Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kuantum Düşünce (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=393)
-   -   Şemalardan kurtulma .... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=627191)

dualist 11-08-2020 06:18 PM

Şemalardan kurtulma ....

Düşünmeden Yaşamayı Otomatik Düşünüp Uyguluyorum

İdareci olmayı düşünmeyi ve Yaşamayı Otomatik Düşünüp Uyguluyorum..

Boyun eğmeden düşünmeyi ve Yaşamayı Otomatik Düşünüp Uyguluyorum..

Terk edilmekten kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Kuşkuculuk ve kötüye kullanılmaktan kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Duygusal yoksunluktan kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Kusurluluk ve utangaçlıktan kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Sosyal izalasyon, tecrit edilme ve yabancılaşmaktan kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Zedelenmiş özerklik ve performanstan kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Bağımlılık ve yetersizlikten kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Dayanıksızlıktan ve başarısızlıktan kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Yapışıklık ve gelişmemiş benlikten kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Zedelenmiş sınırlardan kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Haklılık ve görkemlilikten kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Yetersiz öz denetimden kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Başkalarına yönelimlikten kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Boyun eğicilik ve geri çekilmekten kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Kendini feda etmekten kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Onay aramadan kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Aşırı tetikte olma, baskılama ve kenetlenmekten kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Karamsarlıktan kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Duyguları bastırma ve aşırı sorumluluktan kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Yüksek, acımasız ve aşırı eleştirellikten kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Cezalandırıcılık ve acımasızlıktan kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp UYGULUYORUM..

Her şeyi aklımda saklamayı ve İstediğimde hatırlamayı düşünmeyi ve Yaşamayı Otomatik Düşünüp Uyguluyorum..

Boyun eğmiyorum...

İDARECİYİM...

HER ŞEYİ aklımda saklıyorum...

HER ŞEYİ İstediğimde Hatırlıyorum....

21 gün tekrar...
Düşünmüyorum.........

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:24 AM.