Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Keşfettiğiniz Diğer Etkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=40)
-   -   HAFIZANIN GÜÇLENMESİ VE KONSANTRASYONUN ARTMASI (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1159)

keops 09-04-2007 06:49 PM

HAFIZANIN GÜÇLENMESİ VE KONSANTRASYONUN ARTMASI

Bence bu telkinler hafızamızı güçlendiriyor.arkadaşımın söylediği bir sayı hiç çaba harcamadan 1 aydır aklımdan çıkmadı smil56
birde başkalarını daha konsantre bir biçimde dinlediğimi fark ettim. İnsanların söyledikleri şeyler aklımda daha çabuk kalıyor.
Kısacası zihni daha net ve odaklı hale getiriyor

keops 01-06-2007 01:14 PM

Ynt: HAFIZANIN GÜÇLENMESİ VE KONSANTRASYONUN ARTMASI

Arkadaşlar telkinlerle ilgili bir sıra yaptım bu sıra beni çok rahatlatıyor
önce herkezinki gibi ego ve suçluluk ve işte bomba burda patlıyor suçluluktan sonra başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinini ve sonra kendine güven ve koruma kalkanı... ve devam ediyor
ama suçluluktan sonra neden başkalarının düşüncelerini önemsememe çünkü başkalarının sözleri ve düşüncelerinden onları ve kendimizi suçluyoruz genelde o yüzden diğer arkadaşlar bu şekilde bi sıralasınlar ve bu sıra bende daha etkili oldu ve suçluluk duygusunun ardından B.D.Ö scriptini dinleyince daha etkili oluyor sizde bir böyle deneyin fark edecek mi?
birde erteleme ve baş.düş.önem. scriptlerinin ney versiyonu dışında müzikli versiyonlarını atakan beyden bekliyoruz ney çok dinlendiğinde sıkabiliyor bu scriptlerin müziğide olsa çok iyi olur
her şey için teşekkürler...

berk22 15-04-2008 01:40 AM

bu siteyi buldugum gune sukrediyorum hayatimin en onemli gunu oldu cunku.kucuklugumden beri konsantrasyon eksikligi ve kotu hafizaya sahiptim hayatimda bir kitabi bitirdigim bir gun dahi olmamisti cunku okuyordum ama kafam almiyordu.yaklasik 1 haftadir mp 3leri dinliyorum ve hayatimin en basarili kendine guvenli 1 haftasini yasadim.cok inanilmaz gidiyor .

civciv 20-04-2008 07:28 PM

bende 1 haftadır dinliyorum hiçbir değişiklik olmadı aynı tas aynı hamamım işte 88a

kürşad 20-04-2008 08:40 PM

merhabalar
Bence de bu telkinler konsantrasyonu buyük oranda artırıyo ben önceden karşımdakini pek dinlemezdim karşımdaki konuşurken başka işlerimi düşünürdüm ama şimdi öyle değil gerçekten daha iyi dinliyorum ve konuşmalarda da daha aktifim sevgi ve saygılarımla

suzzy 20-04-2008 08:54 PM

Alıntı:

civciv Nickli Üyeden Alıntı
bende 1 haftadır dinliyorum hiçbir değişiklik olmadı aynı tas aynı hamamım işte 88a

lütfen pes etmeyin ve telkinleri dinlemeye devam edin... music45

etkiler kişiden kişiye değişiyor...yılların birikimleri bir haftada düzelmeyebilir ne yazıkki... b456

biraz sabır lütfen...sevgiler...

creeat 20-04-2008 10:03 PM

Alıntı:

keops Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar telkinlerle ilgili bir sıra yaptım bu sıra beni çok rahatlatıyor
önce herkezinki gibi ego ve suçluluk ve işte bomba burda patlıyor suçluluktan sonra başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinini ve sonra kendine güven ve koruma kalkanı... ve devam ediyor
ama suçluluktan sonra neden başkalarının düşüncelerini önemsememe çünkü başkalarının sözleri ve düşüncelerinden onları ve kendimizi suçluyoruz genelde o yüzden diğer arkadaşlar bu şekilde bi sıralasınlar ve bu sıra bende daha etkili oldu ve suçluluk duygusunun ardından B.D.Ö scriptini dinleyince daha etkili oluyor sizde bir böyle deneyin fark edecek mi?
birde erteleme ve baş.düş.önem. scriptlerinin ney versiyonu dışında müzikli versiyonlarını atakan beyden bekliyoruz ney çok dinlendiğinde sıkabiliyor bu scriptlerin müziğide olsa çok iyi olur
her şey için teşekkürler...

mantıklı görünüo. Teşekkürler.. smiliyface

birmutluluk 26-04-2008 10:35 AM

evet çok doğru konsatrasyon artıyor daha iyi odaklanıyorsun konuşmalara

kramer 26-04-2008 11:05 AM

Zaten pek iyi olmayan konsanttrasyonum son 1 ay stresin de etkisiyle doruk noktasına ulaşmıştı
2 hafta boyunca hergün eşyalarımı kaybettim, gözlük,telefon, para, cüzdan, çanta,defter, ceket...
Üzerime çorba döktüm, önümdeki koskoca kapıyı farketmeyip tosladım, sınav kağıdımı vermeyi unuttum...
Zihnim dağılmamış adeta yıkılmıştı
Telkinlerden sonra daha dikkatli olmaya başladım, özellikle kendime güvenimin artmasıyla daha az strese girmemin bunda çok etkili olduğunu düşünüyorum

Beynim bir dosya arşiviyse eskiden tüm dosyalar yerlerdeydi,
Birinin yerini bulup onu düzenlemeye çalışırken gözüme diğeri takılıyor arşivi dağıttıkça dağıtıyordum
Şimdi herşey yerli yerinde zihnim boş, berrak.
1.5 haftadır hiçbir şey kaybetmedim, şapşallıklarım azaldı darısı herkesin başına 96

creeat 26-04-2008 02:08 PM

Alıntı:

kramer Nickli Üyeden Alıntı
Zaten pek iyi olmayan konsanttrasyonum son 1 ay stresin de etkisiyle doruk noktasına ulaşmıştı
2 hafta boyunca hergün eşyalarımı kaybettim, gözlük,telefon, para, cüzdan, çanta,defter, ceket...
Üzerime çorba döktüm, önümdeki koskoca kapıyı farketmeyip tosladım, sınav kağıdımı vermeyi unuttum...
Zihnim dağılmamış adeta yıkılmıştı
Telkinlerden sonra daha dikkatli olmaya başladım, özellikle kendime güvenimin artmasıyla daha az strese girmemin bunda çok etkili olduğunu düşünüyorum

Beynim bir dosya arşiviyse eskiden tüm dosyalar yerlerdeydi,
Birinin yerini bulup onu düzenlemeye çalışırken gözüme diğeri takılıyor arşivi dağıttıkça dağıtıyordum
Şimdi herşey yerli yerinde zihnim boş, berrak.
1.5 haftadır hiçbir şey kaybetmedim, şapşallıklarım azaldı darısı herkesin başına 96

hehe. bu kaybetme unutma alışkanlığı bende de var bi yenebilsem keşke..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:16 PM.