Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kitap Çalışması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=188)
-   -   Kitap Planı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=35)

hayatimdegisti 09-10-2006 11:52 PM

Kitap Planı

Kitapta başılklar halinde hangi konulardan bahsedilmeli öncelikle burada bir planının yapılması gerekiyor..Benim yazılarım kadar sizlerinde yazdıklarınıza önerilerinize yer veirlecektir. hismiley gssmile s456

hayatimdegisti 09-10-2006 11:59 PM

Ynt: Kitap Planı

y789 Plan yapmadan öyle içimden geldiği gibi mi yazsam kitabı.Sonra TOPARLARIM.Şimidi madde madde yazınca pek içime sinmedi.. khkh56

hayatimdegisti 10-10-2006 11:54 AM

Ahmet bey kitap fikri zaten sizden çıkmıştı.Bu nedenle ilk baskısını okuyacak kişilerden birisi ::) siz olacaksınız. f678h
Kitapta sizlerin hikayeleri önemli bir yer tutacak. fbsmile gssmile

hayatimdegisti 10-10-2006 06:47 PM

Kitapta bahsedilecek konular neler olabilir. kahvesmiley

Kişisel Gelişim Tarihinden Bahsedilebilir:Başından bu yana neler yapılmış kitaplardan kasetlerden,sublminalden ve ritomtransdan bahsedilebilir bu bölümde.

Hayatım Değişti:Bu başlık altında tarih boyunca bu iki kelimeyi kullanan kitaplardan,web sitelerinden ve bu iki kelimenin anlamından bahsedilebilir.

Telkinlerin İçerikleri:Bu bölümde teker teker cd içeriside bulunan telkinler ve etkilerinden bahsedilir.Araya üyelerin yorumları eklenilebilir. art56art56

En çok sorulan sorular rehber:Bu bölümde en çok sorulan sorular en çok yapılan hatalar gibi konulardan bahsedilebilir.

Benim Hikayelerim:Bu bölümde kendim ile ilgili hikayeler anlatabilirim

Zihin Gücü ve Hastalıklar:Bir çok hastalık stres yada olumsuz düşünce kaynaklıdır.Bunlarla ilgili olarak yaşanmış çeşitli hikayeler gerçek olaylar anlatılabilir.Dünyaca ünlü Doktorların zihin gücünü önemi konusunda söyeldikleri sözler ve inanmanın ne kadar önemli olduğu ile ilgili çeşitli önemli kişiliklerin sözlerine yer verilebilir.

Ritmotrans Nedir:Bu başlıkta çeşi,tli detayları ile ritmotrans anlatılabilinir

*Kişisel Gelişim ve Ritomtrans hismiley
*Sigara ve Ritmotrans hismiley
*Sağlık Ve Ritmotrans hismiley
*Bağımlılıklar ve Ritomotrans
*Kilo verme ve Ritmotrans
*Eğitim Öğrenme ve Ritmotrans

Gibi çeşitli başlıklar olabilir... dl67

Türkiye ve kişisel gelişimin önemi neseli56
VS..

forex 20-10-2006 02:54 AM

evet dost78 e katılıyorum.kitabın arka kapağı çok önemli.ve internet sitelerinden de satılcaksa ki ben kitapları genellikle internetten alırım oradaki tanıtım yazısıda çok önemli.zaten ya önsözü ya da arka kapakta yazan yazıyı koyuyorlar genellikle.ama özellikle ritmotrans ve subliminalden farkı anlatılmalı bence...

kara 20-10-2006 01:08 PM

Tebrik ederim, kitap fikri harika bir fikir!
Ben uzun bir süre portala girememistim gec haberdar oldum.
Türkiyeye tatile gitmistim, dönünce ( is arama gibi bir durumum var) pek zaman bulamamistim.
Ben yurtdisinda yasiyorum, Türkiyede MSÜ Edebiyat Fakültesi , Türkdili ve Edebiyati bölümünden mezunum.
Eger bana ihtiyaciniz olursa, kitap bitince dilbilgisi düzenlemesi gibi konularda seve seve yardimci olurum.

Kitabin önsöz ve arka kapakta yazilanlar isim kadar önemli. Ben de kitap alirken bunlara cok dikkat ediyorum.
Yani etkileyici olmali , okuyan insani cekmeli. Zaten konu o kadar cekici ki, mutlaka bununla ilgilenen insanlari cekecektir.Satis konusunda pek endiseniz olmasin, kitab kendini amorti edecektir.

Bir de yazar kendinden örnek verince, bana daha etkileyici ve güvenilir geliyor anlatilanlar.
Bazi Psikologlar tarafindan yazilan kitaplarda genellikle hastalardan örnekler var, onlarin problemlerini nasil cözdükleri gibi.Ama kitabin yazari direkt kendi yasadiklarini ve nasil degisime ugradigi , nasil cözümledigi problemlerini.
Hekimden sorma, cekenden sor misali.
Tesekkür ederim.

hayatimdegisti 20-10-2006 09:10 PM

Çok teşekkür ederim.Özellikle yazi düzeltimi konusunda yardimlariniza ihtiyacimiz olacak.Bende kitabın ilgi cekici olacagina inaniyorum.

aysegul_tirtil 12-05-2008 05:08 PM

bildigim kadarıyla böyle bir kitap yazımı içimdeki ben adlı bir sitede de mevcut orda olumlama çalışmaları yapılyor ve bir başlık altında içimdeki ben adı altında birden fazla kişi yazıyor.aslında site üyelerinden gelişimlerini günlükler dışında ayrı bir kategori açarak isteyebilirsiniz.bunlardan bir harman yapabilirsiniz.benim tercihim teknik bir kitaptan çok yaşayan bir kitap olmasıdır.belki bir beyin fırtınası yaparız hep birlikte smiliyface

logmannur 27-06-2008 11:05 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Kitapta başılklar halinde hangi konulardan bahsedilmeli öncelikle burada bir planının yapılması gerekiyor..Benim yazılarım kadar sizlerinde yazdıklarınıza önerilerinize yer veirlecektir. hismiley gssmile s456

tesekkurler

asi_mavi2 13-05-2009 04:54 PM

Cevap: Kitap Planı

sitede her konuya yer vermişsiniz. bizlere güzel ve iyi tavsiyelerde bulunaka yol gösteren çok değerli site yöneticileri ve vaktini bizlere ayıran pek çok paylaşıcı arkadaşımız var. bence çok değerli bir kitap çıkaracaksınız. olabildiğince anlaşılır olması en önemlisi. iyi şeyler iyi şeyleri çeker. hayırlısı olsun.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:49 PM.