Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kekemelik (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=387)
-   -   Ben de Kekemeyim ama bana göre :)) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=617661)

kristalkalp 12-02-2011 05:17 PM

Ben de Kekemeyim ama bana göre :))

ben de bir kekemeyim ama bana göre kekeme dışarda kimse pek anlamıyor ama benimki doğuştan gelen bişey psikoloğa gittiğimde sen dalga mı geçiyosun dedi bana daha sonra nöroloğa gittim başka bi doktora daha gittim ama bana hepsinin söylediği sende bişey yok dediler hatta bitanesi seninle yarım saattir normal konuşuyoruz farkında mısın ? senin ki psikolojik bişey dedi daha sonra nette bulduğum bi kekemelik merkezini aradım telefonla sekreter kim için istiyosunuız dedi kendim için dedim kız güldü bana nasıll yani dedi deli zannetti heralde khkh56 ama ben kendimi biliyorum var bişeyler çok olmasa da ama ne ??? bunu da evlendikten 3 sene sonra 33 yaşında buldum 3 senelik evliyim ve çocuğumuz olmuyor bizim, bir takım testlerden sonra dr. genetik test istedi yaptırdık... normal insan kromozomu 46 dır 23 anneden 23 babadan gelen .. ben de ise 45 xx ve 47 xxx çıktı bu 47 xxx olan kromozon konuşma bozukluğu yapıyomuş meğerse yani bende ki % 5 civarı bişey doğumsal bi hastalık buna da şükür aşılmayacak bişey değil kanımca beni bazen bu hafif rahatsızlığım rahatsız ediyor ama biliyorum ki ben çok abartıyorum kafam da çok büyütüyorum onu ... doktorun dediği gibi tamamen psikolojik bunu da aşarım inşallahhh 4897 ve hayatta hiç bir şey tesdüf değildir buna inanırım ben benim bu hastalığım önemli bi hastalık eğer ki % 100 45 xx olsaydı benim hiç bir zaman çocuğum olmayacaktı % 100 olmayacaktı beni kurtaran o % 20 lik kısım olan 47 xxx ilginç dimi :)) şu durumda dr olur çocuğunuz biraz sabır diyor sadece.... şunu da söylim bu hastalığım genetik bi rahatsızlık sadece ... Allah vergisi ne anadan ne de babadan gelen bişey . 2.500 de bir kız çocuğunda görülen bi hastalık hem de 47 xxx olan da 1000 de bir görülen bişey bu sonuçlara göre benim anne karnında düşmem lazım yaşamamam lazım doktorların bakışını unutamam bana literatüre geçtim ben derty ama yüce Rabbimin taksiratı yaşamışım ve bu yaşa gelmişim tesadüf diye bişey yoktur gerçekten yoktur.... actionsmile

bluegirlx 12-02-2011 06:32 PM

Cevap: Ben de Kekemeyim ama bana göre :))

okuduklarım bana çok tanıdık geliyor..kekemelik problemine çözüm ararken bulduğun diğer bir sağlık problemin ve bulamadığın diğerlerii...bunların hepsi düşüncelerimizle yarattığımız şeyler..durup dururken artmıyor kromozon sayın..anne karnında milyonda bir ihtimal sana neden denk geldi sanıyorsun..sende söyemişsin ki tesadüf diye birşey yok..sana önerim çekirdek inanç çalışması yapıtırıp sorunun derinine inmen ..böylelikle iki sağlık probleminden hatta belki başka sıkıntılarından blokajlarından bile kurtulabilirsin..

kristalkalp 25-02-2011 04:41 PM

Cevap: Ben de Kekemeyim ama bana göre :))

Alıntı:

bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 789953)
okuduklarım bana çok tanıdık geliyor..kekemelik problemine çözüm ararken bulduğun diğer bir sağlık problemin ve bulamadığın diğerlerii...bunların hepsi düşüncelerimizle yarattığımız şeyler..durup dururken artmıyor kromozon sayın..anne karnında milyonda bir ihtimal sana neden denk geldi sanıyorsun..sende söyemişsin ki tesadüf diye birşey yok..sana önerim çekirdek inanç çalışması yapıtırıp sorunun derinine inmen ..böylelikle iki sağlık probleminden hatta belki başka sıkıntılarından blokajlarından bile kurtulabilirsin..

art56art56 teşekkürlerrr

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:56 AM.