Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kendimizi Ödüllendiriyoruz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=176)
-   -   Takdir ettim kendimi. :)) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=553)

25emel 02-06-2007 01:44 AM

Ynt: Takdir ettim kendimi. :))

e iyi afiyet olsun 44 bende su içtim ne olmuş yani sevincli
bu arada benim iyice uykum geldi.herkese iyi geceler diliyorum ve öpüyorum sevgiler.... 44

Deria 03-06-2007 02:10 AM

bu zamana kadar yapmayı amaçlayıpta yapabildiğim herye için kedimi takdir ediyorum. blissy
yapamadıklarım içinde ( şu anda var mı hatırlamyorum) yapma teşebbüsünde bulunduğum için takdir ediyorum. partysmiley
bu zamana kadar yapmaya teşebbüs etmediğim şeyler içinse en yakın zamanda yapmaya teşebbüs edeceğim için kendimi takdir ediyorum. sevincli
kendimi her halikarda takdir ediyorum... 98569

BURCU GELEGEN 08-06-2007 09:34 PM

Deria Harikasın

BURCU GELEGEN 27-06-2007 12:55 AM

ben bugün kendimi çok fazla ödüllendirdim söylemeyeceğim SIR y789 khkh56 söylersem emel kıskanır şimdi music45

sessiz 28-06-2007 03:45 PM

Alıntı:

Merto Nickli Üyeden Alıntı
Kendimi takdir ettim lafı genelde arkadaşlar arasında şaka yollu kullanılan
yaptığından gurur duyduğunu ifade eden bir onay.
Aslında çokta güzel birşey insanın kendini takdir etmesi, birçoklarımız onayı ve takdiri hep dışarıdan bekler
ama toplumun onaylamadığı birçok şey şimdiki gelişmelere yol açmıştır.
Neden önce kendimizi takdir etmeyelim dimi?

Kendini ödüllendirmek kişisel motivasyonu artıran önemli birşey.
Kişisel gelişim konularında, elde edilmek istenen bir başarı yada tutum için çalışılırken ,
olayın istediğiniz şekilde sonuçlandığının ve çevrenizdekiler tarafından kutlanıldığınızın imajine edilmesi istenir.

Birşeyi başardığımızda, yeni bir adım daha attığımızda kendimize sevdiğimiz birşeyler ısmarlayalım. krzm67
Kendi kendimize ne kadar harika olduğumuzu söyleyelim. smileydance
Uzun zamandır istediğimiz küçük birşeyi kendimize hediye edelim. ::)
Yada 2-3 kilo verdikten sonra kendimizi bir dilim pasta ile ödüllendirelim.
Patrondan zam istemeye cesaret ettiğimizde, alacağımız zamla kendimize yeni bir kazak alalım.
Henüz sonuçlanmamış olsada başlayıp yol aldığımız işler için kendimizi bir kahve ile ödüllendirelim.
kahvesmiley
Ertelemediğimiz her iş için kendimize bir yıldız verelim.

Bu konudaki düşüncelerini paylaşmak isteyen arkadaşlardan farklı öneriler bekliyorum.

Üşenmeyip, sıkılmayıp utananadam bu foruma yazdığınız için bile kendinizi küçük bir çikolatayla ödüllendirin arkadaşlar.

......................
ben de kendımı casaretımden dolayı kutluyorum su anda
herkesın olmasa da benım su can sıkıcı öss sınavından bekledıgım bazı seyler vardı ılk gıdıgımde mat ogrt kazandım ama gercekten hıc ama hıc ıstemedıgım bır bolumdu ben saglık alanında kendımı gormek ıstemıstım hep
ve cesaret edıp bu sene okulu dondurdum sınava tekrar gırdım
ıns bu sefer ıst gıbı olur
bı cok kısı bu sansı bulamıyor ve ıstemedıgı bolumlerde okuyor
..
neyse ıste cansıkıcı bır konu ama
herseye ramen kendımı kutluyorum 956k
...........
artık ne hedıye etsem kı kendıme dusun
idea3

25emel 28-06-2007 06:59 PM

Alıntı:

BURCU GELEGEN Nickli Üyeden Alıntı
ben bugün kendimi çok fazla ödüllendirdim söylemeyeceğim SIR y789 khkh56 söylersem emel kıskanır şimdi music45

hainn köfteee biliyorum ben senin nasıl ödüllendirdiğini n9598 söle bakalım hangi tatlının canına kıydın! acımasızca tuh788 en önemlisi bensizzz 2600

gokmen 04-09-2007 04:13 PM

ben kendimi hep insanlara yardim ettigim icin takdir ettim her zaman bu boyle oldu toplumda gokmen denildigi vakit insanin aklina ilk gelen elektronik oldu cunki sung66

Sezennl 21-09-2007 02:10 AM

cukulata cok yedim 20kilo fazlam var kendimden nefret ediyorum.

su anda birsey yemdigim icin kendimi taktir ettim smiliyface

meso 09-11-2007 02:00 PM

ark5 annemin sabahın 5 inde kalkıp süt ısıtmasını ve şuan 25 yaşında olan erkek kardeşime kalk oglum sütünü iç öle yat! demesine, alıştıgım için kendimi takdir ediyorum.aslında kardeşimin çok zayıf oldugunu...........ve annemin bütün çoçuklarını aynı eşitlikte sevdiğini anlamaya başladıgımı ve daha anlayışlı bir insan olma yolunda ilerlediğimi gördüğüm için kendime 10 üzerinden 10 puan veriyorum:..... 98569 ve takdir ediyorum allahım ben ne güzel bir kızım yarabbim b456

eylulx 09-11-2007 02:37 PM

ay suheyla yine guldurdun ya beni oysa aglamistim simdi.
ben de sana 100 puan veriyorum

afferin sana alk78

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:40 PM.