Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kişisel Gelişim Siteleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=579)
-   -   lahuti.com lahuti forum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=464413)

hayatimdegisti 02-04-2010 02:55 AM

lahuti.com lahuti forum

Lahuti sitesi büyü vs gibi konuları içeren bir site.Bu gibi konuları pek takip etmiyorum.
Ancak özellikle çekim yasası oldukça aktif bu sitenin.

Büyü gibi konuları pek önermiyorum ancak çekim yasası bölümünü inceleyebilirsiniz.
www.lahuti.com

YESHAPPY 02-04-2010 10:25 AM

Cevap: lahuti.com lahuti forum

Benim de takip ettiğim bir site. Teşekkürler önerinize.

vitamin61 02-04-2010 12:54 PM

Çekim yasası büyüye girmez değil mi:)

melodiss 02-04-2010 01:09 PM

Alıntı:

vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 592889)
Çekim yasası büyüye girmez değil mi:)

y789

çekim yasası büyüye girer mi bilmem de ama büyü kesin çekim yasasının sonucu sonuçta her birine göz gezdirdiğinde tek vurguladığı olacağına kesinlikle inanmalısın şüphe duyarsan olmaz deniyor e bu çekim yasasının temeli zaten bir şeyin olacağına inandığında çekim yasası devreye girersevincli

vitamin61 02-04-2010 01:13 PM

E o zaman bir şeyin olacağına inanmayalım mı ne yapalım offff

senarist 22-05-2010 07:58 AM

bu site çok güzel bir site şiddetle tavsiye ederim:) (büyü kısmı hariç tabii..)

comte 22-05-2010 10:38 AM

Buradaki büyüyle ilgili yazılar aslında, insanların kendi kendine uydurdukları takıntı ve korkularının bir sonucu gibi.

Bir kere kimsenin iradesine müdahale edilemez.Çekim yasası bakımından düşünülürse, sizinle aynı enerjide olmayan birine çekim yasası işlemez.

Ne kadar egoistçe bir durum.Birini uyutmamak, sizi düşünmesini sağlamak, ayağına getirmek, acı çektirmek.

Böyle bir sevgi olabilir mi. Bu ancak nefretin bir sonucu.Hazmedemeyenlerin kendine bunu anlatamamaları kabullenememeleri durumunda, sen görürsün al bakalım tarzı sözde dualar yani büyü.

Adına dua dense de bunlar büyü yani.

İslam açısından bakarsanız bunlar lanetlenmiş şeyler. Yapan da yaptıran da vesile olan da lanetlenir. Ama bu lanet bir kenara, peygamberi allahı alet edip bir de kandırmaya kallkıyorlar burada.smiliyface

Hala bunlara inananlara şaşırıyorum. Akıllı insanların işi değil bence.actionsmile

ceylan84lum 22-05-2010 09:05 PM

evet siteyi ben de tavsiye ederim orası da hayatı değiştirecek bir site..dua eksenli çekimleri mükemmel.büyü kısmına takılmayın tıklamazsınız orayı olur biter..

tülsüm 22-05-2010 11:21 PM

Alıntı:

ceylan84lum Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 748117)
evet siteyi ben de tavsiye ederim orası da hayatı değiştirecek bir site..dua eksenli çekimleri mükemmel.büyü kısmına takılmayın tıklamazsınız orayı olur biter..

Alıntı:

senarist Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 748055)
bu site çok güzel bir site şiddetle tavsiye ederim:) (büyü kısmı hariç tabii..)

Alıntı:

YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 592863)
Benim de takip ettiğim bir site. Teşekkürler önerinize.

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 592850)
Lahuti sitesi büyü vs gibi konuları içeren bir site.Bu gibi konuları pek takip etmiyorum.
Ancak özellikle çekim yasası oldukça aktif bu sitenin.

Büyü gibi konuları pek önermiyorum ancak çekim yasası bölümünü inceleyebilirsiniz.
www.lahuti.com

yahu arkadaşlar bu sitenin nesi hayatı değiştirecekmiş bende yeni gördüm ve incelemeye başladım bu site hayatı değiştirmez ancak karartır gibi duruyor.önyargılı davranmakta istemiyorum ama hangi bölümlerine bakmam lazım.rt67dualara mı dilekleremi anlayamadım.öbür büyüdür müyüdür hiç karıştırmıyorum zaten.çoook tırsıyoruuuuuuummmmmm.kahvesmileyayyyyyyy acaba kendime çekim yasası büyüsümü yaptırsam.

ceylan84lum 23-05-2010 12:22 AM

Alıntı:

tülsüm Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 748124)
yahu arkadaşlar bu sitenin nesi hayatı değiştirecekmiş bende yeni gördüm ve incelemeye başladım bu site hayatı değiştirmez ancak karartır gibi duruyor.önyargılı davranmakta istemiyorum ama hangi bölümlerine bakmam lazım.rt67dualara mı dilekleremi anlayamadım.öbür büyüdür müyüdür hiç karıştırmıyorum zaten.çoook tırsıyoruuuuuuummmmmm.kahvesmileyayyyyyyy acaba kendime çekim yasası büyüsümü yaptırsam.

canım ben direk googleden lahuti dilek duaları yazıyorum .başka biyere girmene gerek yok boşver diyer yerleri.dilek dualarına gir o kadar güzel şeyler var ki..dediğin yerlere bakmadım hiç gerek yok zaten kafanızı karıştırmayın..aeo canım..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:10 PM.