Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kuantum Düşünce (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=393)
-   -   kuantum dokunuş tekniği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=9755)

cibelce 09-07-2009 03:51 PM

Cevap: kuantum dokunuş tekniği

Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 470124)
Cibelce'cim diyafram nefesini çok derin almana gerek yok, diyafram boşluğun ne kadarsa o kadar alabilirsin ilk başlarda. Ama zamanla diyaframın gelişiyor bu teknikle nefes aldığında, o zaman derin nefesler alabiliyorsun.

Diğer bir yöntem de; Bir elinizi göğsünüze, bir elinizi karnınıza koyun, nefes alın. Nefes alırken karnınıza koyduğunuz elin kalkıp inmesi gerekiyor. İlk başlarda çok derin almayın, saniyelik baş dönmesi gibi ufak etkileri olabilir.

Sevgiler.

Teşekkür ederim Redflowers verdiğin yanıt ve yardımın için

Burayı okuduğumdan beri, günlük yaşantımdada bu şekilde nefes almaya çalışıyorum. Bazen farkına varıyorum doğru nefes almadığımın hemen hatırlayıp düzeltiyorum.

Tekrar teşekürler Sevgiler

ComRad3 07-03-2010 04:08 PM

siz 21 günlük egzersizden bahsettiniz de ben kitapta öyle bir şey görmedim. neyi 21 gün yapıyorsunuz

bluegirlx 07-03-2010 04:20 PM

Cevap: Ynt: kuantum dokunuş tekniği

[

Richard Gordon-Ganj Kitap Yayın evi

Ben bu kitabı okudum.Gayet açıklayıcı yalın bir dille anlatıyor.Tavsiye edebilirim

Atomaltı - yani kuantum düzeyinde işleyen bu teknik sayesinde atomların düzeyinde mucize olarak adlandırılan şeyleri yapmak çocuk oyuncağı haline geliyor.[/quote]

canım bu bahsettiğin kitabın adı ne..atomaltı mı ?y789

maviinci 07-03-2010 04:27 PM

kitabın adı Kuantum Dokunuş, sanırsam ::)

ComRad3 07-03-2010 04:30 PM

Alıntı:

nsmr Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 588131)
kitabın adı Kuantum Dokunuş, sanırsam ::)

evet kitabın adı Kuantum Dokunuş

ComRad3 09-03-2010 05:32 PM

kuantum dokunuşu gözlere deneyenler var mı. bende göz tembelliği var nasıl oalcak ben de bilmiyom. kitapta gözlerin geçici olarak düzeldiği yazılıyor ama hepsi mi bir kısmı mı bilemem.

ultio2006 22-01-2013 10:57 PM

ah aynı dertten bende muzdaribim bu sayfaları yeni buldum ne olur güncel tutalım hem kuantum dokunuş hemde göz tembelliği ile ilgili bilgi deneyim görüş her ne olursa paylaşalım lütfen . sevgiler...

kutayhun 23-01-2013 11:00 AM

arkadaşlar ne işe yaradığını ve ne için kullanabileceğimizi anlamadım.. aslında aptal değilim ama
gereçekten anlamadım.. saygılarımla.. sizden birinden merak ediyorum açıklarsanız...

Senemmms 26-01-2013 11:42 AM

Cevap: Ynt: kuantum dokunuş tekniği

Ben hiçbirşeye değilde altta yazan;
''Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?'' cümlesine takıldım ne müthiş bi cümle bu çok teşekkür ederim bunu okumamı sağladığınız için :)

ultio2006 20-04-2013 02:47 PM

Yok bence sadece yazılmış bir kitap ne uygulayan var nede bunu yaptım bu oldu diyebilen ben umudumu kaybettim bu konuyu bırakıyorum arkadaşlar

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:52 PM.