Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Keşfettiğiniz Diğer Etkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=40)
-   -   Çok fazla rüya görüyorum:D (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=299928)

cradlestone 12-04-2009 06:19 PM

Çok fazla rüya görüyorum:D

Belki saçma gelebilir ama fazla rüya görüyorum aynı fikirde olan varmı?

Vodoo 12-04-2009 07:45 PM

Cevap: Çok fazla rüya görüyorum:D

Merhaba telkinlerin normal etkileri ruyaların artması hatta kabuslar bile görmüştüm.Oldum olası benim rüyalarım Brezilya dizileri gibi uzunnnn olurdu.Şimdi de fazla rüya görüyorum ama daha bir anlamlı rüyalar görüyorum.Merak etme yalnız değilsinsevincli

serkans674 11-05-2009 12:47 AM

Kesinlikle katılıyorum bendede aynısı oldu ama sanırım durum daha fazla rüya görme değil gördüğün rüyaların çoğunu hatırlama durumu her insan uykusunda rüya görür mutlaka ama çoğunu hatırlamaz bence hatırlamaya başlıyoruz.

pequeno_cielo 16-05-2009 02:35 AM

bende çok fazla rüya görmeye başladım. ama rüyamda şu sıralarda kafama taktığım yada daha önceden beni çok bunaltan sorunlarımı görüyorum.

AYDAGÜL 24-05-2009 12:44 AM

selam,
bende sizin gbym.rüya görmediğim bir gece bile yok. kendimi bazen senarist gb hissediyorum.o kadar çok görüyorum ve gördüklerimin tamamını hatırlıyorum..Belki inanmayacaksınız ama bazen uyanıyorum ve tekrar uyuduğumda rüyama kaldığım yerden devam ediyorum..

AtlasAkın 24-05-2009 03:21 AM

Rüya kontrolünü deneyin her ne kadar başaramıysamda müthiş bir şey olduğunu biliyorum. Google'da ve forumda lucid dream'i bulun.
Bir hayal edin rüyanızda istediğiniz her şeyi yapmak; uçmak, rüya karakterleriyle konuşmak :)

kumsal1980 24-05-2009 08:18 AM

Ben de çok rüya görüyorum ve sanki gerçekmiş gibi hatırlıyorum.Eskiden hiç hatırlamazdım...

Işıldayan Safir 16-08-2009 11:03 PM

ben hiç rüya görmüyorum daha doğrusu hatırlamıyorum muhakkak görüyorumdur bu konuda bi değişiklilik yaşamadım

hayatın_ritmi 16-08-2009 11:50 PM

Alıntı:

cradlestone Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 388018)
Belki saçma gelebilir ama fazla rüya görüyorum aynı fikirde olan varmı?

Ewet, hemen hemen hergün rüya görüyorum we etkisinde kalıyorum.Artık olumsuz rüya görmek istemiyorum.4897

nazendem 05-10-2009 04:07 PM

ben herzaman gördüğüm ruyaları hatırlarım ve sık ruya görürüm.Fakat geçmişte kalan insanlarla ilgili ruyalar görmeye başladım.İlk aşkımı felan görmeye başladım.Evli bir bayan olarak pek hayra alamet olmasa gerek.:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:59 AM.