Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kutlama Partileri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=281)
-   -   Alim Sigara Bırakma Kutlama Partisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1089)

hayatimdegisti 25-03-2007 09:35 PM

Alim Sigara Bırakma Kutlama Partisi

Alim sigarayı bıraktı.Bu bölümde tebrik etmek isteyenler tebriklerini bildirebilirler.Ayrıca paylaşmak istedğiniz hediye etmek istediğiniz müzikleri paylaşabilirsiniz.Youtube'dan ilgili videoları ekleyebilirsiniz.Tüm müzikler tebrikler kutlamalar Alim'e s456 f678h
clapping teyyyy teyyyy wave

[youtube=425,350]koWGXEkL2mU[/youtube]

lalezar 25-03-2007 11:02 PM

Bu kadar çabuk beklemiyordum dogrusu..demek isteyince bahanesi kalmıyor hiç...mesele istemekte...tebrik ederim Alim..harikasın... f678h blissy

avi907 25-03-2007 11:22 PM

çok teşekkür ederim ya ben akşam baktım bişi yok dedim parti yalan oldu :)
abi alemsin yaaa  wave

Atakan abi sayende bıraktım bu iyiliğini hiç unutmayacam çok teşekkürler.. umarım bi daha başlamam :)
diğer arkadaşlarıma da tebrik ve destekleri için teşekkür ederim
darısı diğer bırakmak isteyenlerin başına....

sigarasız bir dünya için tey tey teeeeeey  
wave s456  blissy s456  blissy s456  blissy s456 wave

hayatimdegisti 25-03-2007 11:27 PM

Parti zaten bir gün sürmeyecek.Bu bölümde site varoldukça tebrikler bildirilecek ayrica durumunu takip edeceğiz... hismiley wave

murat 25-03-2007 11:30 PM

alk78 Atakan abi bıraktırdıysa gerisini merak etme başlamazsın f678h sıkar walla topuklarına adresinide biliyosa sigara satan yerlerden uzak yürü fbsmile wave

hayatimdegisti 25-03-2007 11:31 PM

dl67 44
Valla doğru söylüyor ona göre 12389 s456

avi907 25-03-2007 11:37 PM

eee o zaman bi keyif sigarası yakılır  cilgin897

:D

25emel 26-03-2007 12:42 PM

alk78 gerçekten cok sevindim.tebrikler! darısı tüm bırakmak isteyenlerin başına k8908

lalezar 26-03-2007 02:30 PM

hep benim düşündüklerimi yazıyosun lerzaan.valla aynını kendime söylüyodum..ya bana bişey olursa bu çocuk annesiz kalırsa o zaman hiç affedemem kendimi..hep her zaman bu çougun yanında saglam yıkılmayan bi direk gibi durmalıyım ecel kendi isteyip gelene kadar..onu çagırmak sacma sapan .bu düşünce beni ateşledi..bak kaç gündür oglumun babası ay nediyim bilemedim sigarasını öle ortaya atıyo.paket gözümün taa içine girsede onu artık öyle algılamıyorum.valla içmiyorum,içmem de ..hayır yemine ne gerek var.beni mutlu eden ne varsa öyle yaşamak istiyorum meşru dairede tabi.baktım bı meret insanı mutlu etmiyo..bu sabah çıkıp oglumla ummana gitmeyi düşündüm.ülke varya başkenti maskat mı ne..işte orası...gelmeyen isteyen var mı.degişiklik olur. 8977

avi907 26-03-2007 06:19 PM

alim burda :)
teşekkür ederim destekleriniz için ve burdaki güzel yazılar için 12389

ya sigara içmemek inanılmaz güzel birşey herkese tavsiye ederim bırakması zor gibi gözüküyor ama inanılmaz kolay
benim bırakabilmem çok zor bi olaydı işte sonuç ortada....

benim bi fikrim var burda bi bölüm başlatacam her hafta sigara bıraktıracam katılmak istiyenlere iddialıyım bu konuda hatta elimden geldiği kadar destek olacam takip edecem artı yönlendirecem 1 haftada en az 1 kişiye bıraktırmak istiyorum var mısınız? Atakan abi de onaylarsa başlarım hemen... telkinleride kullanıcaz tabi duruma göre başka yöntemlerde devreye sokacaz.....
sung66

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:29 PM.