Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kitap Çalışması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=188)
-   -   Lutfen bir kitap onerinnnn (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463108)

SilentStorm 27-12-2009 07:52 PM

Lutfen bir kitap onerinnnn

Bana kitap onerin ... çok sıkıntıdayımmm.. nisan ayından buyana işsizim .. yasınm 45 cok zor oluyor bunalımdayımmm..... çok iki nokta yaptım... hayatımla ilgili.... bir şanssızlıktır gidiyor.. Yonetici olarak calısıyordum..

Kuantum düşünce teknikleri ile çok kitaplar okudum.. 2007 de The Secret tı okudum. hayatımda değişimi yasadım. Ve okuduktan sonra hayatımda gecmişimde aslında dusunce ile cok seyi değiştirdiğimi Olumlu/olumsuz gordum. Ayrıca reiki masterıyım. Su aralar bir tuhaflıktır gitmekte.. Aramızda astrolog arkadaşlarımız var ( 25 kasım 1964 doğumluyum saat 10.50 doğum saatim. ) belki bir haritama bakabilirler..bad45sigrt56

çok_mutlu:) 27-12-2009 08:59 PM

Cevap: Lutfen bir kitap onerinnnn

olumsuzluğu üstünüze çeken kendinizsiniz şansız olduğunuzu ve bir şanszlıklık dondüğünü düşünüyorsunuz sürekli ilk olarak şanslı olduğunuzu ve bunun kısa bir süreliğine size verilmiş bir tecrübe olduğunu düşünün ve yeni işinizde olması gereken şeyleri imgeleyin derim sitede oyle güzel yazılar varki kitaba bile gerek yok shamnicin yazılarına goz tamanızı tavsiye ederim ve elinizdekilere her zaman şükredin siz inandığınız takdirde herşey yolauna girer ayanaya bir bakın sizden daha iyisi yok sizden başakada yok başarılısınız bunu bilin ve bu yonde hareket edin derim:))

MuminOKAN 28-12-2009 12:22 AM

1.) Olasılıksız
2.) Empati
3. ve son olarak sevgili Joe Dispenza' nın Evolve Your Brain ( sanırım tr de yok, mail attım fakat daha cevap gelemedi.)

tuba_erva 21-06-2010 02:38 PM

kendine yenı bir hayat ısmarla-murat toktamısoglu=)

Mutluyum mutluyum mutlu 21-06-2010 03:15 PM

Amak-ı Hayal, şehbenderzade filibeli Ahmed Hilmi

Parlayan 21-06-2010 03:26 PM

Ben şuan Harold Sherman Olumlu Yaşama Sanatını okuyorum,tavsiye ederim.

Pikachu 21-06-2010 03:43 PM

Sihirli hikaye diye bişey var onu okuyun....internette arayın e kitap olarak var...onu ne zaman okusam hemen dimdik duruyorum...smil56

inferius 29-06-2010 12:05 PM

anthony robbins--sınırsız güç

bu kitabı önerebilirim her türlü olumu düşünce tekniği mevcut örnekelrle anlatılmış sizin gibi konudan haberdar biri için oldukça faydalı olabilir kanatindeyim
saygılar =))

Işıldayan Safir 29-06-2010 12:42 PM

Merhabalar,

Arthur Schopenhauer'un Yaşam Bilgeliği Üzerine "Aforizmalar" kitabını öneririm. Oldukça düşündürücü bir kitap. Yaşınız gereği de daha fazla şey öğrenebileceğinizi düşünüyorum. Yaşanmışlıklarınız daha fazladır çünkü. Ben çok zorlandım; çok düşünemedim. Ancak yeterli vakte sahip olduğum bir zamanda yeniden okumayı düşünüyorum.

Konuyu açtığınızda yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla kişisel gelişim kitapları önerilmesini istiyorsunuz. The Secret'ı da okumuşsunuz. Çekim yasasının temelidir. Oldukça basit ve bilinen şeyleri anlatır. Hayatınızda da etkilerini görmüşsünüz. Belki yeniden okuyabilirsiniz.

Aslında ben şöyle düşündüm. Kitap önerisinden çok bir yardım çığlığı gibi geldi bana açtığınız konu. Hayatınızı istediğiniz şekle sokmak için ne yapabileceğinizin arayışı içindesiniz gibi hissettim. O nedenle ek olarak şunu söyleyeyim. Kitap ismi değil ancak Sevgili Abdullah Canıtez'den dinlediğim kadarıyla bildiğim Hedef 101 Çalışması'nı yapmanızı önerebilirim.

Sevgilerimle.

chees19 03-04-2022 06:36 PM

ALİ NUMAN KHAN DİNLEYİN

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:04 PM.