm ama bir yandan da "yok yok kalsın, anı, hatıra" derdim. Bu düşünce ikiliminden, beni asıl istediğim noktaya çıkmamı sağlayan destekleyici, bu yazı çıktığı için çok mutlandım:Dsevincli Artık bu konuda daha umursar davranıp, arınmayı destekleyen düşüncelerimi takip zamanıdır. Çok hoş oldu, bol bol Teşekkür.
hpm2hpm1 Ve Şirinelerimle Devam. Hippileri Seviyorum.:zpzp:ZıpZıpım neden hep Zıplamıyor bilen var mı?

planner 06-09-2010 09:10 AM

Buraya 18'inde mesaj yazmışım. Hemen uygulama fırsatım olmadı ama ara ara zaman buldukça hem evde hem de işte ciddi bir temizliğe giriştim. İlk temizliğimde 2 poşet dolusu çöp, ikinci temizliğimde 1 poşet çöp ve dünkü temizliğimde de yine bir o kadar ıvır zıvır attım. İşte de çekmecelerimi bir güzel ferahlattım. Gerçekten rahatlıyor insan.:) Ha attım ama yeni ıvır zıvır girişini de engelledim. Eğer elime o an işime yaramayacak ve bir köşeye atacağım bir şey geçiyorsa asla atmıyorum. Sonradan bana yük olacak şeyleri istemiyorum artık.

Tekrar teşekkürler.actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:53 PM.